Pogledati rezultate ankete: Da li je sex bitan?

Glasača
55. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Meni je sex bitan

    30 54,55%
  • Meni je sex bitan ali nije najbitniji

    23 41,82%
  • Meni je sex nebitan

    2 3,64%
Strana 9 od 17 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 165

Tema: Da li je sex bitan?

  1. #81
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Cool

    Baš ... neke teme nikada neće prestati da budu TABU. Ili se možda većina ne slaže sa nama, a neće da iznosi svoje mišljenje, što je tipično....
    Izmenio/la Gabijela 83; 11.01.2008 u 23:54.

  2. #82
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    cika borafe sto se tice odvojenih soba..razumljivo je ako neko od partnera hrce u stvari kod mene bi doslo u obzir iz tog razloga...e ja sad ne mogu da se setim dal su moji baka i deda hrkali ..samo je moja baka imala sigurno bogat intimni zivot ..naime pricala nam je de su stigli tu si i vodili ljubav npr u kuruzima,slami,njivi sumi itd... (jadna moja baka sta ja ispisa)

    al to nije ni nikakvo cudo od kada je ljudi spavali su odvojeno ..npr kraljevi i kraljice bar po knjigama dosta sam puta procitala ...pa su se opet radjala deca..tu sigurno vazi pravilo kucnucu tri put..

    jel mislite da partner moze pruziti vise zadovoljstva ako je menjao vise partnera odnosno ako ima vise iskustva?

  3. #83
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Cool

    Sigurno je da pekar koji napravi 1000 pereca, bolje pravi perece od onoga koji ih je napravio 10, ali ono što nije sigurno je to - da li će biti ukusnije...To odlučuje onaj koji ih jede...
    Tako je nekeko i kada je sex u pitanju...Mislim, da je najlepši sex ili vodjenje ljubavi ili bilo kako nazvali taj čin penetracije jednog partnera u drugog, upravo onaj kada su oba partnera psihički rasterećena i u tom trenutku u potpunosti spremni da se posvete jedno drugom, i naravno bez vremenskih ograničenja...
    Tada se dolazi skoro do savršenstva...

    Iskustvo je bitno, zato što je ove uslove gotovo nemoguće ispuniti u današnjim uslovima života, da bi se dobro improvizovalo...
    Mada opet nema pravila... jer svako od nas je priča za sebe , iako smo toliko slični uvek postoji onaj paket ključnih detalja po kome smo samo mi specifični...
    koliko će necije perece biti ukusne odlučuje onaj koji ih proba, a šta ćemo sa onima koji u tom trenutku nisu bili gladni...da li i to znači da je pekar loš, sa ili bez iskustva, ili...
    ...i tako u krug...

  4. #84
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    kakvo vam je bilo poslednje iskustvo?

  5. #85
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ja mislim da je sex prvenstveno zadovoljavajuci ako se osobe jako privlace..nekome je i prvi put lepo i nije bitno dal je neko imao vise partnera il ne..ali sto rece Gabrijela svako je prica za sebe..ja sam tip osobe ako veza nije ok onda mi nije uopste do sex-a u toj zajednici, kod mene to zavisi dosta od harmonije ...itd..

    Jednom prilikom mi je drugarica pricala o svom muzu sto je tek posle videla ziveci sa njim da nije imao karakter koji bi njoj odgovorao ali joj je uvek pruzao telesno zadovoljstvo ..tako da su vec nekih 30-ak god..u braku?

    sta mislite dal zadovoljavajuci sex moze spasiti vezu od propasti i dal je krevet mesto gde se svi problemi prevazidju?

  6. #86
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gabijela 83 Pogledati poruku
    kakvo vam je bilo poslednje iskustvo?
    ovo cu odgovorit drugom prilikom...

  7. #87
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sto se mog iskustva tice , e tu sam jako na sve to ljubomoran . Mislim da je to ipak stvar licne prirode .

    Normalno je to da se sa godinama mnogo toga postavi na svoje mesto i da se lakse "snadjemo" u datom momentu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #88
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    ja sam tip osobe ako veza nije ok onda mi nije uopste do sex-a u toj zajednici, kod mene to zavisi dosta od harmonije ...itd..
    bas tako je i kod mene, mora sve da stima

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Jednom prilikom mi je drugarica pricala o svom muzu sto je tek posle videla ziveci sa njim da nije imao karakter koji bi njoj odgovorao ali joj je uvek pruzao telesno zadovoljstvo ..tako da su vec nekih 30-ak god..u braku?

    sta mislite dal zadovoljavajuci sex moze spasiti vezu od propasti i dal je krevet mesto gde se svi problemi prevazidju?
    Mozda kod nekih, kod mene ne bi moglo jer za srecan, zadovoljan i ispunjen zivot udvoje nije dovoljan samo sex vec i mnogo drugih stvari.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #89
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    sta da kazem meni ono udje izadje i kako mu suplja glava sprica na sve strane mislim mozak ali ako nema ljubavi ebo ti taj sex

  10. #90
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zato i jeste najbolje da se pre bilo cega dobro upoznate .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •