Strana 78 od 109 PrvaPrva ... 2868767778798088 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 771 do 780 od 1081

Tema: Nastavi pricu ....

  1. #771
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ne milkice pive je konobar zaæepio i ne kvari nam prièu(prm.aut.)
    u kafanu kod Ibre.Sedoše i naruèiše,pored piva i èorbu za jelo.Kada im je stigla èrba,Mujo prvi naspe sebi i poène da jede,meðutim èorba je bila toliko ljuta i vrela da mu krenuše suze na oèi.Bolan Mujo šo plaæeš ba,upita ga Haso;Jeb ga, sjetio sam se pokojne nane i babe pa mi nešto pripalo tužno,slaga ga Mujo i ne htede mu reæi koliko je èorba ljuta.Kada je Haso srknuo prvu kašiku i njemu poðoše suze na oèi,"a što sad ti plaæeš bolan"
    -"plaæem jer mi nisi reko da je æorba vrela i ljuta ***** ti i nanu i babu ja"-suznim oèima mu reèe Haso.Posedeše oni tu dobrih tri frtalja sata,platiše raèun i krenuše ka parkingu ka svojoj limuzini.Mujo uze spužvu i malo propra onu krva sa šoferšajbne,sjedoše i uputiše se ka Ilidži,meðutim èim su krenuli,zazvoni mobilni Hasi.Pogleda Haso i reèe-Fata,poprièa par sekundi i sav bled pogleda u Muju i reèe,okreæi bolan moram kuæi,Fata se sjebala u kupatilu,hitno moram iæ da joj pomognem.Dade Mujo gas prebaci u treæu,pa u èetvrtu i taman da prebaci u petu,kad veæ stigoše,zaškripa fiæo,ko milion jaraca,i ukopa se u mestu.Obojica istrèaše limuzine i krenuše Fati u pomoæ.Pred vratima stana se veæ bila skupila svetina,jedva se nekako probiše do kupatila,kad tamo ima šta i da vide,Fata...
    tiha voda breg roni

  2. #772
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    kupatilo pune vode a fata se brcka u kadi i peva li peva kad ih ugleda ona..................

  3. #773
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ona jadna raspeèila noge kao gimnastièarka i napravila špagu nogama,a vagina joj se zalepila za ploèice i napravio se vakum i ni da makne jadba.Uze je Haso za ruku i poèe da tegli,al ni da je makne,Mujo se èeška po glavi i gleda,gleda...i samo odjednom pritrèa Fati i poène da je mazi po grudima i ljubi po vratu,skoèi Haso,ama bolan što si mi napao ženu,da mu mater odma tu...poglda ga Mujo i reèe-" ama bolan Haso,brate moj, moram je ba napalit malo da ovlaži,pa æe mo je svuæi na slivnik"!! A,jesi pravi svaka ti æast,neb se ja tog sjetio do proleæa.Onda nji dva ufatše fatu trljat po grudima,ljubiti svuda i ona se navlaži i lagano je sklizaše ka slivniku i tu uniðe vazduh i jadna fata se odvakumira.Posle uspešne akcije,spašavanja fate sjedoše u kujnu,da odmore...
    tiha voda breg roni

  4. #774
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Eskobar
    ona jadna raspeèila noge kao gimnastièarka i napravila špagu nogama,a vagina joj se zalepila za ploèice i napravio se vakum i ni da makne jadba.Uze je Haso za ruku i poèe da tegli,al ni da je makne,Mujo se èeška po glavi i gleda,gleda...i samo odjednom pritrèa Fati i poène da je mazi po grudima i ljubi po vratu,skoèi Haso,ama bolan što si mi napao ženu,da mu mater odma tu...poglda ga Mujo i reèe-" ama bolan Haso,brate moj, moram je ba napalit malo da ovlaži,pa æe mo je svuæi na slivnik"!! A,jesi pravi svaka ti æast,neb se ja tog sjetio do proleæa.Onda nji dva ufatše fatu trljat po grudima,ljubiti svuda i ona se navlaži i lagano je sklizaše ka slivniku i tu uniðe vazduh i jadna fata se odvakumira.Posle uspešne akcije,spašavanja fate sjedoše u kujnu,da odmore...

    HAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAH AHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAH AHHAHAHHAHAHzraka malo HHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHhahhahahahahhahahhahahha hahhahahahhahhhahahhahahahahhahahhahahahhahahhaha

  5. #775
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    otvori haso fližider izvadi rakiju i nasu po jednu obojici,dok se jadna Fata preobuvala.Uze Mujo rakiju popi je na iskap i zagleda se, ko da je video šejtana-bolan Haso kakva ti je ta škrinja kad je rakija vako ladna??priupita on svog jarana.Ana bolan Mujo to ti je zadnji krik tehnike!!"Kake bolan tehnike,zabezeknu se Mujo.A jeba ga ti,od amo-reèe mu Haso i otvori vrata od fližidera,vidiš ovo ovde hladiš meso,a ovde hladiš pivu i rakiju,a ovo ovde ti je pregrada u kojoj ladiš jaja,e sad tu ima jedan mali problem,znaš...Koji sad problem,sav zabezeknut upita Mujo.Pa vidiš pobratime,dobro je nije loše lepo se olade jaja,ali boliii bolan kad zatvaraš vrata!!!! aaaaa,tooo ahaa sad mi je jasno,uto uðe i Fata,zavali se Muji na pamoæi i ode za šporet da pristavi kavu...
    tiha voda breg roni

  6. #776
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dok se onako gola vrckala po kuhinji , najednom naidje ......
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #777
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    hladan talas sa severnog atlantika,i dunu jak vetar, koji nanese oblake i u trenutku, poène da pada sneg.Svo troje se sjatiše na prozor i otvorenih usta,od ushiæenja,posmatraše kako se njihova, siva ,èaðava ,blatnjava èaršija poèe polagano preodevati, kao mlada pred venèanje,u predivno belo ruho.Još su dugo stajali kraj prozora,zaneseni mislima,i uživali u lepoti prirde koja je preodevala crvene krovove u bele sa kojih su veæ poneki dimnjacu puštali dim ka sivom nebu,sa kojeg je uz mnoštvo kristalnih pahulja poèeo lagano da se spušta i mrak.Jedno po jedno,poèelo je da se pali svetlo na banderama,i tek ih je to vratilo u stvarnost.Vreme je da se krene,reèe Mujo svom jaranu,uze kaput koji mu je dodala Fata,ogrnu se i laganim koracima krenu ka vratima,okrenu se i... htede još nešto reæi,ali, vide ih kako zagrljeni stoje kraj prozora, pa rukama stegnu revere od kaputa, još jaèe se umota u njega i iziðe u snežno veèe.Kada je seo u kola još jednom je bacio pogled ka prozoru,gde ih je ostavio malopre u zagrljaju,nije ih bilo više tamo...
    tiha voda breg roni

  8. #778
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nonsalantno je prisao autu , usao u njega upalio motor i otisnuo se u jos jednu odiseju drumom .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #779
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    koja se završila veæ na prvoj rasksnici,toliko je bio zamišljen da nije opazio crveno svetlo na semaforu,poslednje što je èuo pre nego što se osetio strahovit bol,bila je škripa koènica šlepera sarajevskih tablica,udarac je bio toliko strahovit da su ga èuli Fta i Haso, koji su još stajali kraj prozora.Haso dovati jeknu,koja je visila na èiviluku kraj vrat,oblaèio je u trku dok se spuštao stepenicama ka izlazu iz zgrade,potrèao je koliko ga noge nose niz ulicu ali,bilo je kasno,plamen je toliko jak da se nije moglo priæi na pet metara kolima,crni dim je kuljao u nebo i topio pahulje u vazduhu pre nego što bi došle do zemlje.Nije mogao da zaustavi bolan krik iz dubine duše,kojio se prolomio kroz hladnu noæ,spomenuo je i alaha i sudbinu ali ni to mu nije moglo pomoæi i ublažiti bol koju je oseæao u dubini duše,ostao je baz najboljeg prijatelja,odneo ga je plamen u nebo gore negde ka zvezdama,seo je na iviènjak i zaplakao,Fata mu je prišla i sela kraj njega,obgrlila ga rukom i naslonila glavu na njegovo rame,plamen je pravio senke po okolnim kuæama,stigli su i vatrogasci,gomila radoznalioh ljudi se okupilo i posmatralo...
    tiha voda breg roni

  10. #780
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Zatim ga je ona nezno poljubila na nosic........
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •