Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 20

Tema: Potresno...

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Potresno...

    Dobro ovo procitajte i razmislite ko nama deli pravdu !!!



    Policajac Silovao dete do smrti
    U pritvoru i majka zlostavljane devojèice, Ana Filipoviæ (26), zbog sumnje da je kršila porodiène obaveze. Prema prvim informacijama, ovaj stravièan zloèin se desio u subotu, 16. jula, u Zvezdarskoj šumi

    Devojèica imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je maltene bila pokidana. Leða su joj bila modra, a po obrazima imala je tragove prstiju, najverovatnije nastale usled stezanja da dete ne bi vrištalo

    Mališa Jeftoviæ (31), bivši radnik Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije i pripadnik Jedinice za specijalne operacije sa èinom potpukovnika, uhapšen je i posle saslušanja kod istražnog sudije odreðen mu je pritvor od 30 dana jer je osumnjièen za obljubu i protivprirodni blud nad trogodišnjom Katarinom Kajom J. koja je usled zadobijenih povreda preminula ovog vikenda.



    Detetu pokidana jetra

    Lekari iz Gradske bolnice odmah su posumnjali da je dete zlostavljano jer je imalo prepoznatljive povrede po telu. Posle obdukcije, koja je uraðena u Institutu za sudsku medicinu, biæe poznato više detalja. Ono što je Glas uspeo da sazna jeste da je devojèica imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je maltene bila pokidana. Leða su joj bila modra, a po obrazima je imala tragove prstiju, najverovatnije nastale usled stezanja.







    U bolnicu stigla mrtva

    Katarina J. primljena je 17. jula u 19.50 sati u Dežurnu internistièku službu u KBC-u "Zvezdara".
    - Po prijemu u bolnicu dete nije davalo znake života. Dežurni lekar internista, hirurg i anesteziolog pristupili su reanimaciji koja je trajala skoro sat vremena. U 20.32 konstatovana je smrt. Leš je u 23.40 prebaèen u Institut za sudsku medicinu. Devojèica je dovezena u bolnicu privatnim kolima u pratnji majke koja je lekarima rekla da je devojèica "pala niz stepenice"- rekao je za Glas prof dr Marko Kontiæ, naèelnik hirurgije.
    S. T.





    U pritvoru je i majka zlostavljane devojèice, Ana Filipoviæ (26), koja je osumnjièena da je kršila porodiène obaveze. Prema prvim informacijama, stravièan zloèin desio se 16. jula, u subotu, u Zvezdarskoj šumi gde su Jeftoviæ i Filipoviæeva odveli devojèicu u šetnju. Meðutim, njihova prièa koju su isprièali policiji, a u utorak istražnom sudiji Okružnog suda je drugaèija. Naime, osumnjièeni sve negiraju i tvrde da je devojèica povrede zadobila pošto je pala sa kreveta, posle èega su je oni odmah odveli u KBC "Zvezdara". Nakon tri sata dete je umrlo, a lekari su zbog straviènih povreda koje je imalo na telu sluèaj prijavili policiji.

    Jeftoviæ pred policijom tada izjavljuje da su optužbe da je obljubio devojèicu "budalaštine" i da je "zgrožen", te da "o tome ne želi da razgovara". U ponedeljak su on i majka deteta ponovo pozvani u policiju, zadržani, a zatim sprovedeni kod dežurnog istražnog sudije Okružnog suda, koji ih je saslušao i odredio pritvor. Osumnjièeni su i pred sudijom negirali da je dete silovano i zlostavljano.

    Kako je Ana Filipoviæ isprièala, kritiènog dana bili su u Zvezdarskoj šumi i u jednom trenutku ona je ostala da sedi na klupi, dok je Mališa Jeftoviæ odveo devojèicu da se prošetaju. Posle toga otišli su kuæi. U trenutku dok je ona "podgrevala boraniju, oko 19 sati devojèica je pala sa kreveca i povredila se". Do bolnice odvezla ih je drugarica Ane Filipoviæ pošto, navodno, Hitna pomoæ nije htela da interveniše. Dete je primljeno na Odeljenje za deèju hirurgiju gde je ubrzo i preminulo. Prema dosadašnjoj istrazi policije, sumnja se da je Jeftoviæ dete silovao u žbunju u šumi dok su, navodno, bili u šetnji.

    Ana Filipoviæ je krivièno delo izvršila tako što je grubo kršila svoje obaveze prema æerki, napuštala je i svesno stavljala u težak položaj, omoguæivši Jeftoviæu da se seksualno iživljava nad devojèicom i da je tuèe, prikrivajuæi povrede izmišljenim prièama. Jevtoviæ, koji je bio u vezi sa Anom Filipoviæ, u više navrata njenu trogodišnju kæerku odvodio je u šetnju na skrovita mesta u Zvezdarsku šumu i, dok je majka èekala, seksualno se iživljavao nad devojèicom, udarajuæi je pritom snažno rukama i nogama po glavi i telu. Ana Filipoviæ se duže vreme nematerinski ponašala prema devojèici, tukla je i kinjila bez razloga, navodi se u saopštenju beogradske policije.

    Jeftoviæ se, inaèe, bavi poslovima obezbeðenja po splavovima i diskotekama, a nije poznato šta je po zanimanju Ana Filipoviæ. Istražni sudija Dragan Æesaroviæ æe u daljem toku istrage saslušati roditelje Ane Filipoviæ i njenu drugaricu koja je vozila dete do bolnice.
    Katarina Kaja J. sahranjena je u sredu na Novom groblju u Beogradu.
    Ana Saviæ



    Ubio pastorka

    POŽAREVAC - Požarevaèka policija uhapsila je prekjuèe Vlastu Petroviæa (47) iz Mirijeva zbog osnovane sumnje da je ubio deèaka Stefana Grujiæa, roðenog 6. maja 2004. godine. Deèak je roðen u prethodnom braku Petroviæeve nevenèane supruge Vesne Grujiæ (32) iz Manastirice. Kako se navodi u zvaniènom saopštenju SUP-a Požarevac, njegovo telo pronaðeno je u blizini porodiène grobnice Petroviæevih u Mirijevu, zakopano u drvenom sanduku i umotano u plastièni džak za veštaèko ðubrivo. Izvršenom obdukcijom utvrðeno je da je deèak nastradao nasilnom smræu, usled mnogobrojnih povreda glave i preloma lobanje, koji su izazvali ošteæenje velikog mozga. Istragom, koja je u toku, tek treba da se utvrdi kada je ovaj zloèin poèinjen i šta mu je taèno prethodilo. Osim za ubistvo, Vlasta Petroviæ odgovaraæe i za nasilje u porodici nad nevenèanom suprugom Vesnom i njenom majkom Stanom Grujiæ jer ih je èesto maltretirao i tukao.Meštani Manastirice navode da su Vesnu i njenog nevenèanog supruga retko sretali jer su oni živeli na njenom salašu udaljenom od sela.
    D. N.







    Deèak silovao kæer svojih hranitelja

    SMEDEREVO - Protiv petnaestogodišnjeg deèaka iz Smedereva, smeštenog u hraniteljskoj porodici u Miloševcu, Okružno tužilaštvo u Smederevu stavilo je zahtev za pokretanje istrage zbog sumnje da je u julu prošle godine silovao šestogodišnju kæer svojih hranitelja.
    Ovaj sluèaj policiji je prijavila majka devojèice koja je posumnjala da se nešto dešava, posle èega su veštaèenjem lekara specijalista kod devojèice utvrðene povrede koje su ukazivale na poèinjeno silovanje. Ispostavilo se da su otac i baba devojèice znali za ovo seksualno zlostavljanje, ali to nikom nisu prijavili, èak su njenoj majci zabranjivali da sluèaj iznosi u javnost.

    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    bolje da nisi stavio ove postove
    toliko sam se rastuzila i zaprepastila
    jadne devojcice
    a za ovu trogodisnju me srce boli
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    nema se sta reci.. uzas jebote... koliko bolesnog sveta ima.. a tek te majke... uffff

  4. #4
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano



    zalosno..

    nikada necu razumeti, kako osobe mogu da se izivljavaju nad decicom..
    a pogotovo ne kako majka koja je nosila to maleno ispod svog srca pa rodila i dozvoljava tako nesto.. uuuuuuuhh

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano Re: Potresno...

    tog jutra sam u kafeu citao novine.
    procitao.
    vratio sam se kuci, poiskljucivao telefone, pustio muziku i razmisljao u kojoj zemlji zivim.

    ispostavilo se kasnije da debil nikad nije radio muriji, vec kao djubretarac, a debilka na platou u knjizari, posto si u bg-u znas gde je. tamo svi mi udjemo bar par puta godisnje.

    valjda ce sad najzad uvesti taj zakon o smrtnim kaznama, mada je smrt preblaga za onako nesto!

  6. #6
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano


    katastrofa bre...

  7. #7
    Guest

    Podrazumevano

    Procitala sam i ja pre par dana u novinama....sta reci...smrt nije nista ..njima je to olaksanje,izlaz iz svega ovoga...ja bih to mucila do poslednjeg daha...

  8. #8
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ma strasno sve bi ja to na elektricnu stolicu.....!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    nema se sta reci.. uzas jebote... koliko bolesnog sveta ima.. a tek te majke... uffff

    nemoj da te cudi kao sto se ja svaki dan zacudim
    na primer pre par dana u novinama je stojalo da je pronadjena majka ubica
    ubila do sada svoje 9 novorodjene bebe
    tj svaki put kada ja zatrudnela ona je dve tri stavila u kantu za smece i zabetonirala zive
    par komada u najlon kesu i u zamrzivac itd...
    nemogu da razumem tako sta nikad!!!
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    BOZE MILI U KOM SVETU MI ZIVIMO
    Jednu zensku je isto pre par nedelja stalno zezao neki turcin
    i ona je uvece upala u njegov lokal .restoran ili sta vec prebila ga na mrtvo i josh se slikala nasmejana pored njega sa dirnutim prstom nasmejana a on nako mrtav pored nje siroma izbacio jezik
    i tu sliku je dala u policiju i predala se
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •