Pogledati rezultate ankete: Da li je sex bitan?

Glasača
55. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Meni je sex bitan

    30 54,55%
  • Meni je sex bitan ali nije najbitniji

    23 41,82%
  • Meni je sex nebitan

    2 3,64%
Strana 8 od 17 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 165

Tema: Da li je sex bitan?

  1. #71
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Sta mislite koliko je bitan sex pre braka odnosno dobro upoznati osobu na tom polju sa kojom planirate provesti zivot ili podrzavate vise nekadasnje solucije da zena treba uci u brak kao devica?

  2. #72
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gabijela 83 Pogledati poruku
    Moguce je imati sex bez emocija. Ja licno nikada nisam. Sve je to valjda stvar psihe... Mene pre svega privlaci osoba u celini, njen osmeh, pokreti, nacin kako jede , ....Nikada me nije privukla necija prica ili spoljasnjost... Ali svi se mi tu razlikujemo.. A zasto opet onda dolazi do kraja? Poštujem teoriju da ljudi nisu monogamna vrsta...to nam je u prirodi... samo nas je propaganda dovela do famoznih ljubavi za ceo zivot,... i posledica toga je da upravo svi ma koliko bili zadovoljni pate... ljubav je precenjena... zakljucujem..
    slazem se s tobom sto se tice sex bez emocija,sama ta rec sex ne ukljucuje emocije .. to je kao sladoled kad pojedes i nema ga vise..vec voditi ljubav je nesto drugo i jako bitno u jednom odnosu voditi i negovati ljubav...

    Svakoga nesto drugo privlaci a ja sam se zamislila i nemam blage veze sta me privlaci..(naravno da znam sta mi se dopada) mene privlaci nesto nevidljivo sto visi u vazduhu izmedju nas dvoje (shvatit ce te nadam se) takozvana hemija ...

  3. #73
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dok kod svih nas postoji zelja za tako cime , sex je veoma bitan . Medjutim , svi mi , sto je neminovnost , dospevamo u period svoga zivota , kada nam sam cin sexa uopste nije bitan . Tada nam ostaju te neraskidive niti koje nas vezu jedno uz drugo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #74
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da ciko bas si me podsetio na pokojnog deda i baku..koliko mogu vratit film unazad da se setim ..oni nikad nisu spavali zajedno ne u posebnim krevetima ili sobama nego cak i odvojeno deda na spratu a baka u prizemlju..a preko dana su se lepo slagali...to je verovatno vreme kad covek dospe u odredjeno zivotno doba...

    E sad sta vi mislite o brakovima gde supruznici spavaju u odvojenim sobama (ne u poznijim godinama kao moji baka i deda)...i dal ste imali takvo iskustvo..mislite li da im nije sex bitan i dal njihova intima ispasta zbog toga?

  5. #75
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Wink

    Veoma lepa tema za razmisljanje... I moji roditelji godinama spavaju odvojeno, i odlično se slažu i nakon 40 godina braka... ali mislim da je to stvar ličnog odmora... kao sto nam u nekom periodu zivota uzasno smeta da spavamo sami, tako nam u nekim periodima prija da ceo krevet bude samo nas, pogotovo što takvim promenama podleže iskljucivo zenski organizam, jer nasi hormoni su , da jednom rečju kazem-čudo.

    sa druge strane, veliki broj biologa veruje i tvrdi da , muškarcu starosne dobi 40-60 god ekvivalentno odgovara žena 20-30 god, u zavisnosti od podneblja i uslova zivota, ...

    Sam sex, zasigurno, sa sve predigrama,emocijama i pažnjom "prazni "veliku količinu energije, kako veruju azijati, i bitno je sa kime ćete svoju energiju mešati...razmislite o nekim bivsim partnerima i o tome kako ste se osećali nakon odnosa ?

    Bogati kazu da je sex zabava za sirotinju...

    Ja kazem, sa obzirom na sve ovo predhodno- "VETAR SE VEZAT NE MOZE...TU SAMO LJUBAV POMAŽE..."

    E a sada smo zaplivali u okeansku temu zvanu ljubav... u koju ja , lično ,još uvek ne bih zalazila..

  6. #76
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Odvojeni kreveti da , a zasebna soba bi vec znacila nesto sasvim drugo . Nekako sam mirniji kada osecam da je jos neko tu u mojoj blizini .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #77
    Junior Member nspd avatar
    Datum registracije
    08.01.2008
    Lokacija
    na majci Zemlji
    Poruke
    5

    Thumbs down

    Ima veoma lepih razmisljanja povodom ove teme sto pokazuje da nisu jos svi normalni ljudi izumrli sto mi je jako drago.

    Bio sam dugo u braku,vise nisam.Poceo sam da razmisljam na tu temu u smeru da je sex bitan i da nije vazno sa kim.Jako sam se zajebao.Nije tacno da je sex najbitniji, mnogo je vaznije sa kim jer ako te ta osoba ne privlaci posle sexa osecas se prazno kao da ga nije ni bilo.
    Izmenio/la nepoznatamrki; 11.01.2008 u 20:28.

  8. #78
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bitno je to da izmedju vas postoji neki fluid koji cini neraskidive veze medju vama .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #79
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    ne znam sta bih još dodala , a da se ne ponovim, a i dragi moji, nešto mi se prispavalo.....
    Misliću o tome sutra....
    ovo je upravo moj trenutni stav o sexu
    ( otvorenost iskrenost i opuštenost...)

    mislim da ovo , slikovito, dosta govori...?
    Izmenio/la Gabijela 83; 10.01.2008 u 02:22.

  10. #80
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Tema je takva da se dosta o tome ima pisati , no na nasu zalost premalo nas je , pa je onda i moguce ponavljanje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •