Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Najnoviji trac u srbiji....

  1. #1
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano Najnoviji trac u srbiji....

    E ovako....znam da smo pricali nekada da otvorimo temu ''novine''
    E posto ja nevolim bas da sam toliko ozbiljan otvoricu ovo....
    Ovde cu vam upisivatti najnovije skandale traceve itd.
    Have fun!!

    Karleusi razbili glavu!!!
    Iz separea u diskoteci "Trokadero" u Budvi, jedan od gostiju potegao je èašu sa punog stola i gaðao u pravcu Jelene.
    Sticajem okolnosti, èaša ju je pogodila u glavu, a na plavoj kosi ustali su tragovi krvi. Istog trena Slatka Mala je poljubila patos, a društvo oko nje poèelo je da vrišti.
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  2. #2
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Hajmo svi ko Djoleta da cujemo njegovu izjavu!!!!
    Analni seks mi je odvreatan! Bolesno! Isto kao da se krešem sa roðenim bratom! Fuj! Ja sam u sasvim drugom fazonu! Mene mora prvo da pricuèe energija žene. Sve je u energiji. Nekad može da me privuèe to što mi ona gleda u grudi.
    Stvarno nisam bio sa mnogo devojaka! Ozbiljno! Te sa kojima sam bio ne preprièavaju Ðoèe je ovakv ili onakav. S druge strane ta linija perverzije je veoma tanka. Za neke je i pušenje perverzija.
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Prenosim vam izjavu Viki Miljkovic koju je preneo "Kurir" .

    " Ponosna sam sto sam osoba koja je izuzetno prizemna . "

    Sta je pesnik hteo da kaze ? Pa valjda to , da zivi u prizemlju , takoreci u suterenu i da je prizemlje uvek bilo postenije od podzemlja .

    Stvarno , zna li neko , sta je Vikii htela da kaze ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    ma sve ih treba pobiti...

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Prosle nedelje Lepa Brena je izjavila za Kurir da priprema drugi deo filma "Hajde da se volimo" , a jednu od glavnih uloga igrace Dragan Bjelogrlic . Za iste novine , u istom tekstu , Bjelogrlic kaze : "Nikad cuo !" Neko ovde laze . Ili se lozi . Ili ..... Nas narod ima jednu prikladnu izreku za tako sta : Sto je babi milo , to joj se i snilo (citaj snimilo) .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Zar vi verujete u sve te traceve ...................da volim da citam trac novine istina je ali isto tako sve to zaboravim kad zatvorim novine jer im NOVINARIMA ne verujem ni reci kad je upitanju trac
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #7
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Tanja Savi leti ko osa sa cveta na cvet!!!

    Iste veèeri kada je okonèala vezu sa Markom iz Švajcarske, Tanja Saviæ se smuvala sa konobarom iz "Trokadera"!
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  8. #8
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Maja Marijana napravila scenu u restoranu!!!

    Veæ duže vreme našom estradom kolaju prièe da je pitanje dana kada æe se popularna pevaèica Maja Marijana razvesti od svog supruga Mladena a "dobro upuæeni" tvrde da se njih dvoje s vremena na vreme posvaðaju, pri èemu Mladenova lepša, odnosno slabija polovina uvek izvuèe "deblji kraj". Meðutim, konkretnih dokaza za to još uvijek nema, ali smo se u èinjenicu da njihov brak ne funkcioniše najbolje uverili u subotu, 20. avgusta, na Majinom gostovanju u restoranu "Ristiæ" u Glavièicama kod Bijeljine.
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #9
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Spavam sama , a ponekad mi u goste dodje moja pudlica Kiki , izjavila je Stoja . I dodaje : Na sebi nemam nista vestacko sve je prirodno , jedino su nokti vestacki . Nemam ni gram celulita , a slike u novinama su fotomontaza . Dodali su mi mane , jer nemaju sta da mi ulepsaju .
    Sta na ovo reci ....? Svaka cast Stojo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #10
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    e Borafe i ja sam ovo procitala u nekoj novini sad dole i nasmejala se od srca a jednom citah u vestima kada su pitali stoju zasto je ugradila silikone.. i kaze ona.. ja dosla, a meni sale (sasa popovic) kaze: stojo podigni sise.. i ja to ucinila, jer je sale autoritet

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •