Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 46

Tema: Sexualni obicaji...

  1. #1
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Sexualni obicaji...

    Cudni sexualni obicaji sirom svijeta..

    - Udovica u Tasmaniji oko vrata mora nositi penis umrlog muza odredjeno vrijeme nakon njegove smrti.
    - U Wrokavu, Poljska, zeni je dozvoljeno ubiti svaku zenu koja spava s njenim muzem. Oruzje ubistva mora biti šilo.
    - U Butanu, mladji brat ne smije izgubiti nevinost prije starijeg.
    - Za samce u Peruu, alpaca je vrlo popularna cetveronozna ljubavnica.
    - U Urugvaju muskarci ne smiju doticati svoje zene tokom menstrualnog perioda, ukoliko se dokaze takva aktivnost, muskarac ce biti javno bicevan sa 40 udaraca.
    - Tokom ceremonija, Aboridzini su skloni, umjesto rukovanja, svoje goste pozdraviti hvatajuci ih za penise.
    - U nekim djelovima Kolumbije, kada par prvi put nakon vjencanja opici, mladina majka gleda.
    - U plemenu Marindanim s Nove Gvineje, obicaj je da mlada spava sa svim pripadnicima muzevljevog klana. Isto obicaj se ponavlja prilikom rodjenja sina.
    - U tanzanijskom plemenu Zaramo, dvije zene posmatraju par koji prvi put vodi seks kako bi otkrili da li je mlada usla nevina u brak.
    - Tschuktschi pleme iz Sibira ima gadan obicaj. Muz nudi zenu svakom gostu koji dodje. Ukoliko pristane, gost nakon seksa mora pretrpjeti da mu zena urinira u usta. Ukoliko odbije, smatra se neprijateljem familije. Ukoliko pristane, smatra se najdrazim gostom.
    - Pleme Maya ohrabruje homosexualizam mladih muskaraca, roditelji ce sinu obezbijediti roba za sexualne potrebe radije nego da napravi dijete nekoj zeni.
    - Taoisticka tradicija ohrabrivala je javni snosaj tokom lsave punog mjeseca. S druge strane, poljubac se smatra intimnim momentom i obicajno je nedopustiv u javnosti, zena koja se javno ljubi smatra se prostitutkom.


    Kontam da se preselim u Poljsku ostale zemlje ne dolaze u obzir a definitivno ne u Novu Gvineju.

  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    majkooo ovo je sve strasno, al ovo prvo mi je nekako najmorbidnije.. ma hvala Bogu da sam ovo sta sam

  3. #3

    Podrazumevano

    sve ovo zvuci u moje usi veoma, veoma bljakkkk ... a jeli Srnic MOJ kakav je obicaj u holand?

  4. #4
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    ma hvala Bogu da sam ovo sta sam
    vrapche, a sta da se desi pa se zaljubis u nekog od ovih gore navedinih drzavljanina, ne poznavajuci njihove obicaje. A zaljubit' se u nekog ko je drugog porijekla je realnost danasnjice. :P

  5. #5
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano Re: Sexualni obicaji...

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Cudni sexualni obicaji sirom svijeta..
    - U nekim djelovima Kolumbije, kada par prvi put nakon vjencanja opici, mladina majka gleda.
    Nedaj boze hahahhahaha.....
    loooooooooool
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  6. #6
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    ma hvala Bogu da sam ovo sta sam
    vrapche, a sta da se desi pa se zaljubis u nekog od ovih gore navedinih drzavljanina, ne poznavajuci njihove obicaje. A zaljubit' se u nekog ko je drugog porijekla je realnost danasnjice. :P
    sad znam od kojih nacionalnosti bar da se pazim

  7. #7
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano Re: Sexualni obicaji...

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Cudni sexualni obicaji sirom svijeta..

    - Udovica u Tasmaniji oko vrata mora nositi penis umrlog muza odredjeno vrijeme nakon njegove smrti.
    to ono... za uspomenu i dugo secanje, mesto privezka, neka visi oko vrata....

    ------------------

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    - Tokom ceremonija, Aboridzini su skloni, umjesto rukovanja, svoje goste pozdraviti hvatajuci ih za penise.
    hahhahahahahaa ovo je ludoooooooo... pozz momci..
    a joooooooooooooojjjjjjj boli me stomak od smeha... ahahhahahaa uh

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #8
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    sad znam od kojih nacionalnosti bar da se pazim
    vrapche odma u startu trazi legitimaciju :P i obavezno obrati paznju na mjesto rodjenja jer drzavljanstvo moze i dvojno biti, zavisi gdje boravi.
    Neophodno je da uz sebe mali atlas imas jer topgrafija nam nije svima jaca strana a i da jeste, ne moze co'jek sva mjesta i zaseoke u svijetu zapamtiti.
    Uh ovo predje na ozbiljnu stvar.. hehehe

  9. #9
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja bih rekla da niko od njih nije belac, pa bar da znam od kojih rasa da trazim legitimaciju

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Re: Sexualni obicaji...

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Cudni sexualni obicaji sirom svijeta..
    - U nekim djelovima Kolumbije, kada par prvi put nakon vjencanja opici, mladina majka gleda.
    Nedaj boze hahahhahaha.....
    loooooooooool
    kresnes odma i mamu...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •