Strana 116 od 358 PrvaPrva ... 1666106114115116117118126166216 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.151 do 1.160 od 3574

Tema: YuCafe Restoran

  1. #1151
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Pa srecice nahranila sam ga ja prije sat vremena i trebao si ciciban kod komsinice slatkiš da odvedeš. Nema potrebe da u njeg trpaš toliko, jer kod naše kone mu sigurno nece manjkati. Znaš da i ona voli da kuha i kolace pravi. Hajde de... bit ce da je to tatin instinkt.'.. strah da ce mališan biti gladan posle...

  2. #1152

    Podrazumevano

    ma vidi kako je sretan bwe sada, spava od srece

    a vristio je do malo pre, voli on kad ga ja hranim kao sto volim ja da ga hranim

    nego sreco vidim da mu treba fresh Pampers pa cu ja njega sad na brzaka dovesti kod komsike da ona sredi taj mali problemcic

  3. #1153
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    nego sreco vidim da mu treba fresh Pampers pa cu ja njega sad na brzaka dovesti kod komsike da ona sredi taj mali problemcic
    Pa gdje ces to da uradis tako... ti bi samo lijepe stvari a kaka_pupu meni i komšinici... eh ne moze tako!!

  4. #1154
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    jel moze nesto za smirenje???
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  5. #1155
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    jel moze nesto za smirenje???

    Moze Foli..

    Evo..

    :P

  6. #1156
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    jel moze nesto za smirenje???

    Moze Foli..

    Evo..

    :P
    jao nemoj dosta mi je profesor lupao u glavu.......
    nemogu da podnesem tog ceveka...aaaaaaaa
    zapalicu mi kosu!!!!
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #1157

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    nego sreco vidim da mu treba fresh Pampers pa cu ja njega sad na brzaka dovesti kod komsike da ona sredi taj mali problemcic
    Pa gdje ces to da uradis tako... ti bi samo lijepe stvari a kaka_pupu meni i komšinici... eh ne moze tako
    ok mala upravu si ti, evo sadcu ja srediti to pa cu ga dovesti kod komsike da se malo igra sa Deju, nadam se da nije tamo ona DoSaDnA da mi kvari dete

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    jel moze nesto za smirenje???
    evo ti kikiriki da se smiris cuo sam da on je dobar za zivce


    evo za sve one koj su zivcani izvolite

  8. #1158
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    [quote="Mafija"]
    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Citirati Originalno postavljeno od Mafija
    nego sreco vidim da mu treba fresh Pampers pa cu ja njega sad na brzaka dovesti kod komsike da ona sredi taj mali problemcic
    Pa gdje ces to da uradis tako... ti bi samo lijepe stvari a kaka_pupu meni i komšinici... eh ne moze tako

    ok mala upravu si ti, evo sadcu ja srediti to pa cu ga dovesti kod komsike da se malo igra sa Deju, nadam se da nije tamo ona DoSaDnA da mi kvari dete

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    jel moze nesto za smirenje???
    evo ti kikiriki da se smiris cuo sam da on je dobar za zivce


    evo za sve one koj su zivcani izvolite
    ma malo je to.....
    to je kao kad bi ja tebi dao samo jednu kasicicu eurokrema.....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #1159

    Podrazumevano

    ma komso imam ti ja to na tone samo ti ... ham, ham i nemoj nikom nista da zapalis bwe heheh

  10. #1160
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Pripremajuci kafu i kiflice pecem primjetih gledajuci kroz prozor kako medicinska služba Ivketov computer odvezoše.
    Od kao je poceo kao Dj da radi, i navlaci u computer svakoraznih pjesama sa svih strana za svoje vjerne slušatelje, nocas riknu mašina, moždani udar je strefi, jer capacitet negove net mreže nije u stanju bila da prezivi taj silni download.
    Ivkec mi forumaši i chateri saosjecamo tvoju bol. Zelimo tvom computeru brz oporavak.



    Uh, za malo da mi kiflice ne zagorješe...na vrijeme primjetih. Odoh sad na brzaka u kadu.
    Sad ce i moj unikat na kafu, upravo se brckamo.. :P






    Sekice moje slatkiš, lily, strawbwberry, maèe, vrapèe, lanèe, SVRCO...gdje ste..
    ..... evo Srnic vama caj i kaficu napravila i kiflica ima dovoljno.










    Hvala na kafici seko cmokicc
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •