Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Karleuša „pukla" u Skoplju!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Karleuša „pukla" u Skoplju!

    JK SE BRANI: Koncert sam otkazala zbog tehničkih problema, jer oprema nije mogla da stigne na vreme u Makedoniju



    Folk pevačici Jeleni Karleuši otkazan je koncert koji je 20. novembra trebalo da održi u skopskom centru „Boris Trajkovski"! Kako Press saznaje, organizatori su u utorak veče pozvali JK i saopštili joj da se koncert neće održati jer je prodato malo karata, a hala prima 10.000 posetilaca. Pevačica sa druge strane tvrdi da je rasprodala koncert, a da je on odložen zbog tehničkih problema.
    Prema rečima sagovornika Pressa iz centra „Boris Trajkovski", Karleuša je navodno „pukla" sa prodajom karata jer je šest dana posle njenog nastupa zakazan i koncert folk zvezde Svetlane Ražnatović, koji je odavno rasprodat.

    A

    Ceca zakazala još jedan koncert!

    Kako Press saznaje, Svetlana Ražnatović je zbog velikog interesovanja zakazala još jedan koncert u skopskoj dvorani „Trajkovski" za 27. novembar. Najveća srpska zvezda se sa svojim menadžmentom odlučila na ovakav korak jer je koncert za 26. rasprodat za samo nedelju dana.


    - JK je još jednom potvrdila da je daleko ispod Cece! Iako je imala odličnu reklamu, na šalteru u našoj hali prodala je stotinak karata, a hala za koncerte prima 10.000 ljudi. Budući da je nekoliko puta u medijima najavljivala spektakl, uskočila je samoj sebi u stomak - navodi sagovornik koji je insistirao na anonimnosti.

    U toku jučerašnjeg dana Karleuša je poslala saopštenje u kome je potvrdila da je koncert u Skoplju otkazan, ali demantuje da je uzrok mala prodaja karata.

    - Obaveštavam da će koncert Jelene Karleuše „All about Diva" u Skoplju biti odložen zbog tehničkih problema. Zbog komplikovane procedure i pravnih poteškoća, celokupna oprema i tehnika neće stići na vreme iz Srbije. Da ne bude zabune, Jelena je prodala ceo koncert - naveo je Zoran Birtašević, portparol Jelene Karleuše.

    Podsećanja radi, Jelena Karleuša je nedavno izjavila za nedeljnik „Skandal" da sprema spektakl u Skoplju i da će „oduvati" Cecu koja ima koncert posle nje.

    - Mojim fanovima u regionu obećavam šou koji će ih, sigurna sam, ostaviti bez daha. Čula sam da u tom periodu koncerte imaju i druge pevačice, tako da je izazov veći da na „terenu" pokažem koliko sam moćna. Posle mene, nastupi drugih izvođača izgledaće kao obična tezga. Želim im sreću i unapred izjavljujem saučešće - rekla je Karleuša.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    meni apsolutno nije jasno, ko nju hoce da slusa, a uz to i da gleda. ne zna se sta je gore. glas ili stas

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •