Strana 5 od 36 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 355

Tema: JESTE NASLI LJUBAV ... ?

  1. #41
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Dok pravu ljubav ne sretnes...

    10 NAÈINA KAKO DA GA ODBIJEŠ


    1. Ja sam ustvari deèko, jesam ti zaboravio reæi?
    2. Moram se zaustaviti u ljekarni i kupiti ljepilo za umjetne zube.
    3. Ne želim se s deèkom ni poljubiti prije braka.
    4. Èula sam traè da odijevaš maminu odjeæu, ali ne brini rekla sam samo nekolicini ljudi.
    5. Tvoj najbolji prijatelj se ljubi puno bolje od tebe
    6. Veæ sam izabrala vjenèanicu za naše vjenèanje, genijalna je
    7. Valjda si shvatio da izlazim s tobom samo iz sažaljenja
    8. Imam zaraznu bolest od koje lice pozeleni i uši otpadnu
    9. Tvoj mi se tata sviða više od tebe
    10. Ne mogu doèekati da te upoznam s obitelji na bakinom roðendanu sljedeæeg tjedna



    Želite zaèarati svog novog deèka?

    Priuštite mu užitak lova i neæe vas moæi izbiti iz glave
    Èuvajte svoje srce Ma koliko taj vaš novi frajer uzdrmao vaš svijet, oduprite se porivu da mu se odmah otvorite i potpuno predate.

    Prvo: Bude li mu kristalno jasno da ste ludi za njim, oduzet æete mu užitak lova - a to je jedan od razloga što vas trenutaèno ne prestaje zvati.

    Drugo: Poènete li ga odmah obasipati pažnjom, prestrašit æe se da æete s vremenom postati jedna od onih cura koje se za svog muškarca zalijepe kao žvakaæa za cipelu.

    Budite neodoljivi online u poèetku æete s novim deèkom vjerojatno najviše komunicirati e-mailom ili SMS-porukama. Iskoristite to, igrajte se i potrudite da vaše rijeèi imaju i skrivena znaèenja. Muškarci vole malo ljutih zaèina u konverzaciji, pa ga slobodno zadirkujte i izazivajte. I ne, ne mislimo samo na seksualne aluzije. O èemu god se radilo, rado æe prihvatiti igru.

    Iskoristite govor tijela. Zvuèi otrcano, ali uvijek vam je na raspolaganju nekoliko podmuklo dobrih i djelotvornih pokreta: dirajte se po kljuènoj kosti ili spustite ruke na bokove ili struk. Kada se dodirujete, muškarac to podsvjesno tumaèi kao znak da želite da vas i on dodiruje, i... kao poruku da ste vrlo senzualni.

  2. #42
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sta od svega ovoga shvatiti za ozbiljno , i pricuvati se ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #43
    Senior Member sabinaOKARA avatar
    Datum registracije
    30.09.2005
    Lokacija
    slovenija
    Poruke
    368

    Podrazumevano

    Pozdrav svima iz Ljubljane_Slovenije vas forum je odlièan....pozdrav svima koji pišu tu gore....
    al ni ja nisam vjerovala u ljubav na prvi pogled al bummmmmm desilo se to meni i traje veè pola godine
    tako da cure i momci nekdje jednog dana kad èete najmanje oèekivati upoznaèete ljubav svog života....i tada se sjetite mojih rjeèi
    uživajte budite zaljubljeni, veseli
    by sabina :P :P
    KAFENO ne da TVOJA OKARA TEBE NIKOME *mwa*

  4. #44
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    I mene je mnogo puta do sada vodilo srce . Par puta sam se grdno opekao .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #45
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ne bih se smela izjasniti dal sma nasla ljubav svog zivota ili ne.. mislim da se to tek posle par godina zajednickog zivota moze reci.. na pocetku se mnogo kroz ruzicaste cvike gleda..

  6. #46
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    U pocetku ruzicaste , posle tamne da skroz zacoris , i na kraju ti pukne pred ocima . Onda obicno biva kasno za sve .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #47
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    U pocetku ruzicaste , posle tamne da skroz zacoris , i na kraju ti pukne pred ocima . Onda obicno biva kasno za sve .
    ma borafe....nemoj nasu vrapce plasiti nije bas tako uvijek....moze biti i cijelog zivota u nijansama ruzicaste boje...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  8. #48
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma ne plasim je ja , ali vrapcetovo perje nema svih tih boja koje ona zeli .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #49
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    jebiga nisam mlada vise, nisam ni stara bas.. ima vremena da moje perije poprimi sve boje

  10. #50
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Vrapche , nama si dobra onakva kakva si . Cemu sada sarenilo ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •