Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 43

Tema: Dali bi ste...

  1. #21
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Uglavnom je tako . Moze li se uporedjivati neko misljenje mladica sa misljenjem zrelog odraslog coveka . Ja mislim da ne . Ako imas neki suprotan primer , reci mi da i ja nesto naucim .
    Nemoj uciti iz primera koje ja navodim
    Vidi ovako,kazu da je razdoblje najvece i najvrednije kreativnosti i inovativnosti u nasem zivotu desetogodisnje razdoblje pre i nakon 32. godine.
    A godine idu...
    Ja neznam da li drugi ljudi postanu pametniji, ali ja(kod mene) ne vidim neke drasticne pomake.
    Ok nakupilo se iskustva, ali i gresaka.
    A sto vise radim(o) gresku to je veca sansa da se ona i ponovi
    Ne moze se sad odjedom ici drugim stazama,nego onim godinama utabanim.
    Istina je i to da nada nikad ne umire (bez obzira koliko puta se razocarali)
    Mozda do 80-te budem pametnija, i nadjem zrno sto trazim,(naravno ako dozivim te godine).
    Ovo sam ja sad malko skrenula sa prvobitne teme, ali tu je to negde
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  2. #22
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ne verujem da bih mogao da se promenim suviše je rizièno menjati se u mojim godinama
    tiha voda breg roni

  3. #23
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Svoju bit ne bih menjala ali mogu da se prilagodim okolnostima, mada recimo kad pogledam 10god iza sebe vidim koliko sam se promenila (menjam se nesvesno) na bolje naravno.......

  4. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    zavisi u kom smislu promeniti ako su neke male mane trudio bih se da to promenim ali svoje ja nikad nebih promenio nizasta na ovom svetu

  5. #25
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    ne, jedino bi ublazila svoju agresivnost i temperament

  6. #26
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ne nebi se menjala,jer neko ako me voli i prihvata treba da me prihvati i sa vrlinama a i manama jer niko nije savrsen pa tako ni ja.....a isto tako netrazim ni od koga de se nesto menja...
    ovakva sam kava sam,nevolim niti hocu da se menjam,znam da nisam savrsena a isto tako danas nema savrsenstva,svi imamo vrline i mane pa zato
    uzmi ili ostavi
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  7. #27
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Uzimaaaaaaaaaaam te odma e ti mene

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    16.03.2007
    Poruke
    155

    Podrazumevano

    niko na svjetu nije savrsen pa i bez mane ili dobre i lose strane
    pa tako ija
    nemam se razloga mjenjati,nisam varalica ,lazov ,kriminalac ili ko zna sta
    ko me voli voli me ovakvu kava i jesam ,kome ne odgovara opet nije moj problem,,,,,,,
    kakva sam takva sam ..........ne mjenjam se
    ako je zivot bol
    zasto nam ga daju
    ako je zivot sreca
    zasto nam ga otimaju......................

  9. #29
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    za ljubav i dobrobit obitelji i to sam cinila pa se ispostavilo da opet nikako nije bio zadovoljan a ja se izgubila u svim tim pokusajima da udovoljim da se promjenim,mislia sam ok nije problem uvijek sam bila otkacena vesela drustvena i to ga je ubijalo,ja se i povucem uozbiljim promjenim sebe dok na kraju nije postao ljubomoran cak i na moje sestre,a ja pokusavala da i to promjenim,manje kontakt sa svima,i sta na kraju,osta ja kao u zlatnome kavezu imam sve a nemam nista jer gledajuci se u ogledalo jedno jutro pomislim pa zeno ko si ti,gdje si se izgubila cemu si se nadala sve ovo vrijeme pokusavajuci se promjeniti za koga i za sta,jednostavno vise niti jedan odgovor nisam imala a ja kao ja nisam vise postojala u meni je bilo ubijeno ono ja kakva jesam i sta sam,zato sada kazem ne za nikoga se nebi mjenjala cak niti bi se kome prilagodjavala ja sam ja i takvu me Bog stvorio sa svim mojim manama i vrlinama Bog me voli a ko je taj neko da me ne prihvati radje sama do kraja zivota nego se mjenjati za nekoga
    moj spasitelj__________________________

  10. #30
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma ja i da hocu ne mogu se promeniti...al opet prilagoditi se malo npr na poslu i tako to..al tesko sad ako sam ja vesela da radi nekog budem ozbiljna itd...Neki dan sam se bas "raspravljala" sa jednom osobom koju dugo poznajem..naime smatra i pored toga sto se mi medjusobno prihvatamo takvi kakvi smo da bi se ja trebala promeniti kako rece da budem bar jednom "normalna" da ne filozofiram puno haha i jos kaze ubice me ta romantika haha.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •