Strana 12 od 44 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 431

Tema: Ljubavni horoskop

  1. #111
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    LJUBAVNI HOROSKOP

    Vaš ljubavni horoskop za period:
    25.12.2006. - 07.01.2007.


    OVAN

    Preplavljeni ste razlièitim emocijama, sve što ima »ljubavni predznak« privlaèi Vašu pažnju i veliko interesovanje. Predoseæate da se nalazite na emotivnoj prekretnici, stoga pažljivo analizirate svog partnera ili osobu koja Vam se dopada. Ljubavni dogaðaji koje nasluæujete, imaju neku neobiènu draž i ispunjavaju Vas pozitivnim raspoloženjem. Emotivni sklad predstavlja najlepši odraz intimne sreæe koja Vas prati. Mnoge stvari postaju dostižne, tek kada svoje misli i oseæanja podelite sa bliskom osobom. U kombinaciji potentne mašte i zavodnièkih sposobnosti, delujete veoma privlaèno na svoju okolinu. Nema razloga da sumnjate u svoju ljubavnu sreæu.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Blizancima, Vagom, Strelcem, Rakom, Devicom, Ribama, Vodolijom i Lavom. Budite oprezniji: 17, 18, 24, 27. i 30. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Bikom, Ovnom, Škorpionom i Jarcem.


    BIK

    Potrebno je da uskladite svoja raznovrsna interesovanja, suviše se rasplinjavate i gubite »važnu nit« u odnosu sa voljenom osobom. Ukoliko Vam je stalo do emotivnog zbližavanja ili pomirenja sa voljenom osobom, upotrebiti svoje skrivene adute. Zarad zajednièke sreæe, uèinite sve što je potrebno da fascinirate blisku osobu. Nema razloga da odustajete od dobrih namera, uživajte u situacijama koje Vas emotivno zbližavaju. Negde postoji »zlatna granica«, izmeðu ljubavnih želja i realnih moguænosti. Vaš duh i želja da saèuvate dobar ljubavni odnos može imati presudan znaèaj. Važno je da dovoljno verujete u zajednièke planove. U ljubavnoj perspektivi, dobro se dobrim vraæa.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29. i 30. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Rakom, Škorpionom, Ribama, Bikom, Lavom, Vagom, Devicom i Jarcem. Budite oprezniji: 19, 22, 27. i 31. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Blizancima, Vodolijom, Strelcem i Ovnom.


    BLIZANCI

    Priželjkujete veæu emotivnu slobodu ili priliku da ostvarite svoje namere. Emotivni profil odreðuje Vaše želje i moguænosti. Nalazite se u fazi promenljivih raspoloženja i emotivnih nemira. U odnosu sa voljenom osobom, ponekad Vam nedostaje poèetni zanos ili dovoljno hrabrosti da izrazite svoje emotivne namere. Kolebljivost može da Vas navede na pogrešan emotivni izbor. Oseæate potrebu da se emotivno prepustite, bez dodatnog strahovanja o moguæim komplikacijama i izneverenim oèekivanjima. Potrebna Vam je emotivna i mentalna bliskost sa osobom sliènih afiniteta. Nemojte zaboraviti na »granicu dobrog ukusa«, važan je sreæan ishod a sve drugo lako se zaboravlja.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Blizancima, Vodolijom, Vagom, Lavom, Strelcem, Bikom i Devicom. Budite oprezniji: 16, 21, 24, 28. i 30. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Škorpionom, Jarcem, Ribama i Rakom.


    RAK

    Ljubavni zanos u Vama budi novu energiju i neku skrivenu snagu. Uvek postoji suptilniji naèin na koji možete da ostvarite svoje emotivne namere, budite dovoljno inspirativni i nežni. Emotivna inspiracija je neiscrpna, ako se nalazite uz osobu koja u Vama pokreæe lepe misli i »èudesnu energiju«. Sreæa je moguæa i dostižna, samo uz neèiju naklonost i ljubavni sklad. Ukoliko se Vaša oseæanja nalaze ispred glasa razuma, to predstavlja dobar predznak. Uèinite sve što je potrebno, da ulepšate svoj intimni život. Neophodna Vam je diskrecija, ali upotrebite svoje zavodnièke manire i nemojte dozvoliti da Vam nedostaju maštovitost, romantiènost i nežnost.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Devicom, Rakom, Ribama, Škorpionom, Jarcem, Bikom i Vagom. Budite oprezniji: 17, 18, 24. i 27. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Lavom, Vodolijom, Ovnom, Blizancima i Strelcem.


    LAV

    Profiltrirajte svoja oseæanja, pre nego što donesete novu odluku. Preplavljeni ste razlièitim emocijama, ali pažljivo odmeravate dobru priliku ili oseæanja koja želite da izrazite u društvu bliske osobe. Nalazite se u fazi emotivnog uzleta ili nove ljubavne inspiracije. Emotivni zanos koji oseæate u Vama budi želju za strasnim susretima. Zraèite pozitivnom energijom i emotivnim zanosom. Ukoliko ste slobodni, oèekuju Vas zanimljiva poznanstva. U skladu sa svojim zanosnim manirima osvajate pozitivne simpatije, ali neprekidno težite ka novim izazovima. Do ljubavne romanse se stiže kroz razlièite faze emotivnog zbližavanja. Mnoge stvari postaju dostižne, tek kada svoje misli i oseæanja podelite sa bliskom osobom.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Blizancima, Vagom, Lavom, Vodolijom, Rakom, Strelcem i Ovnom. Budite oprezniji: 19, 21, 24, 28. i 29. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Bikom, Devicom, Ribama, Jarcem i Škorpionom.


    DEVICA

    Skloni ste èestim promenama u raspoloženju i lagano gubite emotivnu kontrolu. Preuvelièavate svoje emotivne potrebe i subjektivno ocenjujete partnerovo ponašanje. Zarad zajednièke sreæe, uèinite sve što je potrebno da fascinirate blisku osobu, nemojte dozvoliti da Vam nedostaju romantiènost i nežnost. Emotivna slabost ili zanos koji oseæate prema jednoj osobi predstavlja dobar predznak, bez obzira na strogi glas razuma. Uèinite neki poseban gest pažnje u prilog zajednièkoj sreæi. Ako ste mladi ili slobodni, oèekuju Vas zanimljivi kontakti i nova poznanstva. Neko æe Vas šarmirati. Vaša dobitna kombinacija predstavlja spoj lepih i korisnih stvari.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Ribama, Bikom, Rakom, Devicom, Vagom, Jarcem, Strelcem i Škorpionom. Budite oprezniji: 19, 22, 24, 25. i 29. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Vodolijom, Blizancima, Lavom i Ovnom.


    VAGA

    Skloni ste èestim promenama raspoloženja. Verujete u svoje zavodnièke sposobnosti, ali ne želite da se vezujete za prolazne vrednosti. Potrebno Vam je neèije prisustvo i emotivna naklonost, kao dodatni podsticaj za šire kreativno izražavanje. Zaokupljeni ste razlièitim idejama i emotivni nemiri odaju da se nešto èudno dešava u Vašem životu. Emotivne dileme je moguæe razrešiti, ali potrebno je odreðeno vreme. Potrebna Vam je veæa emotivna i mentalna bliskost sa osobom sliènih afiniteta. Prijaæe Vam akitivna uloga u društvenom životu i jedno neobièno poznanstvo. Vaša intimna sreæa proizilazi iz hamoniènog odnosa.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Vagom, Blizancima, Strelcem, Lavom, Vodolijom, Rakom i Ovnom. Budite oprezniji: 17, 20, 22, 24. i 26. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Devicom, Škorpionom, Jarcem, Ribama i Bikom.


    ŠKORPIJA

    Delujete zadovoljno, ali i vrlo zagonetno. Ne prièate glasno o svojim ljubavnim namerama ili o planovima koje imate. Pokušavate da predvidite neèiju reakciju, ali spontanost u izražavanju oseæanja deluje pozitivno na Vaš odnos sa bliskom osobom. Uèinite sve što je potrebno, da ulepšate svoj intimni život i odnos sa bliskom osobom. Potrudite se da delujete zanosno i privlaèno u razlièitim prilikama. Oseæanja Vas navode na lepe misli i na dobar izbor. Ponekad »male varnice«, imaju snažan i pozitivan uticaj. Vaš odnos podseæa na »ljubavnu igru«, koja deluje vrlo inspirativno i zabavno. Voljena osoba može da ispuni Vaša oèekivanja, nema razloga da sumnjate u svoju ljubavnu sreæu.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Škorpionom, Bikom, Rakom, Lavom, Devicom, Ribama i Jarcem. Budite oprezniji: 17, 18, 19, 23, 25. i 27. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Vodolijom, Blizancima, Vagom, Ovnom i Strelcem.


    STRELAC

    Emotivna inspiracija u Vama pobuðuje neobiène ideje, zraèite pozitivnom energijom i umete da osvojite neèiju pažnju. Vaš izraz lica dovoljno govori o onome što oseæate, novi priliv pozitivne energije se reflektuje na Vaš izgled i stil ponašanja. U kombinaciji naglašene mašte i zavodnièkih sposobnosti, delujete veoma privlaèno na svoju okolinu. Neèije prisustvo i nežni »dodir ljubavi«, deluje vrlo inspirativno i navodi Vas na plemenito ponašanje.Ukoliko ste slobodni, oèekuju Vas zanimljivi susreti i neobièno poznanstvo. Do ljubavne romanse se stiže kroz razlièite faze emotivnog zbližavanja. Ljubavne igre u Vama pokreæu plimu »vrelih strasti«.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Blizancima, Bikom, Vagom, Vodolijom, Lavom, Strelcem, Ribama i Škorpionom. Budite oprezniji: 22, 23, 25. i 29. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Ovnom, Rakom, Jarcem i Devicom.


    JARAC

    Oseæate veliki emotivni zanos i zadovoljstvo u društvu voljene osobe. Prija Vam neèije ponašanje i spremnost da Vam ugodi na razlièite naèine. Emotivni zanos ponekad treba kontrolisati, obratite pažnju na neèije komentare. Sve ima pravi smisao, ako postoji zajednièki dogovor i dobra volja. Prihvatite realnu sliku u ljubavnom odnosu. Suoèavanje sa istinom predstavlja rastereæenje i najavljuje dobar poèetak. Ako ste mladi ili slobodni, oèekuju Vas zanimljivi kontakti i nova poznanstva. Neko æe Vas šarmirati svojom pojavom i stilom ponašanja. Nema razloga da se ponašate suviše strogo prema voljenoj osobi. Slobodno izrazite svoja potisnuta oseæanja ili namere. Uèinite neki poseban gest pažnje u prilog zajednièkoj sreæi.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Devicom, Rakom, Ribama, Škorpionom, Blizancima, Strelcem i Jarcem. Budite oprezniji: 17, 18, 23. i 25. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Vodolijom, Ovnom, Lavom, Vagom i Bikom.


    VODOLIJA

    Potrebno Vam je neèije prisustvo i emotivna naklonost, kao dobar podsticaj za kreativno izražavanje. Partner ponekad ima neobiène ideje i svojim ponašanjem u Vama podstièe oseæaj nesigurnosti. Potrebno Vam je neèije prisustvo, ali i odreðeni stepen emotivne slobode. Ljubavna pravila se menjaju, dozvoljeno je sve ono što vodi ka zajednièkoj sreæi. Vaš emotivni profil odreðuje Vaše želje ili moguænosti. Ukoliko ste slobodni, predstoji Vam faza zaljubljivanja ili niz uzbudljivih susreta koji æe ulepšati Vaš svet intime. Ne možete da ostanete ravnodušni na neèiju pojavu i na »ljubavni uticaj«, predoseæate »vrhunac« zajednièke sreæe.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 29. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Lavom, Vagom, Strelcem, Vodolijom, Blizancima, Rakom i Ovnom. Budite oprezniji: 20, 21, 22, 24. 28. i 30. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Ribama, Devicom, Škorpionom, Bikom i Jarcem.


    RIBE

    Zraèite pozitivnom energijom i emotivnim zanosom. Upotrebite svoje zavodnièke manire, nemojte dozvoliti da Vam nedostaju romantiènost i nežnost u društvu voljene osobe. Ipak, svoje intimno raspoloženje zadržite za krug bliskih prijatelja. Neophodna Vam je emotivna diskrecija, naroèito kada se nalazite pred radoznalim pogledima ili u nepoznatom društvu. U skladu sa svojim karakterom, nemojte prièati više nego što je potrebno. Voljena osoba može da ispuni Vaša oèekivanja, ali prethodno morate stvoriti harmoniènu vezu. Vaše unutrašnje zadovoljstvo ili sjaj, predstavlja odraz zajednièke sreæe. Nema razloga za oseæaj nesigurnosti, ako se oslonite na snagu svojih oseæanja.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Bikom, Devicom, Lavom, Rakom, Ribama, Škorpionom, Ovnom i Strelcem. Budite oprezniji: 17, 19, 21, 23. i 29. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Blizancima, Vodolijom, Vagom i Jarcem.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #112
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    JARAC

    Oseæate veliki emotivni zanos i zadovoljstvo u društvu voljene osobe. Prija Vam neèije ponašanje i spremnost da Vam ugodi na razlièite naèine. Emotivni zanos ponekad treba kontrolisati, obratite pažnju na neèije komentare. Sve ima pravi smisao, ako postoji zajednièki dogovor i dobra volja. Prihvatite realnu sliku u ljubavnom odnosu. Suoèavanje sa istinom predstavlja rastereæenje i najavljuje dobar poèetak. Ako ste mladi ili slobodni, oèekuju Vas zanimljivi kontakti i nova poznanstva. Neko æe Vas šarmirati svojom pojavom i stilom ponašanja. Nema razloga da se ponašate suviše strogo prema voljenoj osobi. Slobodno izrazite svoja potisnuta oseæanja ili namere. Uèinite neki poseban gest pažnje u prilog zajednièkoj sreæi.

    SUGESTIJA: Vaši sreæni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne dogaðaje su: 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30. i 31. decembar. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas oèekuju sa: Devicom, Rakom, Ribama, Škorpionom, Blizancima, Strelcem i Jarcem. Budite oprezniji: 17, 18, 23. i 25. decembra. Izbegavajte konflikte sa: Vodolijom, Ovnom, Lavom, Vagom i Bikom.
    ih sta ja sve osecam.... hahahahaahahahahahahahahaa
    znaci samo jos danas moram biti oprezna.... hahhahahahaha
    i posle toga se moze jos nesto desiti 26, 27, 28, 29, 30. i 31 decembra... hahhahahahahaha lele ko zna sta me ceka..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #113
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #114
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cikooooooooooooooooo od kad me i ti zoves KOKO.....?

    eeeeeeeeeeepa necu da se igrammmm. hahahhhhahhahahaha
    od tebe sam mladjaaaa... ipak sam pile...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #115
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cikooooooooooooooooo od kad me i ti zoves KOKO.....?

    eeeeeeeeeeepa necu da se igrammmm. hahahhhhahhahahaha
    od tebe sam mladjaaaa... ipak sam pile...

    ma jasta vec pile hahhahahahahaha ljubim te ja piletino moja hahhahahhahahha
    moj spasitelj__________________________

  6. #116
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cikooooooooooooooooo od kad me i ti zoves KOKO.....?

    eeeeeeeeeeepa necu da se igrammmm. hahahhhhahhahahaha
    od tebe sam mladjaaaa... ipak sam pile...

    ma jasta vec pile hahhahahahahaha ljubim te ja piletino moja hahhahahhahahha
    hahhaaahahhahahahahahhahaahaahahaahahahahaa
    piletina.. hahahhahahhahahhahahahahahaahaha
    mojne mi tako tepas.. hahhahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #117
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cikooooooooooooooooo od kad me i ti zoves KOKO.....?

    eeeeeeeeeeepa necu da se igrammmm. hahahhhhahhahahaha
    od tebe sam mladjaaaa... ipak sam pile...

    ma jasta vec pile hahhahahahahaha ljubim te ja piletino moja hahhahahhahahha
    hahhaaahahhahahahahahhahaahaahahaahahahahaa
    piletina.. hahahhahahhahahhahahahahahaahaha
    mojne mi tako tepas.. hahhahaha
    pi pi pi pi moze ovako hahhahaha
    moj spasitelj__________________________

  8. #118
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma Nova ce Godinica Koko . Opusti se i kuliraj .
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cikooooooooooooooooo od kad me i ti zoves KOKO.....?

    eeeeeeeeeeepa necu da se igrammmm. hahahhhhahhahahaha
    od tebe sam mladjaaaa... ipak sam pile...

    ma jasta vec pile hahhahahahahaha ljubim te ja piletino moja hahhahahhahahha
    hahhaaahahhahahahahahhahaahaahahaahahahahaa
    piletina.. hahahhahahhahahhahahahahahaahaha
    mojne mi tako tepas.. hahhahaha
    pi pi pi pi moze ovako hahhahaha
    hahahahhaa moze..

    ma ti me srce smes zvati kako god zelis....

    P.S. Klikni me na msn caskom.. pls..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #119
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nisi se valjda naljutila , pilence cikino ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #120
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nisi se valjda naljutila , pilence cikino ?
    ih bre ciko.. neznas ti mene dovoljno.. ne ljutim se ja tek tako... mene je tesko naljutiti..
    al kad me naljute auaa... haha

    cmoka od koka=pilenceta hahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •