Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 104

Tema: Cvijece.. simbol komunikacije

  1. #21
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pravo da ti kazem , mislio sam da su to mimoze , ali ih nisam pronasao , pa stavih taj buket . Mada ti volis to sto kazes , ali ja tvrdim da je tvoj cvet MIMOZA .

    [img][/img]
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #22
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Pravo da ti kazem , mislio sam da su to mimoze , ali ih nisam pronasao , pa stavih taj buket . Mada ti volis to sto kazes , ali ja tvrdim da je tvoj cvet MIMOZA .






    Volim i poljsko cvijece... cvijece sa puno boja, naravno i žuta mimoza da se kao vila izvije iz buketa ali da lila i plava dominira.

    A mogu li boraf dobiti i kratko objasnjenje... zasto je upravo "mimoza" moj cvijet.?

  3. #23
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od Srna

    ... smijem li da otkrijem tajnu.. Volim cvijece bez daljnjeg, da njegujem, da poklanjam a i da dobijam. Volim cvijet plave-lila boje, bilo koje sorte samo da je te boje.
    za tebe Srnic... nadam se da ce ti se dopasti...

    Smrcccc... slatkis moj, ne dopada mi se buket. Ta tamna boja u kombinaciji sa ruzama .. zasto da prisiljavam sebe na laz ako mi se iskreno receno ne dopada.

    Ponekad se zapitam.. desava se u nekim situacijama da je osoba prisiljena protiv svog pravog misljenja da bude, da iz kurtoazije kaze.. "oh, da, bas je lijepo, fantasticno.." a unutar te osobe se krije prava istina, ustvari njemu/noj se bas i ne dopada izbor od te osobe ali eto, hajd da je ipak podrzimo u izboru tog neceg sto je dobio/la, kupio/la. Zasto istinu ne kazemo. Mislim da bih imala vise od toga. Opcenito mislim na situaciju kad prijatelj prijatelju zeli da pokaze nesto, a razumljivo je da kad nesto neocekivano licno dobijes da je malo teze iskren odgovor dati.

    Moja slatkis ce mene razumjeti jer samim tim je dobila jos jednu info vise da bi me bolje upoznala.
    Mokam te jopet slatkiš moj za gest koji nacini..

  4. #24
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    To sam prosudio po tvom avataru . Svako odabira onaj avatar za koji smatra da je deo njega samog . Toj devojci sa avatara , upravo najbolje prilici mimoza .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #25
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ne ljutim se lutko..!
    cenim iskrenost, a ti si bila iskrena pa mi dala do znanja da ti se ne dopada


    mozda ovde ima nesto za tvoju dusu u zeljenoj boji.. he he cmoka mala..

    Izvoli..






    Po komsiluku sam sve pobrala...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #26
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Woow... :P po mom izboru si birala, uvjerena sam da je i vise cvjetica bilo ali sam te razumjela.. kontam, umorila se moj slatkis.. nije lako bilo izvaliti cijeli zbunj "Rododendron", zadnja slicica..
    Mmmmm, miris jorgovana..

    Mokim te slatkis moj u znak zahvalnosti za tvoj trud i pretrpljeni strah. :P

  7. #27
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Znaci , ipak je neko pronasao ono sto ti se najvise dopada .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #28
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Woow... :P po mom izboru si birala, uvjerena sam da je i vise cvjetica bilo ali sam te razumjela.. kontam, umorila se moj slatkis.. nije lako bilo izvaliti cijeli zbunj "Rododendron", zadnja slicica..
    Mmmmm, miris jorgovana..

    Mokim te slatkis moj u znak zahvalnosti za tvoj trud i pretrpljeni strah. :P
    Srnic, jedva sam se odlucila, stvarno nije lako pretraziti ceo net..
    al je jos teze kada skines 337 slika (sa cvecem) pa na kraju ne umes da se odlucis sta da poklonis...


    Uglavnom mi je drago sto ti se dopalo.. a drago je i mom kompu koji se davi u cvecu...

    Cmoook malena...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #29
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Znaci , ipak je neko pronasao ono sto ti se najvise dopada .
    Istina boraf ali i tvoje mimoze odlicno se slazu sa mojim bojama sto bi znacilo da ste oboje zaslizili jedan veliki :P

    Jedan extra za moj slatkis..

  10. #30
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Rekao sam ti na osnovu cega sam doneo zakljucak da ti to cvece odgovara .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •