Strana 2 od 36 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 355

Tema: JESTE NASLI LJUBAV ... ?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    vredi pokusati...
    svakako vremena imam..
    pa cemo videti...
    dal ce biti obecanje budali radovanje ili cu ipak biti voljena iskreno..
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    iskreno ti se divim.. i zelim ti da budes najvoljenije bice na ovoj planeti

  3. #13
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Re: JESTE NASLI LJUBAV ... ?

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Mozda neznamo gajiti tu ljubav i razvijati je dalje. Za permanentnu vezu je apsolutno vazno postovanje, uredjen sexualni zivot, razumevanje partnera i najvaznije ljubav.

    Kako pronaci ispunjenje u relaciji? Jedan od najkorisnijih savjeta koji sam ikad cula a koji je vjerovao da ljubav ukljucuje tri dimenzije: fizicku, psihicku i duhovnu.
    Rekao je: "Ljubite srdacno jedno drugo"!
    Drugim rijecima, nadmasite jedno drugo u iskazivanju svojih osjecaja. Relacija moze rasti i razvijati se ako se svaka osoba brine za drugu. A cesto ce osjecaj jednog partnera motivirati i drugoga da reargira na isti nacin.

    Nije sala, ovo je smrtno ozbiljna tema! I da bi ljudi dobro razmislili o ovome, ne bi bilo tolikih depresija, razvoda braka i svakojakih problema.
    Zdrava relacija mora se sastojati iz: ljubavi, razumjevanja, postovanja,povjerenja, dobrog sexa i prijateljstva.
    I to se ne postize sa plug & play, nego se radi na tom konstantno, tokom cijelog zivota.
    Problem je u nama, sto zbog brzine zivota, uzimamo sve zdravo za gotovo i navikli smo na "lako" pridobljene materijalne dobrine dok zanemarujemo dusevna zadovoljstva i medjusobno poznavanje!!!!!

    Nema nista lose u tome da zelite da vas voli zbog onoga sto jeste, ali problemi mogu nastati ako se veza temelji na ljubavi sa "ako" ili "jer" uslovima. Moze se pojaviti ljubomora ako se pojavi neko ko je privlacniji ili inteligentniji i na koga partner usmjeri svoju paznju. Ljudi koji znaju da su voljeni samo zbog svojih jakih strana boje se partneru priznati svoje slabosti. Ovaj strah moze uticati na vezu.

    Romanticne rijeci, "Volim te", mogu se protumaciti na nekoliko razlicitih nacina.
    Jedno znacenje je "Volim te ako izadjes sa mnom...ako imas dobar smisao za humor...ako spavas sa mnom." Ova vrsta ljubavi daje se na osnovu onoga sto druga osoba cini. Drugo znacenje je "Volim te jer... si privlacan/na...jak/a...pametan/na." Ova vrsta ljubavi daje se na osnovu onoga sto druga osoba jest. Obje vrste ljubavi treba zasluziti.
    Najbolja je vrsta ljubavi bezuslovna ljubav. Ova ljubav kaze, "Volim te - tacka." Volim te, i kad se pojavi neko zgodniji. Volim te sa svim tvojim manama i iako se promijenis. Tvoje potrebe stavljam iznad svojih.

    Ljubav je velikodusna, ljubav ne zavidi, ne nadima se; nije nepristojna, ne trazi svoje, nije razdrazljiva, ne pamti zlo, ne raduje se nepravdi a raduje se istini; sve pokriva, svemu se nada, sve podnosi.
    Ljubav nikad ne prestaje.
    Recite mi, koji muskarac ili djevojka ne bi htjeli biti voljeni na takav nacin?
    Ili moci tako voljeti sebe i druge?

    Na kraju jos da dodam....
    Onda kad mislite da osoba koju volite najmanje zasluzuje vasu ljubav, je najvjerovatnije vrijeme kad je treba naaaajvise.

  4. #14
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    a to je to znaci.. sad sam ukapirala.. mislim da jesam..

    barem znam sta mi je nedostajalo svih ovih godinica..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #15
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    ljubav imam ali nije srecna

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    iskreno ti se divim.. i zelim ti da budes najvoljenije bice na ovoj planeti

    hvala sreco nadam se da ipak postoji osoba koja me moze uciniti srecnom i nadam se da ce ipak biti to on
    iako ne....
    pa valjda je jednog muskarca i bog za mene stvorio
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #17
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Da nasla sam ljubav........!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  8. #18
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Nasla sam ljubav a za propast drugi veza i brakova to ne znam... ima ljudi vole se a i to valja nekima prodje vide da nije to ta osoba za njih... Ako nista ne krijes i mozes o svemu da pricas u braku i da ispravis sve probleme funkcionisat ce ti, ali ako se u ljubavi uvjek nesto krije i da nemozes da prorazgovaras za voljenom osobom znaj da tu nije nesto uredu i uvjek se dobro pitaj dal je ta osoba za tebe... I ako iko misli nesto ozbiljno radje da se sve ispita nego da se krije jer ako se kasnije saznaju neke tajne nekad nisu lako podnjet...

  9. #19
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Da nasla sam ljubav........!
    zato tebe nema vise na forumu

  10. #20
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Mozda.......hihihihii........!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •