Iako je Nataša Bekvalac (30) rekla nedavno da će burmu nositi i dalje jer je oseća "kao deo svog tela", za "Gloriju" kaže da je prsten koji je vezivao nju i Danila Ikodinovića (34) ipak skinula.


Skinula burmu, ostavlja tetovaže: Nataša Bekvalac

"Burmu sam nosila skoro sedam godina, ali pre neki dan sam je ipak skinula. Čudan je osećaj i nedostaje mi prsten, tako da ću sebe 'častiti' nekim dragim kamenom kako bih je zamenila", rekla je pevačica.


Tetovažu prvog slova Danilovog imena na zglobu ipak neće skidati.


"Neću dirati tetovaže, svaka od njih nastala je u posebnom trenutku kada su osećanja bila snažna. Tetovaže su deo onoga što mi se u životu dogodilo, i neću menjati ništa jer sam ponosna na svaku svoju odluku".

Razloge za razvod, a pominjali su se mnogi, Nataša nije htela da komentariše.

"Emocije smatram najdubljom intimom, i teško mi je da pričam o njima. Laži u medijima mi jako smetaju, ali 'plivam' kako umem. Znam da je Danilo ponovo zaljubljen, ali on me zanima isključivo kao otac mog deteta. Ako je on srećan, to je dobro za našu ćerku", rekla je pevačica koja sa Dačom ima četvorogodišnju ćerkicu Hanu.
"Naše dete ne zna da smo se rastali. Ona je mala i ne mora da pati. Za sada joj govorim da tata mnogo radi, a viđaju se redovno".

Dok je Dača obelodanio vezu sa Tanjom Vračarić, Nataša ne razmišlja o novoj vezi i braku.

"Nisam planirala ni da se zaljubim u njega, udam, rodim dete i razvedem. Stvari se u životu dešavaju neplanski, ali i dalje verujem u ljubav", zaključila je Nataša.