Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: EROTROFOBI

  1. #1
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano EROTROFOBI

    Neznam ... svaki dan slusham price sa tuznim happy end ... neko vara, neko ode, neko se razvede a nekima jednostavno srce pukne ... Jeste kad razmisljali, kako smo ljudi smesna bica ... zivotinje se zavole ako su duze vremena zajedno sa nama; a mi ljudi mrzimo se na smrt. Nije vazno, ko ostane sam, bolovi su neopisivi i nekad granice na pravo depresivno doba u zivotu koje se nemoze nadoknaditi sa nicim i nikom ... sta se desava?

  2. #2
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Mhm....Zanimljivo.....

    Pa tu ima vise razloga....I sve zavisi od osobe do osobe....
    Jer svakoj osobi nesto smeta i nesto nervira i nesto nepodnosi....
    To jesi upravu da su ljudi stvarno loodi....
    Ali staces....takav je zivot...tu se nista nemoze promeniti...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Mhm....Zanimljivo.....

    Pa tu ima vise razloga....I sve zavisi od osobe do osobe....
    Jer svakoj osobi nesto smeta i nesto nervira i nesto nepodnosi....
    To jesi upravu da su ljudi stvarno loodi....
    Ali staces....takav je zivot...tu se nista nemoze promeniti...
    prvi put cu ti reci da si jos uvek mlad da bi shvatio neke stvari... iako si ti jako pametan za tvoje godine i sve.. ipak je ovo topic koji ti jos uvek u tvojim godinama ne mozes da razumes... ali shvatices jednog dana..

    ja samo znam da sam definitivno izgubio veru u sve... ali kazem opet, sta je tu je, zivot ipak nije toliko los ako imamo zasta da se borimo... e sad, neke stvari bole... neke ljubavi su bolne, nesto je u svemu tome do jaja...a to su secanja na proshle dane, secajte se sa osmehom na licu i idite dalje... neke osobe jednostavno ne mogu da se vrate..
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #4
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    shit sumnjao sam da sam promasio temu...
    ajde brisi poruku dadi...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Maco , kada bi sve moglo biti onako kako mi zelimo , mislim da na ovome svetu nebi bilo nikakvih sukoba , i svi bi bili srecni . Medjutim , uvek se nadje neko i nesto da sve zamuti , a onda neminovno dolazi do raznih tuznih i srceparajucih situacija .

    Sta sve covek moze izdrzati , to nemoze nijedna zivotinja .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Sta sve covek moze izdrzati , to nemoze nijedna zivotinja ..
    Do ovog zakljucka sam i ja dosla nedavno.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  7. #7
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Setimo se toga tek onda kad nam se nesto desi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #8
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Ja veæ duže vreme postavljam pitanje i sebi i drugima..."Da li smo ovakvi zato sto nam se desilo ili nam se dešava zato što smo ovakvi"? Nisam još uvek saznala odgovor, možda nikada i necu
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  9. #9
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca Pogledati poruku
    Neznam ... svaki dan slusham price sa tuznim happy end ... neko vara, neko ode, neko se razvede a nekima jednostavno srce pukne ... Jeste kad razmisljali, kako smo ljudi smesna bica ... zivotinje se zavole ako su duze vremena zajedno sa nama; a mi ljudi mrzimo se na smrt. Nije vazno, ko ostane sam, bolovi su neopisivi i nekad granice na pravo depresivno doba u zivotu koje se nemoze nadoknaditi sa nicim i nikom ... sta se desava?
    Pa nijedan covek u biti nije los samo sto lose materije preovladaju njime i izgubi se u tom vrtlogu za traganjem za necim sto ni on sam nezna!

    S obzirom da zivimo u vreme kapitalizma vecina je izgubila osecaj za prave vrednosti a covek koji ih poseduje ne doseze do tog stepena da nekoga mrzi na smrt zbog nekoga ili necega!

    Stvar je isto u tome da je svakom njegova muka najveca uverila sam se 1000 puta pa i same te "tuzne price" mogu da budu dve identicne ali ce ih dva lica doziveti razlicito bas iz tog razloga sto su ljudi razliciti.

    Svaki covek je poseban na svoj nacin!

  10. #10
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    ne znam sta da mislim...
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •