Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: SLATKA MALA RAZVAJANJA :)

  1. #1
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano SLATKA MALA RAZVAJANJA :)

    Koje su one male stvari, koje si povremeno priustite a nisu ni skupe, niti ljudi oko vas razumeju, zasto vam toliko znace a vi bi bili bez njih potpuno nesretni? Znate ono ... najsladja cokoladica, mozda secerna pjena u cirkusu ili mozda skakanje po barama posle kishe ....

  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    volim da kupujem sebi bizuteriju.. narukvice, mindjusice.. nista to nije skupo, po dva tri evra.. al meni pricinjava zadovoljstvo.. isto tako volim da pokisnem i da se onda zavucem u krevet sa soljom vruce cokolade...

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: SLATKA MALA RAZVAJANJA :)

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Koje su one male stvari, koje si povremeno priustite a nisu ni skupe, niti ljudi oko vas razumeju, zasto vam toliko znace a vi bi bili bez njih potpuno nesretni? Znate ono ... najsladja cokoladica, mozda secerna pjena u cirkusu ili mozda skakanje po barama posle kishe ....

    shopzavisna
    tj volim da kupujem sitnice i skupe stvari...
    takva sam al sta cu:S
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #4
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    pa neznam....
    Ja sam najsrecniji kad sam sa svojim drustvom zajedno....
    A kao sto znate drustvo se nemoze parama kupiti...
    Usreci me kad uspem nesto sto sam tutnuo sebi u glavu....
    Eto....ni to nekosta....ali ipak....to su sitnice koje mene cine srecnim....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja ne kupujem takve stvari, pravim ih sam.. [ne mislim na bizuterije il tako...] meni je to pisanje, snimanje, citanje, ili setanje po kishi, ne znam ni ja..
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Secerna vata ...

    Nezdravo i ne zasluzeno skupo i uvek je jedem skrivecki..dovoljni sam ludak, jos da me vide sa secernom vatom...

  7. #7
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano Re: SLATKA MALA RAZVAJANJA :)

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Koje su one male stvari, koje si povremeno priustite a nisu ni skupe, niti ljudi oko vas razumeju, zasto vam toliko znace a vi bi bili bez njih potpuno nesretni? Znate ono ... najsladja cokoladica, mozda secerna pjena u cirkusu ili mozda skakanje po barama posle kishe ....
    Druzenje sa vama...
    onaj moj me ne razume..
    a bez vas bih stvarno bila nesrecna..
    ---

    a jos vise bi me usrecilo.. eh ma znas vec sta..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: SLATKA MALA RAZVAJANJA :)

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Koje su one male stvari, koje si povremeno priustite a nisu ni skupe, niti ljudi oko vas razumeju, zasto vam toliko znace a vi bi bili bez njih potpuno nesretni? Znate ono ... najsladja cokoladica, mozda secerna pjena u cirkusu ili mozda skakanje po barama posle kishe ....
    Druzenje sa vama...
    onaj moj me ne razume..
    a bez vas bih stvarno bila nesrecna..
    ---

    a jos vise bi me usrecilo.. eh ma znas vec sta..


    zao mi je da nemas osobu kraj sebe koja te nemoze razumeti i shvatiti tvoje zelje i potrebe
    nadam se da ces u buducnosti biti srecnija
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sto se tice slatkisa , tu sam kao malo dete . Kad god mi se ukaze prilika , odem do poslasticarnice i ispunim sebi zelju . Najvise volim sampite i tulumbe , a od napitaka bozu , ili spricer .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Uh ja bih zbog mnogo stvarcica bila nesrecna kada bi mi ih neko oduzeo ili zabranio. Kao naprimer moja i njegova pisma koje i dalje cuvam (imamo oko 500, to sve dok je bio u vojsci), drugih malih sitnica (uspomene, ja inace puno sto-sta cuvam i skupljam), i sto se slatkisa tice, volim da jedem one jabuke sto su prelivene onim crvenim prelivom sto ima ukus bombona, to bude obicno na cackalici i to sam jos kao dete volela da jedem i obozavam ringispile i sve te brze stvari koje se vrte, pa imamo osecaj da letimo ako je jos i na dobroj visini. I naravno kad bi mi neko uzeo moje biljke, moje zelenilo, bez toga mislim da ne bih mogla, barem sad.
    Zamalo da zaboravim, knjige, nase knjige ne bih dala nikad a imamo ih dosta, iako su vec procitane, obicno dodju nekako ponovo na red.

    U principu su to gluposti, mislim da bi se moglo bez svih ovih stvarcica ima ljudi koji nemaju nista ili ih nikada nisu ni imali ili su ih na neki nacin izgubili i zive dalje.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •