Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Fitnes trener vas poziva da postavite pitanja o ishrani, vežbanju i motivaciji

  1. #1
    Junior Member Momir Iseni avatar
    Datum registracije
    18.01.2011
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    4

    Podrazumevano Fitnes trener vas poziva da postavite pitanja o ishrani, vežbanju i motivaciji

    Pozdravljam sve članove foruma.

    Zovem se Momir Iseni, i jedini u Srbiji imam sertifikat fitnes trenera ISSA, najprestižnije svetske asocijacije u oblasti fitnes edukacije. Pozivam sve zainteresovane da postave pitanja o bilo čemu što ih zanima iz oblasti vežbanja, ishrane ili motivacije.

    Očekujem Vaša pitanja.

  2. #2
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Pozdrav Momir,dobro nam dosao

    Evo jedno pitanje:koje vjezbe su najbolje za ucvrscivanje stomaka..da li su dovoljni samo trbusnjaci?
    Hvala unaprijed!
    ............

  3. #3
    Junior Member Momir Iseni avatar
    Datum registracije
    18.01.2011
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Pozdrav Momir,dobro nam dosao

    Evo jedno pitanje:koje vjezbe su najbolje za ucvrscivanje stomaka..da li su dovoljni samo trbusnjaci?
    Hvala unaprijed!
    Pozdrav.

    Trbusnjaci ce definitivno ucvrstiti i ojacati misice stomaka, ali pretpostavljam da ti zelis i da skines sloj masnoce sa tog podrucja.
    Za jacanje misica preporucio bih ti tzv. crunches na lopti za pilates, za gornji deo trbusnih misica, i podizanje nogu na kosoj dasci za njihov donji deo. Ukoliko vezbas u teretani, svesno drzi trbusnjake zategnutim tokom svih vezbi, i osetices koliko ce biti snazniji nakon veoma kretkog vremena.
    Za skidanje masnog tkiva pored, naravno, modifikacija u ishrani, neophodan je odredjeni vid kardio treninga. Ovde bih ti preporucio kratkotrajne (10-15 min maksimalno) intervalne treninge na traci ili sobnom biciklu ili, jos bolje, kratkotrajne intervalne treninge u teretani (maksimalno 20-25 min). Ukoliko bi vezbala kod kuce, postoji odlican rezim koji ne zahteva nikakve tegove niti opremu, a dace ti sjajne rezultate veoma brzo.
    Nadam se da sam ti barem donekle odgovorio. Ukoliko zelis specificnije informacije, tu sam.

  4. #4
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Hvala...
    Nije sad da ja imam previse masnog tkiva na stomaku,ali moracu malo da poradim na tim misicima
    ............

  5. #5
    Junior Member Momir Iseni avatar
    Datum registracije
    18.01.2011
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Za same mišiće ti ne treba mnogo, recimo jedan dan da uradiš tri serije jedne, a sledeći dan tri serije druge vežbe, ali tako da uradiš koliko god možeš ponavljanja u svakoj seriji. Ukoliko imaš sobni bicikl, ili traku, ili ideš na trčanje, tu bi mogla da uradiš 90% posla oko trbušnjaka (a i svega ostalog), onim bezobrazno kratkim ali izuzetno efikasnim treninzima.
    Ako te zanima kako to izgleda, reci.
    Pozdrav.

  6. #6
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Momir Iseni Pogledati poruku
    Za same mišiće ti ne treba mnogo, recimo jedan dan da uradiš tri serije jedne, a sledeći dan tri serije druge vežbe, ali tako da uradiš koliko god možeš ponavljanja u svakoj seriji. Ukoliko imaš sobni bicikl, ili traku, ili ideš na trčanje, tu bi mogla da uradiš 90% posla oko trbušnjaka (a i svega ostalog), onim bezobrazno kratkim ali izuzetno efikasnim treninzima.
    Ako te zanima kako to izgleda, reci.
    Pozdrav.
    Dobro nam dosao,vidim lepo si Neli objasnio pa nemam pitanje za sada samo jedno podpitanje,bil ja mogao Neli da pripomognem ako negde zapne...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  7. #7
    Junior Member Momir Iseni avatar
    Datum registracije
    18.01.2011
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Dobro nam dosao,vidim lepo si Neli objasnio pa nemam pitanje za sada samo jedno podpitanje,bil ja mogao Neli da pripomognem ako negde zapne...
    Pa zar to ja treba da ti kažem ? Pravi muškarac se obraća direktno devojci, sa svim što ima da joj kaže, zar ne ?

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    29.04.2011
    Poruke
    1

    Podrazumevano debela

    Zdravo!Nadam se da ima pomoci...imala sam super 54kg pre 4g kada sam dobila cerku..zivim u Engleskoj...nejedem bas njihove burgere uopste....al kilogrami se penju...pocela sam zumbu...brzim hodom setam ujutru nekih 40-45min najmanje 3puta...i dva puta zumba.....nejedem puno,ovde i nema bas prasetine....sta da radim da motivisem sebe...volim da lepo izgledam ali.....sta bi se desilo kad bih pila proteine i kada bih jela,da li mora umesto hrane proteinski napitak ili sta...savet..help

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    27.07.2011
    Poruke
    1

    Podrazumevano pomoc :)

    Cao svima. Vec duze vrijeme pokusavam da pronadje u prodavnicama expander band sa kojima radi Billy Blanks ali ne uspjevam . Mozetee li mi reci gdje ga mogu kupiti ili on line poruciti?

    RED BAND Sales, Buy RED BAND Products from alibaba.com

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nestadose pitanja , nestade i nas trener .

    U godinama sam , kada se sve naprosto lepi za mene . Smanjim jelo , isto , jedem malo vise isto . Sta raditi da se te kalorije nekako malo bolje "prerasporede" .

    Odmah da ti kazem , da neki veci fizicki napor , ne dolazi u obzir . Ne zbog toga sto ja necu , vec sto nesmem , zbog toga sto vec godinama pijem terapiju za srce i pritisak . Nema ishemije , ali jako lako se zamaram , puls ode na gore , a samim tim i pritisak .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •