Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: Vas znak i karakter po kineskom horoskopu .

  1. #21
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    a mi pacovi nemamo srodan znak ? To znaci ne postoji niko za nas !

  2. #22
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    VEPAR

    (1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

    Roðeni u znaku Svinje su pošteni, jednostavni, galatni, veliki radnici, osjetljivi i nesavitljivi. Mogu biti i materijalisti, destruktivni, razmaženi i prljavi.
    Kod Veprova su zastupljeni i + Jang i - Jin, mada + Jang dominira. Osobe Veprovi su neizlijeèivo sklone flertovanju, mada su obièno hladne (nije itisna) i umiju da gospodare svojim strastima (ponekad). Rijetko su iskrene (u moj slucaju ovo nije istina.. alaj lazu), uzdražene su (istina), ponekad su sklone da pretjerano dugo kukaju( nije istina). Vrlo su praktiène i trezvene. Veprovi vole udoban život, pa se ponekad njemu prepuštaju i više nego što bi trebalo. Srodan znak: Tigar, suprostavljeni znak: Majmun[/color]

    ja sam odma na zadnji znak posla posto znam da sam svinja u ovom ebenom horoskopu hahahahaha al ovo sto se tice mene vise lazi ima nego istine pihhh
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  3. #23
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    ZEC

    (1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999)

    Zeèevi su ljubazni, osjetljivi, razumni, okretni, oštroumni, prijatni, obazrivi, brzi i pronicljivi. Negativna strana im je slabost, oportunizam, preosjetljivost i birokratizam.
    Zeèevi su osjeæajni i maštoviti, ali lukavi i dovitljivi. Obdareni su proricanjem buduænosti, a roðeni da žive bogato i sreæno. Zec je, posmatrano površinski, hladan i izbjegava tjelesne kontakte; mrzi nasilje i brutalnost. Srodan znak: Pas, suprostavljeni znaci: Zmaj i Tigar.



    opla ja zecica...
    hahahaha ja ovca.....Pa dobro......Ali sam citao da sam u podznaku zec
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •