Strana 1 od 21 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 205

Tema: Nasi Avatari .

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Nasi Avatari .

    Ima li nekoga ovde , ko moze spreciti pojedine nase clanove da svojim avatarima iritiraju ostale ucesnike naseg foruma ?

    Svojevremeno ja , mislim nadja models , bila upozorena na svoj avatar sa slikom Mila Djukanovica , sto je posle ostre Ninine reakcije , a i ostalih clanova , sama to promenula .

    Evo nam sada ponovo jos jednog koji bode oci , a to je avatar naseg forumasa "ðole" .

    Sta mu treba ta slika jednog od najomrazenijih likova na ovim prostorima ?

    Hajde da otvorimo novu temu , gde cemo svi moci nastupiti sa svojim nekadasnjim idolima , a ne ovako kako to pojedinci cine .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2

    Podrazumevano

    Evo ovako .. avatar od nick "dole" je ponisten zato sto stvarno nije mu ovde bilo mesto.

    Ja bih vas zamolio da kacite normalne avatare a ne neke politicare ili nesto slicno za koje tacno znate da nije im mesto na nasem forumu.

    Avatar takodje nesme biti veci od 100x100 jer inace kvari izgleda foruma i ako je to tako podeseno u control panel da ne moze se ubacivati veci avatar od 100x100 forum nazalost ponekad primi i veci avatar.

    Molim vas pridrzite se ovoga da nam bude forum jos bolji i jos zanimljivi jer to sve zavisi od vas.

    PoZdrav svima

  3. #3
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  4. #4
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ðole
    ma opusteno djolence

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #5
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sto se ljutis decko , sve to ne vazi samo za tebe , vec za sve forumase .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #6
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    djole ne kaki bre ...

  7. #7
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    djole ne kaki bre ...


    svasta
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  8. #8
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    djolence, take it easy ... to smo mi breeee

  9. #9
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    nisam mogao da odolim a da ne dam komentar na tekovine 5-oktobarske revolucije,mada znam da nije mesto za politiku..
    samo bih pitao dali boraf smatra da svi misle kao on i da li moze neko drugacije da misli.. eto za mene sloba nije najomrazeniji lik...ovi su mnogo gori od njega...
    jel mogu da stavim avatar druga tita?

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  10. #10
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    [quote="plavi"]nisam mogao da odolim a da ne dam komentar na tekovine 5-oktobarske revolucije,mada znam da nije mesto za politiku..
    samo bih pitao dali boraf smatra da svi misle kao on i da li moze neko drugacije da misli.. eto za mene sloba nije najomrazeniji lik...ovi su mnogo gori od njega...
    jel mogu da stavim avatar druga tita?

    ovako PLAVOG ZA PRESEDNIKA
    TO KUMEEEEEEEEEEEEEEEEE
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •