Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Manifest muskaraca

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Manifest muskaraca

    MANIFEST MUŠKARACA (jednom zauvijek!)

    Gospoðama, gospodiènama, damama, suprugama, djevojkama, zaruènicama i svima drugim ženama:
    1. Ako misliš da si predebela, tada vjerojatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim odgovoriti na to pitanje.
    2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš. Da pojasnimo jednu stvar: Mi smo JEDNOSTAVNI! Mi ne razumijemo nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkcioniraju kod nas! Èak ni ona suptilna i indirektna pitanja, koja bi svakoj ženi trebala biti jasna!
    3. Kada postaviš neko pitanje, na koje u biti i ne oèekuješ odgovor, nemoj se èuditi kada doðe odgovor koji nisi htjela èuti!
    4. Mi smo JEDNOSTAVNI! Kada te zamolim da mi dodaš kruh, mislim upravo to - da mi dodaš kruh! Time ti ne predbacujem što kruh nije na stolu. Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja. Mi smo stvarno JEDNOSTAVNI!
    5. Mi smo JEDNOSTAVNI! Nema nikakvog smisla da me pitaš na što upravo mislim! 96,5 posto vremena muškarci misle na seks! Ne, mi nismo opsjednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam prièinja najveæu radost!
    6. Mi smo JEDNOSTAVNI! Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na što mislim, ako nisi spremna razgovarati o politici, ekonomiji, filozofiji, nogometu, alkoholu, sisama, guzicama ili autima.
    7. Petak/subota/nedjelja = puno žderati = prijatelji = nogomet na televiziji = pivo = loši maniri. To ti je kao puni mjesec ili plima i oseka - jednostavno neizbježno!
    8. Kupovina mi ne prièinja nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neæe!
    9. Kad idemo negdje van, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!
    10. Imaš dovoljno odjeæe i obuæe. Plaè je ucjena! Da sam sebe dovedem do financijske propasti nije nikakav dokaz moje ljubavi prema tebi!
    11. Veæina muškaraca ima 3 para cipela. Ponavljam: mi smo JEDNOSTAVNI! Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.
    12. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!
    13. Kada imaš problem, zamoli me samo da ti pomognem riješiti ga. Ne oèekuj isto sažaljenje koje inaèe dobivaš od svojih prijateljica.
    14. Glavobolja koja traje 8 tjedana nije glavobolja! Idi doktoru!
    15. Kada kažem nešto što se može dvojako tumaèiti i jedno od tumaèenja te uznemiruje, budi sigurna da mislim ono drugo!
    16. Svi muškarci vide samo 16 boja! Trula višnja je voæe, a ne boja!
    17. Mi volimo pivo kao što vi volite ruène torbice. Vi nas ne razumijete; ne razumijemo ni mi vas!
    18. Kada te pitam što ti je, a ti kažeš da nije ništa, vjerovat æu ti i ponašati se kao da ništa nije bilo!
    19. Nemoj me pitati da li mi se sviðaš! Kada ne bi bilo tako, ja ne bih više bio tu gdje jesam!
    20. I na kraju osnovno pravilo: U sluèaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o èemu god se radilo, uzmi uvijek ono najjeftinije ili najjednostavnije!!!
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Uvijek trazim DJEVOJKU kojoj cu vjerovati..i POUZDANO znam da nema onu PERsidu


    E Kirk samo za tebe ti moram ovo napisati... da ne bi navukao neku bolestinu...Muski rod do tridesete godine voli iskljucivo i samo jednu posebnu vrstu djevojaka, a to su one- N E V I N E, ili one koje kazu da jesu (je*iga, tako neto nikada ne mozes tacno znati). Svako od nas upozna bar jednu ,,zlatnu djevojku,, sjajnog izgleda, sjajno zanimljivu, totalno pametnu, blisatvo perspektivnu i mladu, s kojom ste super, drago vam je kad vam kaze ,,ÆAOS,, na ulici, a kada se slucajno nadjete u drustvu s njom razgovor tece otprilike ovako ,,Jao sto mi je drago sto te vidim, danas nesto razmisljam o tebi i sjetim se da sam nevina, pa onda kazem sebi: Ajd da te nazovem da vidim kako si ti i da ti kazem da sam jos uvijek nevina, pa kako si, ja sam i dalje.....nevina.....,, I sad, po logici stvari, ako neki pojam nekom vise puta ponovite, taj neko ga memorise i uzme zdravo za gotovo, one nas ubjede... Pri tome su ,,ovjerile,, barem tri haustora, dvije studenske sobe i imale bar jednu razuzdanu pijanku gdje su je svi gledali. U nesto gorem lucaju mozda i fotografisali, ali kada ih vdite onako...(nevine?) pomislite: ,,Ma nema sanse....Jok....gdje bi ona...,,E o ovakvim djevojkama fantazira pola planete one su im asocijacija za ljubav i brak. Jasno je zasto je svaka druga zena sama, zasto je seksa u njihovim zivotima manje nego ikad, zasto u prodavnicama ceznutljivo gledaju police s KONDOMIMA i mastajuo tome da uzmu bar tri paketa, malko se zarumene i smisljaju deste najboljih nacina da ih potrose s tipom koji ih ceka negdje....Dok taj isti tip, opet u stvranom zivotu, trcakara za nekom blesavusom zeljan da bude prvi ,,onaj koji se najduze pamti,, onaj koga se uvijek sijeca,,... To je nesto kao dijecija bolest, bukvalno morate da je odbolujete, pa ste poslije manje-vise imuni. Prije ili kasnije, saznate da je vas Betaris izvela vise felacija od Æiæoline, da vam se prijatelji smiju iza ledja, cak i mama pocne podozrivo da vas gleda. Tuzno, jel da?
    A i zvuci poznato,a? Najbolji dio je sto se uvijek, ali UVIJEK vratite ,,djevojkama za zabavu,, koje imaju zivot pored vas, koje znaju da citaju, pisu, razgovaraju i kuvaju, ne desavaju im se ,,oops bebe,, i UVIJEK IMAJU KONDOME KOD SEBE.S njima se prije ili ksanije ozenite.Aha....pamet u glavu Kirk kada nadjes neku sa kojom mozes bez kondoma i jos pomislis NE BI ONA NIKADA....
    Kako rece grcki racionalisticki filosof Diogen N I K A D A N E V J E R U J Z E N I K O J A L A Z E
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #3
    Guest

    Podrazumevano

    Kakav je ovo nevernicki stav da u danasnjem svetu postoji iskrenost, ljubav, nevinost i cistoca?
    Kud ce ti dusa Nevernice?

  4. #4
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    leleee

  5. #5
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    po ovome ja nisam muškarac hvala lepo,molim lepo
    tiha voda breg roni

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nadjoh neki njihov odgovor nama muskarcima , pa nije zgorega i to procitati .


    Zenski manifest muškarcima:

    1. Ako mislite da vam je premali, vjerojatno jest. Ako mislite da ne uživamo u seksu s vama, vjerojatno ne uživamo. Ako mislite da vam cura gleda tipove s više love, ljepšom odjeæom itd., vjerojatno gleda. Ne pitajte je ništa o tome jer vam ne želi odgovoriti na to pitanje.

    2. Kad nešto želite, NIJE dovoljno da to i zatražite. Morate nešto napraviti zauzvrat. I ne, ne radi se niti o trgovini niti o prodaji, niti o prostituciji. Naprosto, radi se o tome da postoje ljudi koji svojim ponašanjem pokazuju da nešto zaslužuju, a postoje i oni koji ne zaslužuju. Iako ste JEDNOSTAVNI, dovoljno ste pametni da i sami shvatite kakvi ste.

    3. Kad postavite neko pitanje na koje ste si veæ iskonstruirali željeni odgovor, nemojte pizditi kad dobijete drugaèiji (odnosi se na pitanja: "Jesi li svršila?", "Jesam li najbolji do sada?", "Smeta li te što æelavim?", "Da li ti je moj brat privlaèan?" i slièno).

    4. Mi smo takoðer vrlo JEDNOSTAVNE. Kad vas zamolimo da nešto napravite, a vi to ne napravite, to jednostavno znaèi da to NISTE NAPRAVILI. "Zaboravio sam", "Nisam imao vremena", "Previše sam se zanio" ili "Ivaniševiæ je igrao u finalu Wimbledona" ne poništavaju tu èinjenicu.

    5. Mi smo JEDNOSTAVNE. Nema nikakvog smisla da se pokušavate opravdavati glede nekog svojeg nedostatka (recimo, sklonosti da vam predigra traje dvije i pol sekunde kad niti dvije i pol minute nije dovoljno) izvanjskim utjecajima, našom greškom ili prevelikim oèekivanjima - mi æemo i DALJE BITI NEZADOVOLJNE i vrlo vas vjerojatno ostaviti ako to ne promijenite. It's as simple as that.

    6. Mi smo JEDNOSTAVNE! Mislimo na vas otprilike onoliko koliko vi mislite na nas. Kad to postane nesrazmjerno, osjeæamo se zapostavljenima i nezadovoljne smo i vrlo æemo vas vjerojatno ostaviti. A jednom kad vas ostavimo (ili vi ostavite nas), više uopæe ne mislimo na vas (dakle, bolje vam je ne grepsti se za snošaj u ime "dobrih, starih vremena"). As simple as that.

    7. Petak/subota/nedjelja = dani odmora = ne kuham = ne spremam = kuæa je u svinjcu ako je VI ne pospremite = idem u shopping s prijateljicama = šminkam se i lickam i izlazim van. To je kao puni Mjesec, plima i oseka - jednostavno neizbježno!

    8. Shoppping nam predstavlja ogromno zadovoljstvo i to se nikada neæe promijeniti.

    9. Kad idemo negdje van, gotovo ništa što obuèete vam dobro ne stoji. Kunemo se! Bilo bi vam bolje da nama prepustite izbor.
    9a. Onaj tko odbija komentirati stoji li nam nešto dobro ili ne, gubi pravo prijedloga tipa: "A zašto ne bi obukla ono èipkasto rublje/mini haljinu/visoke pete/whatever?"
    9b. Onaj tko stalno hoda u izlizanim trapericama i razvuèenoj majici takoðer gubi pravo takvog prigovora.
    9c. Onaj tko se redovito ne brije, gubi pravo prijedloga da si izbrijemo genitalije .

    10. Imaš dovoljno fotoaparata, kompjuterske opreme, videoigrica, CDova i ostale tehnièke robe. Spominjanje mojih cipela naprosto je glupo. Jeftinije su.

    11. Veæini žena auto održava automehanièar, struènjak koji se osposobio za to da održava automobile (ukljuèujuæi skutere, mopede i terenska vozila), te se tim prometalima služe zato da bi stigle od toèke A do toèke B. Ponavljam: MI SMO JEDNOSTAVNE! Ne znam odakle ti ideja da bi nas moglo zanimati koliko tvoj auto ima konja, kako "fakerski" mijenjaš ulje i koliko brzo stižeš od Zagreba do Graza. Who fucking cares!

    12. Jednosložni odgovori na kompleksnija pitanja, mumljanje, stenjanje i podrigivanje nisu prihvatljiv oblik komunikacije.

    13. Kada imaš problem i ne želiš sa mnom o tome razgovarati, ne oèekuj da imam razumijevanje o njemu, buduæi da, po tvojoj vlastitoj filozofiji ("Kad te nešto muèi, kaži."), ja o njemu NEMAM POJMA.

    14. Pretjerano prdenje možda je znak probavnog poremeæaja. Idi doktoru, ali svakako bježi iz moje blizine.

    15. Kada kažem nešto što se može dvojako tumaèiti i jedno od ta dva tumaèenja te uznemirava, budi siguran da je upravo to ono što sam mislila.

    16. Žene, kao i vi, jako dobro vide koliko su zgodne, kao i to koliko ste vi zgodni. Zašto mislite da bi najzgodniji komadi trebali "pasti" na sasvim prosjeène tipove?

    17. Mi volimo cipele baš kao što i vi volite pivo. Cipele traju dulje i od njih se ne poènemo glupo ponašati ako ih previše nosimo.

    18. Kad te pitam što ti je i ti kažeš ništa, i ja æu se ponašati kao da je to doista tako. Prema tome, ne oèekuj nikakvo posebno tetošenje zbog namrgoðene face.

    19. Nemoj me pitati da li mi je dobro s tobom u krevetu. Da to nije tako, ne bih bila tu gdje jesam.

    20. I, na kraju, osnovno pravilo: ne prigovaraj da smo komplicirane i neshvatljive. Jesmo. To nas i èini toliko fascinantnima i ne bismo ti se sviðale da nismo takve.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    auuu ciko...
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •