Hrvatska pop zvezda Severina Vučković (3, za decembar i januar najavljuje brojne poslovne angažmane. Pevačica je ubeđena da, uprkos godinama, nikad neće izgubiti sjaj u očima. „Taj sjaj zapravo je ono ludilo u meni, devojčurak koji još izgara za pozornicom“, rekla je Seve u intervju za "Večernji list", i dodala: „Moj deda je govorio da se treba rugati životu i ništa ne shvatati ozbiljno, krajnje i teško. Bilo je teških momenata u mom životu, ali kad se prihvati teorija moga dede - sve je lakše“, istakla je Vučkovićeva. Seksepilna pevačica tvrdi da se ne plaši bora. „Kad sa 20 godina pogledaš nebo, uopšte nije važno da li je sunce ili kiša. Sada već pomislim: 'Nikakav dan'. U dvadesetima sam se rado doterivala, a danas sam sama sebi najlepša nakon koncerta, sa razmazanom šminkom. Zato valjda toliko i pevam, zbog te ženske taštine, jer nakon razmene energije sa publikom, sama sebi sam mlađa“, kaže Seve i otkriva da će za Novu godinu i Božić prijatelje obradovati poklonima koje su priželjkivali. „ Pamtim šta moji prijatelji žele i ukoliko to mogu, ja im kupim. Jednoj prijateljici se svidela torbica iz mog ormara, pa će je dobiti pod jelku. Mogu da joj kupim i novu, ali to nije to. Možda se mimoilazimo u životu, ali nikada nismo izgubili onu tajnu vezu. Želim da kao poklon ove godine pod jelkom dobijem DVD sa filmom 'Zapravo ljubav'', parfem 'escenric molecules' i knjigu jednog domaćeg pisca'“, skromna je Seve. Pevačica će uskoro objaviti DVD sa koncerta u „Beogradskoj areni" i dokumentarni film „Kad se pretvorim u Severinu". Seve će od januara imati i dva glumačka angažmana, ali o njima još ne želi da priča u javnosti.