Strana 77 od 83 PrvaPrva ... 27677576777879 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 761 do 770 od 827

Tema: Sta bi vas ovog trenutka usrecilo...

  1. #761
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Da dobijem odgovor od srna

  2. #762
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Ustecilo bi me, da se vrati na forum jedna vredna forumasica, bas je bila zabavna, ali eto dobila je jedan mali ban.
    Iskreno ustecilo bi me da je ovde sa nama zvuk tisine

    Srna mozes da promenis neke stvari da bi opet bio sretan?
    Postovanje Daliborce,

    Raduje me da te opet medju nama vidim. Za mene a i ostale aktivne forumase si rado vidjena osoba na ovom forumu.
    Daliborce meni je zbilja zao da si pored ostalih nama dragih, aktivnih i manje aktivnih forumasa se izjasnio javno da ti je najvece zadovoljstvo bilo u drustvu zvuk tisine. Cuj, imas pravo na to Daliborce.. i nisam mjerodavna da ti to uskratim ili pogresno protumacim.
    zvuk tisine je ovde visila dan i noc, docekivala i ispracala svakog forumasa. Pisala nije, vec listala, citala, kopirala i lijepila sa jednog foruma na drugi i sa drugih na ovaj forum. To je njen prilog bio kao aktivni forumas YuCafe.
    Na Chatu je isto dan i noc prisutna bila.. tamo joj je vise prilicilo da bude ali ovde na forumu , ne... niukom slucaju.
    Zvuk tisine nije osoba za foruma, jer forum nije chat a chat nije forum.

    Ja sam pokusala s njom da razgovaram poslije prve opomene. Dala sam joj jasno na znanje da je njen prilog na bazi kopiranja tudjih izjava ovde nepozeljno. Mozes da nastavis pisati, ali pod uslovom samo svojim rijecima.
    zvuk tisine je negirala moju opomenu.
    Sljedeci korak joj je bio da na sledecoj temi pomuti misljenje, odnosno zbuni vas forumase toboze njenom a za vas neocekivanom najavom njenog odlaska sa foruma.
    No, odmah poslije par sati se zvuk tisine ponovo razbacala sa kopiranjem tudjih izjava.
    Par dana kasnije sam bila prinudjena, onako kako slijedi pravilo foruma, da joj u pismenoj formi na PM saopstim razlog zbog cega je od te veceri nepozeljna na prostorima YuCafe.
    Nije reagovala na moju opomenu pa sam je na kraju javno zamolila da bar zrno svoje iskrenosti pokaze te da se izjasni bar onima koji su toboze sa njom zajedno svoje misli dijelili.. na temi odakle je pocela njena nedozrela i neozbiljna igra.

    A sad da se vratim na tvoje pitanje sa zeljom...
    Daliborce, bas mi je zao za tebe.. od toliko nama ovde divnih forumasa, da ti je 'pak sreca samo uz nju ovde bila. Steta.
    Biti ponovo sretan na ovom forumu samo njenim povratkom.. to zaboravi.
    Zvuk tisine je ovde nepozeljna, moj stav prema njoj se ne mijenja.
    Ne ocekuj od mene da ce se moje misljenje o njoj izmjeniti. To je osoba bez imalo stida... ponasala sam se prema njoj upravo onako kako dolikuje adminu foruma.
    Negirala je moje opomene.

    Daliborce... a sada je do tebe kako ces shvatiti moju poziciju ovog foruma.



    Poruka za sve forumase:

    "Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam, nego da me vole zbog onoga sto nisam!"




    S postovanjem,


    Srna
    Admin
    Izmenio/la Srna; 01.09.2009 u 21:18.

  3. #763
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Kao urednik na forumu moram i ja da se oglasim...
    Daliborce,brate moj ja sam pokusao da ti pojasnim na PM pravu sliku dogadjaja i mislim da si shvatio kako je doslo do svega ovoga.U svemu se slazem sa kumom a nadam se da ces se i ti sloziti jer kako bi se ti osecao da neko tvoje misli ubaci kao svoje na drugi forum.Druze ipak smo mi veliki forum gde ima mesta za zezanje ali i za ozbiljne stvari.Bilo bi krajne neozbiljno i neodgovorno da kuma Srna nije tako reagovala...Brate vise puta sam rekao sta mislim o tebi i to i dalje kazem,ti ostajes moj brat koga izuzetno cenim ali moras shvatiti neke stvari i da tako mora biti.
    Budi mi pozdravljen i znam da ces opet biti onaj stari Daliborce u drustvu sa nama...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  4. #764
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Hvala Srna, Hvala brate, cenim sta sam dobio odgovor na moje pitanje,,,
    zato postoje administratori, da prate sta se desava i da nastupi kako misli da treba da postupi za da bi zastitili ugled foruma.

    Usrecilo bi me sad, bilet za avion za jedan pravac

  5. #765
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Daliborce pokusala sam ti i ja sinoc objasniti, ono sto ni sama nisam razumela kada sam dosla sa odmora DOK NISAM PROCITALA nekoliko tema i povezala jedno sa drugim sto je bilo sasvim dovoljno da shvatim razlog tog bana....
    ....

    Mene bi trenutno usrecilo da svako ima svoje JA na koje moze biti ponosan...!
    Da je svako srecan sa onim delickom umeca koliko mu je od Boga dato jer nismo svi rodjeni biti umetnici, pesnici, doktori, profesori i td....

    Svako je na svoj nacin za nesto udaren, dok su mene tresnuli mokrom carapom pa sam ne samo udarena vec i vlazna...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #766
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Usrecilo bi me bas ovakvu pospanu, da me sad Gance uzme u narucje i odnese u krevet.
    Koliko sam pospana da upravo razmisljam koliko koraka mi treba da se u krpe zavucem.. Haman puno.
    Mrzi me ustati sa stolice. Imam osjecaj da bi mi sad prijalo da se klizeci sa stolice spustim na pod i puzem do sobe..


    Zijevam k'o nepismena.

  7. #767
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    u takvom sam nekom ravnodusnom raspolozenju da ne znam da bi me bilo sta usrecilo..sta god da bi se desilo bilo bi mi svejedno..orelo gorelo-meni sve isto..
    ............

  8. #768
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ono sto me je i nocas usrecilo...
    ZAGRLJAJ jednog predivnog prijatelja...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #769
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Jedan privatni kuvar, danas mi bas nije do kuvanja
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #770
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    da neko zavrsi sve moje obaveze za danas ,a ja da lezim i odmaram ..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •