Strana 12 od 19 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 188

Tema: nerviranje

  1. #111
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    jutros sam se bas bezveze iznervirala,raspravljajuci sa roditeljima,zboj jezika i zbog nekih gluposti bas bezveze.............sta mislite vi o tome kada vas roditelji tjeraju da ucite stvari ili jezik koji ste zaboravili,a koji vam nije bas potreban..jeste da roditelji naprimjer nekada koriste svoj jezik,ali zasto bas na neki nacin zelenda i djeca uce njihov maternji jezik,iako su slabo vezana djeca za taj jezik,i skoro nikako ga neupotrebljavaju...........moji roditelji pricaju hrvatski i bosanski,tj jedno te isto ali zbog porijekla moje mame nekada me bas nerviraju sa tim jezicima..........bas glupo............nekada me to jako jako nervira i bezveze se sa njima zakacim zbog toga............
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #112
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    jutros sam se bas bezveze iznervirala,raspravljajuci sa roditeljima,zboj jezika i zbog nekih gluposti bas bezveze.............sta mislite vi o tome kada vas roditelji tjeraju da ucite stvari ili jezik koji ste zaboravili,a koji vam nije bas potreban..jeste da roditelji naprimjer nekada koriste svoj jezik,ali zasto bas na neki nacin zelenda i djeca uce njihov maternji jezik,iako su slabo vezana djeca za taj jezik,i skoro nikako ga neupotrebljavaju...........moji roditelji pricaju hrvatski i bosanski,tj jedno te isto ali zbog porijekla moje mame nekada me bas nerviraju sa tim jezicima..........bas glupo............nekada me to jako jako nervira i bezveze se sa njima zakacim zbog toga............
    nije potrebno da te to nervira duso moja,iz osobnoga iskustva cu ti reci da to uopce nije pogresno sto zele da znas svoj maternji jezik,jer vjeruj mi nikada ne znas kada ces doci u situaciju da ti zatreba,evo ti primjer iz moga zivota s mojom djecom,oduvjek smo pricali doma samo hrvatski jezik jer u skoli su i tako morali da uce njemacki,ucila sam ih i da citaju i da pisu ispravno,sada je doslo vrijeme i ja polako dizem sidro iz Austrije a cerka je vec dole krenula u skolu,zamisli koji je to plus za nju jer zna jezik perfekt,njemacki joj u biti dodje kao maternji jer je rodjena u Austriji,ali i hrvatski joj ne predstavlja nikakav problem,nekada je gundjala kao i ti sada a sada mi je zahvalna sto sam je ucila,zato nema nerviranja nego samo opusteno kissssssss
    moj spasitelj__________________________

  3. #113
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ma ok je to,ja znam dole nas i njemacki,ali npr.mama mi je iz mijesanog braka,znaci njoj je maternji tamo neki lijevi jezik,a mene bas nista neveze za taj jezik,jer ga ni ona sama nikada nekoristi,bas nikada iako ga zna,ali zasto onda ako mi taj jezik netreba i nevjerujem da ce mi ikada trebati po njenom moram ga uciti i moram ga znati...ipak nas "balkanski" jezik i njemacki su ok jer zto mi bas i treba,engleski tu i tamo "mucam " sa njim.......ali bas taj jezik "njen" tko da kazem bas me nervira...pocnemmo pricu o tome i sve kasnije ispada kao neka svadja....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #114
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ma vjeruj mi nekada sam se smijala kada je moja mama govorila da je ucila ruski a znas sta bi sada dala da ga znam uh nema tih para,ovo je bio samo jedan primjer,a sada kao sto ti kazes "NJEN" jezik,vjeruj ja bi volila da znam sve jezike svijeta,jako mi je zao kada nesta ne mogu ili ne znam objasniti jer jezik predstavlja problem,ja bi i ciganski da naucim ali sve sta su me naucili to su ruzne rijeci
    moj spasitelj__________________________

  5. #115
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Da slazem se s tobom,lijepo je znati sve jezike,ali na silu nista neide....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #116
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    iznervirana sam danas i juce,odnosno sinoc samo tako,pucam od muke....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #117
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Iako znam da nerviranje nije dobro ni za zdravlje ni za bilo sto..ipak nekad ne mogu da kontrolisem svoje nerve...i strasno se iznerviram..
    kad sam u takvom stanju svakome je bolje da me zaobidje..da me ne dira..
    ............

  8. #118
    Banned
    Datum registracije
    07.12.2008
    Lokacija
    Celje - Slovenija
    Poruke
    117

    Wink

    Eeee Nela i ja ne mogu svaki put kontrolisati svoje nerve, doslo je i vec putaaa do tucnje sa neprijateljima hehee, al ne mogu ostati miran kad te neko zajebava ilii dira tvoju devojku!

  9. #119
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Nerviram se nekada bezveze ali ipak onda kada sam bila najvise iznervirana,tu je bio neko s kim sam mogla da popricam i da kazem sta mi je i sta me muci....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  10. #120
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    nervirati se za svaku glupost uopce nije dobro jer moramo biti svjesni da s time skodimo samo sebi i nikome drugome,kada onaj ko zeli da te iznervira vidi da je to i uspio on cvijeta od srece a ti se pojede i nista ne mozes da promjenis izgleda strasno,zato bolje zivci zbor pod kontrolu i ne dozvoli da ti se neko smije i raduje tvome stanju,kada prijeti opasnost da me nesta iznervira ja zapjevam hahhahahah i zahvalim se Bogu sto je uz mene
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •