Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 115

Tema: Kako Ste Se Upoznali?

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    haha, smislicemo mi topic o tome, pa ces nam napisati malo a?

  2. #12
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ja sam svoju ljubav upoznala preko neta...

  3. #13
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    haha, smislicemo mi topic o tome, pa ces nam napisati malo a?

    Njah, njah.. de mackice smisli pa da igramo otvorenih karti. Imam jos jednog keca u rukavu pa cu i njeg da založim. :P

  4. #14
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    U skoli,preko druga........!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  5. #15
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    bilo jeovako cesto sam dolazijo na ovu stranu skido muziko i svaki put sam ulazijo na forum i cito to vase zezanje i tako se i ja uclanijo nisasm imao sta da izgubim i kad naletim na jednu prelepu sliku koja je namene napravila neki utisak da je to neka topla i prijatna oseba i tad sam poso da ji saljem PM ali to je bilo sta ja znam jedno dve ili tri porukice nedeljno i tako se mi sprckamo ono ovo i pocne razgovor preko MSN dam ja njoj moj br.tel ali ni napojam ono kao "ma ja zvace me na sv.nikad" ali tu sam se preso kreno sam na put prema njemacki i negde pred nemackom granicom zazvonijo mi mobilni milim da mi se tada svet okrenuo naopacke bijo sam najsrecnij covek bar taog momenta tu smo malo popricali i obecali da cemo se cuti jos koji put te dve veceri nisam oka sklopijo od uzbudjenja.tako se je nastavila nasa ljubavna veza!Mislim da smo obojica cekali svaki trenutak na slobodan trenutak da bi se mogli tipkati po kompijuteru da bise zezali bilo nama je ono kao prava ljubav na daleko ali ta ljubav nije dugo trajala nebi se musko zvalo musko da nebi usro stvar veza je trajala do pre neki dan ali sada znate svi o kome je rec ...............................ali neznam sto sam vama sve ovo piso valjda
    no coment
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    sasvim slucajno u tramvaju
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #17
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ðole
    bilo jeovako cesto sam dolazijo na ovu stranu skido muziko i svaki put sam ulazijo na forum i cito to vase zezanje i tako se i ja uclanijo nisasm imao sta da izgubim i kad naletim na jednu prelepu sliku koja je namene napravila neki utisak da je to neka topla i prijatna oseba i tad sam poso da ji saljem PM ali to je bilo sta ja znam jedno dve ili tri porukice nedeljno i tako se mi sprckamo ono ovo i pocne razgovor preko MSN dam ja njoj moj br.tel ali ni napojam ono kao "ma ja zvace me na sv.nikad" ali tu sam se preso kreno sam na put prema njemacki i negde pred nemackom granicom zazvonijo mi mobilni milim da mi se tada svet okrenuo naopacke bijo sam najsrecnij covek bar taog momenta tu smo malo popricali i obecali da cemo se cuti jos koji put te dve veceri nisam oka sklopijo od uzbudjenja.tako se je nastavila nasa ljubavna veza!Mislim da smo obojica cekali svaki trenutak na slobodan trenutak da bi se mogli tipkati po kompijuteru da bise zezali bilo nama je ono kao prava ljubav na daleko ali ta ljubav nije dugo trajala nebi se musko zvalo musko da nebi usro stvar veza je trajala do pre neki dan ali sada znate svi o kome je rec ...............................ali neznam sto sam vama sve ovo piso valjda
    no coment
    znamo o kojoj je rec.. J Lo.. :P he he

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #18
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica
    Citirati Originalno postavljeno od ðole
    bilo jeovako cesto sam dolazijo na ovu stranu skido muziko i svaki put sam ulazijo na forum i cito to vase zezanje i tako se i ja uclanijo nisasm imao sta da izgubim i kad naletim na jednu prelepu sliku koja je namene napravila neki utisak da je to neka topla i prijatna oseba i tad sam poso da ji saljem PM ali to je bilo sta ja znam jedno dve ili tri porukice nedeljno i tako se mi sprckamo ono ovo i pocne razgovor preko MSN dam ja njoj moj br.tel ali ni napojam ono kao "ma ja zvace me na sv.nikad" ali tu sam se preso kreno sam na put prema njemacki i negde pred nemackom granicom zazvonijo mi mobilni milim da mi se tada svet okrenuo naopacke bijo sam najsrecnij covek bar taog momenta tu smo malo popricali i obecali da cemo se cuti jos koji put te dve veceri nisam oka sklopijo od uzbudjenja.tako se je nastavila nasa ljubavna veza!Mislim da smo obojica cekali svaki trenutak na slobodan trenutak da bi se mogli tipkati po kompijuteru da bise zezali bilo nama je ono kao prava ljubav na daleko ali ta ljubav nije dugo trajala nebi se musko zvalo musko da nebi usro stvar veza je trajala do pre neki dan ali sada znate svi o kome je rec ...............................ali neznam sto sam vama sve ovo piso valjda
    no coment
    znamo o kojoj je rec.. J Lo.. :P he he
    bas ona
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    30.09.2005
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    ja sam svoju devojku upoznao pomoèu sudbine i baš nièeg drugog dogovorijo se sa drugom da izadjemo i napijemo se ko lole i pozovemo još jednog kuma ali taj drug nije mogao da se riješi neke cure i ona je išla s nama maximalno sam bijo protiv da ide snama jer nisam hteo da èuvam nekoga ali dobro sve je to došlo na svoje poslije 20min upoznavanja moram da kažem da mi je to bila najlepša noæ u životu jednostavno bijo sam izgubljen inaèe sam ja devojkama vrteo tlo pod nogama ali ovaj put nije bilo nikakvog poda hehhe

    eto zasad toliko nadam se da nedavim previše
    zvezda je život sve ostalo su sitnice

  10. #20
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    haha, smislicemo mi topic o tome, pa ces nam napisati malo a?
    Ma Macika pisala bi ja svasta ovde i o svemu ali me to jednom skupo kostali pa se malo moram korigovati...... ebat ga
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •