Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: KOJI SAMPON?

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    23.07.2006
    Lokacija
    Australia
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Krajeve kose/vrhove seci redovno svake 2 sedmice isto pomaze i maslinovo ulje i balzam za kosu isto kao i da kosu susite prirodno umesto fenom

  2. #22
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    godinama furam dugu kosu, neko posebno pravilo ne postoji, sve je to stvar gena,ali: ne treba preterivati sa pranjem kose ako nije prljava,što zavisi kojim se poslom bavite,ako je vezujete nemojte je previše stezati truditre se da što više bude slobodna i dajte joj da diše, posle pranja dobro je isperite da ne ostane traga šampona, jer sve je to hemija bez obzira šta piše na pakovanju,izbegavajte uèvræivaèe jer oni samo privlaèe prašinu na kosu što vam samo dodatno stvara probleme i najvažnije je da je masirate i rastresate da bi mogla da vam koža na glavi diše,to su neki moji da nazovem"trikovi"inaèe mi nikada kosa nije bila procvetala bez obzira koliko je duga bila i koje je doba godine
    tiha voda breg roni

  3. #23
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca Pogledati poruku
    Ovako; dok dodje ljeto, u mene je grozna kosa. Mogu da je perem svaki dan ali nema efekta. Sva je bezvoljna i nekako pusta i nenormalno ispada. Pokusala sam sve moguce sampone sto postoje... za zastitu od sunca, za jaci korijen; mislim, da sad ne nabrajam...Sta da uradim? Sta vise da kupim?

    Slusaj me............Koristi neki SHAUMA sampon (ako ima tu gdje zivis)
    Mislim da su najbolji i besprekorni.... toliko
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •