Strana 3 od 21 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 205

Tema: Nasi Avatari .

  1. #21
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    stvarno sam pocela da razmisljam dal da dolazim na ovaj forum vise.. nikada jos nisam tako razmiljala, al ove svadje su stvarno preterane.. em sto je forum puko ovako i skoro niko nista vise ne pise.. em sto kad se pise samo se svadja... ne znam sta se desava, al nije lepo...

  2. #22
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    stvarno sam pocela da razmisljam dal da dolazim na ovaj forum vise.. nikada jos nisam tako razmiljala, al ove svadje su stvarno preterane.. em sto je forum puko ovako i skoro niko nista vise ne pise.. em sto kad se pise samo se svadja... ne znam sta se desava, al nije lepo...
    ma daj ...vidis da nema svadje zezamo se,ne primaj sve k`srcu..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #23
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    ma ko se svadja..???
    samo smo izmenili misljenje.. inace se mi lolimoooooooooooooooooooo..

    i ne mozemo jedni bez drugih..
    kao sto ja ne mogu bez plavog, mace i djoeta..
    bez komse koji je jedno drago bice i nase srne na ciji topic sa G tackom ne mogu odgovoriti.. hahhaa jos je nisam nasla = opipala..

    ma svako mi je na neki nacin drag..
    volim vas bre sve..


    mi se volimo.. mi se volimoo.. od ljubavi nase niceg nema sladjeg a bez nas nema foruma..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #24
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Uprkos svemu, mislim da se dobro drzimo, posto nema nashih glavnih moderatora ( Dadi i Nina ). Cudi me, da smo toliko vremena vec sami i na neki nacin ipak forum uspeva. Ako budemo dobri i slozni dalje, mislim, da ce nam uspeti. A sto se tice tih malih zezanja; to naidje samo od sebe i prodje ... mozemo se valjda dogovoriti - ljudi smo, nismo cigani kako bi rekao narod ...

  5. #25
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od siki
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma nikakva cenzura nije u pitanju , ali se jednostavno ne zeli ovaj forum pretvoriti u ono sto nikada nije bio .
    E sad cu ti kazem ja nesta ako vec mislis tako kako mislis! Ja dasam na tvom mesti deda borafe ja bi lepo uzeo sah i proseto niz neki park i odgriao neku partiju saha jel vidimo mi maldi sta ste ucinili vi sadasnji starci za nasu bolju budusnost i buducnost nasih unuka, i mislim da svaki ima svoje misljenje pa nije vazno sta je i kako je a mladima ostvi da se izludiraju po milu volju ali i neznam koji lik je imo taj djole i nezanima me od mene toliko!!!!!!!!!!

    Decko , ako mislis da ces svim tim meni nauditi , onda se varas . To teras inat samo nasem Webmasteru , koji je izricit sto se politicke pozadine bilo cega tice . Vidim da se ovde na ovoj temi okupila sacica provokatora kojoj je stalo samo da se zajebava , a ne da normalno komuniciramo , govoreci jezikom obicnih ljudi . Ali ja verujem , da cete ubrzo uvideti u kakvoj ste zabludi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #26
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Uprkos svemu, mislim da se dobro drzimo, posto nema nashih glavnih moderatora ( Dadi i Nina ). Cudi me, da smo toliko vremena vec sami i na neki nacin ipak forum uspeva. Ako budemo dobri i slozni dalje, mislim, da ce nam uspeti. A sto se tice tih malih zezanja; to naidje samo od sebe i prodje ... mozemo se valjda dogovoriti - ljudi smo, nismo cigani kako bi rekao narod ...

    MACE NAMOJ DA SE ZEAMO IMA I CIGANA OVDE
    HEHEHE
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  7. #27
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    eto da se i ja oglasim....iskreno slazem se i sa Mafijom i sa Borafom i sa plavim.....svako ima pravo na svoje misljenje,isto tako i da ga iznese javno,ali mislim da politici nije mjesto na ovom forumu
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  8. #28
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Lane , kome to da pricas , kad pojedini za to ne haju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #29
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Da Borafe.....u ovom cyber svijetu bez obzira na godine svi bi sa vremena na vrijeme trebali znati do koje granice ide zajebancija..jer ima ovdje ipak i real life jeste da je u pozadini,ali je ipak tu....

    ali vrijeme uvijek pokaze sve....
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  10. #30
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Smatram da je jedna od velikih sloboda koje donosi demokratija i sloboda govoriti i ciniti gluposti.


    Mnogo me na nesto podseca ova izreka .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •