Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: 10 godina bez kupanja...

  1. #21
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    I nama je lepo sa tobom takvom. Al si se bas namucila s njim, ja ne bi to sigurno uradila.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #22
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja
    I nama je lepo sa tobom takvom. Al si se bas namucila s njim, ja ne bi to sigurno uradila.
    hehehe bas nam je svima lepo..

    a ovo sto sam se namucila nije nista.. imam ti ja tih dozivljaja na gomilu.. hahahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    hahahahhahahhaa kod mene u krevetic nebi mogo..!


    Pokusao je i moj muzic jednom pa se zajebao.. haha moram da vam ispricam..

    Bese to jednog petka pre par godina, ja promenila posteljinu kao sto to radim svagog petka.. On je radeo do kasno namestao je neke kamione u firmi sa sefom i tamo su popili oboje toliko puno da je ovaj meni kuci dosao negde posle ponoci pijan ko letva, jedva na nogama stoji.. Usao je na vrata i pravac u spavacu, kaze "zeno ja idem da legnem", a ja i onako besna sto je pijan, jos mu radnicko odelo bilo puno ulja, kazem "NEMOZE!" , al kao sto to biva , pijano i ne mozes sa njim na kraj, kaze on "ma ja idem u krevet i gotovo" ja njemu ponovo, "NE MOZE..! sav si prljav, idi se kupaj" , tek ce on "ma ti ces mi reci sta da radim", uh ja tu jos gore pobesnim i naredim mu da se skine.. Svom srecom poslusao me, al se skinuo samo do gatjica i pita "zeno jel i gatje?" hahha rekla sam mu da skine sve... Skinuo se, ja njega za rucicu i sa njim pod tus, ali, zamislite, tus nam je dignut na nekih 30-40 cm, kao kada bi na stepenik stao i muz jos nekih 1.90 cm visok, znaci nekih 2.30cm a ja malena 1.67, stojim ispred tusa i gledam a neznam odakle da pocnem.. haahhaa mogu samo do pola da ga okupam a on nemocan.. pa sam ga naterala da sedne u tusu.. ja pustila vodu polila ga i sipala pola flase sampona, uzela nov sundjer za sudje i sa onim rapavim sam pocela da trljam, a jadnicak jauce li jauce (sad mi ga zao a tada sam ga mogla pojesti koliko sam besna bila..)
    Tada je imao i brkove, zbog kojih sam kukala da ih obrije, al nije hteo, i tu sam iskoristila priliku i pocela ja da ih brijem, obrijala sam pola tek ce on: "zeno brkove nemoj da mi diras" hahah a ja njemu "ma ne brini" a vec sam skoro zavrsila.. (ranije sam ga ja redovno brijala i isprobavala razne umetnicke bradice na njemu.. ) i tako ja njega dovrsim i sredim za krevet.. a da, zaboravih reci sa skoro vrelom vodom sam ga kupala..!
    Odvela ga u krevet pokrila ko bebce i ujutru ustaje pa pravo pred ogledalom i vice "zenooooooooooooooo gde su mi brkovi?" a ja u smeh pa mu kazem "juri ih kanalizacijom, pa mi dodji opet pijan" ..
    Ha,ha,ha sestro,ovo me je baš nasmejalo.Moj slièan incidenat;pošto mi je kupatilo prepuno kozmetike,šminke,gelova za tuširanje,šampona...jedne prilike se mom žurilo nekud ili nije vidio od pare,pa se naparfemiso mojim parfemom.Kad je izašao,ja sam primetila naravno,a on meni onako maèistièki,pa nisam peškir,važno da ne smrdim.Preko se naparfemiso svojim.Koja kombinacija i mirisni trag za njim.

  4. #24
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahhahhaa znaci ipak nisam jedina kojoj se desavaju opicene stvarcice...

    zamisli da je tvog startovao neki muskarcic koji se pali na zenske parfemcice..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    23.07.2006
    Lokacija
    Australia
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    A uh covece pa dobro da se nije raspao od smrada...na drugi pomisao idem da se okupam...moram posle toga stvarno yuk

  6. #26
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    naravuèenije:ne dolazi kuæi pijan kada ti žena menja posteljinu tj dva ormaèiæa u kupatilu i svakom svoje,jedino iz iskustva znam da brijaèe ne vredi skrivati, kako imate njuh za njih to je neverovatno
    tiha voda breg roni

  7. #27
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja
    Evo jos jedne cistoce od coveka. Sta mislite da vam sa ovakvim nogama dodje u cist krevet?

    hahahahahahahahahahahahah ovo je vrh, gde ih samo naðošte,mora da su vam bile dobre sveæe kojima ste ih tražili hahahahaha
    tiha voda breg roni

  8. #28
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Eskobar
    naravuèenije:ne dolazi kuæi pijan kada ti žena menja posteljinu tj dva ormaèiæa u kupatilu i svakom svoje,jedino iz iskustva znam da brijaèe ne vredi skrivati, kako imate njuh za njih to je neverovatno
    ipak se napij i dodji kuci, ja bih te rado kupala.. a brijace imam i sama ako ne nadjem tvoje... :P
    tako da se mozes napiti bez brige, bices i okupan i obrijan...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #29
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    neka hvala ne volimn da pijem a na kupanje pristajem jedino ako je uzajamno i što se tièe brijaèa jedino moja ruka prinosi seèivo mom vratu :P
    tiha voda breg roni

  10. #30
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    dobro, vazi... necemo piti, vec cemo se kupati.... :P
    a cek zar se stvarno plasisi zenske ruke i brijaca, ili to sumnjas u moje sposobnosti...? :P

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •