Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: 10 godina bez kupanja...

  1. #11
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    nemoj samo reci da bi volela i pomirisati :P

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: 10 godina bez kupanja...

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    DESET GODINA BEZ KUPANJA, DOK SE NIJE SMUÈILO KOMŠIJAMA | 11:38 | Izvor: Beta
    Najrobi -- Jedan kenijski seljak, koji se nije kupao deset godina, na silu je skinut i oriban kada se njegovim susedima smuèio smrad, javili su u subotu lokalni mediji. Èetvorica komšija vezala su konopcem 52-godišnjeg seljaka, a zatim ga oprali pred stanovnicima sela, piše dnevnik "Kenija tajms". Kupanje je trajalo èetiri sata, pošto je seljakovo telo najpre izribano peskom da bi se sa njega uklonio debeo sloj prljavštine.

    Seljak, koji nije oženjen, obeæao je da æe se kupati svakog dana, a posle kupanja se nada da æe naæi i ženu, navodi kenijski list.

    o boze mili pa to je bar lako istusirati sto meni cini zadovoljstvo obozavam da se kupam ih..kao da sam riba neka
    neznam ne kontam ljude kojima ne smeta da smrde bljak
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  3. #13
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ostala sam bez reci.... nemam nista drugo da kazem sem FUJJJJJj boze dragi hahaaha

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    mislim da je to nemoguce..ipak ima tu mnogo bolestina i infekcija..ali ok..mozda i jeste sta znam..ZGRANUO SAM SE

  5. #15
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Sad evo i ja da kazem fuuuuuj i bljak.....!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano



    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #17
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Evo jos jedne cistoce od coveka. Sta mislite da vam sa ovakvim nogama dodje u cist krevet?

    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #18
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahahhahahhaa kod mene u krevetic nebi mogo..!


    Pokusao je i moj muzic jednom pa se zajebao.. haha moram da vam ispricam..

    Bese to jednog petka pre par godina, ja promenila posteljinu kao sto to radim svagog petka.. On je radeo do kasno namestao je neke kamione u firmi sa sefom i tamo su popili oboje toliko puno da je ovaj meni kuci dosao negde posle ponoci pijan ko letva, jedva na nogama stoji.. Usao je na vrata i pravac u spavacu, kaze "zeno ja idem da legnem", a ja i onako besna sto je pijan, jos mu radnicko odelo bilo puno ulja, kazem "NEMOZE!" , al kao sto to biva , pijano i ne mozes sa njim na kraj, kaze on "ma ja idem u krevet i gotovo" ja njemu ponovo, "NE MOZE..! sav si prljav, idi se kupaj" , tek ce on "ma ti ces mi reci sta da radim", uh ja tu jos gore pobesnim i naredim mu da se skine.. Svom srecom poslusao me, al se skinuo samo do gatjica i pita "zeno jel i gatje?" hahha rekla sam mu da skine sve... Skinuo se, ja njega za rucicu i sa njim pod tus, ali, zamislite, tus nam je dignut na nekih 30-40 cm, kao kada bi na stepenik stao i muz jos nekih 1.90 cm visok, znaci nekih 2.30cm a ja malena 1.67, stojim ispred tusa i gledam a neznam odakle da pocnem.. haahhaa mogu samo do pola da ga okupam a on nemocan.. pa sam ga naterala da sedne u tusu.. ja pustila vodu polila ga i sipala pola flase sampona, uzela nov sundjer za sudje i sa onim rapavim sam pocela da trljam, a jadnicak jauce li jauce (sad mi ga zao a tada sam ga mogla pojesti koliko sam besna bila..)
    Tada je imao i brkove, zbog kojih sam kukala da ih obrije, al nije hteo, i tu sam iskoristila priliku i pocela ja da ih brijem, obrijala sam pola tek ce on: "zeno brkove nemoj da mi diras" hahah a ja njemu "ma ne brini" a vec sam skoro zavrsila.. (ranije sam ga ja redovno brijala i isprobavala razne umetnicke bradice na njemu.. ) i tako ja njega dovrsim i sredim za krevet.. a da, zaboravih reci sa skoro vrelom vodom sam ga kupala..!
    Odvela ga u krevet pokrila ko bebce i ujutru ustaje pa pravo pred ogledalom i vice "zenooooooooooooooo gde su mi brkovi?" a ja u smeh pa mu kazem "juri ih kanalizacijom, pa mi dodji opet pijan" ..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #19
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Bas si luda, ja mislim da se ne bi toliko mucila. Ja bi ga mozda samo sa carsavom dole na pod, pa kad se otrezni da se postidi kad vidi kako izgleda.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #20
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    znam da sam looda, to mi svi kazu, a meni je bas lepo ovako..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •