Strana 12 od 15 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 150

Tema: Novac

  1. #111
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    ne razumem zasto kazes da su bogati u vecini slucajeva bolesni? ja mislim da bolesnih ima svuda. i medju nama i bogatima. ili te nisam dobro shvatila?
    nisi me dobro shvatila i ja se slazem da bolesnih ima u svim slojevima drustva ali siromasni su navikli da im se desavaju stvari i da ih ne mogu resiti dok bogati(uglavnom)misle da sve mogu sa njihovim novcem a bolest ne biraaa

  2. #112
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    svakako, samo kad imas para, imas i vece mogucnosti da se izlecis. mozes otici kod najboljih doktora i priustiti sebi svakakve tretmane. ako nista drugo, bar sebi produziti malo zivot

  3. #113
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    recimo da mozes da kupis "SKORO" sve hehehe zavisi u sporazumjevanju para i ko si!
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  4. #114
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ne bih imao sta reci , da se gro novca ne upotrebljava u prljave svrhe . To je moguce jer ima mnogih koji bi i svoju dusu prodali djavolu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #115
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..hmmmm...da neznam koliko novca imas ipak nemozes s njim da kupis ono sto ti u zivotu treba...ja ga licno imam, da kazem dovoljno,i neoskudjevam ni u cemu..al nema tog novca svijeta da kupim ono sto meni fali...a to je sreca ljubav i blegostanje..to se nekupuje da neznam koliko novca imas...pa i ti bogati..sta im vredi novac ako im je djete bolesno i boluje recimo od neizlecive bolesti...sta im onda vredi novac...nemoze se zdravlje kupiti...bez novca se nemoze to je tacno ali meni licno nije presudan...i nikada nisam ljude gledala po tome da li imaju ili nemaju...pa i ti bogatasi imaju novac al zato im puno puno toga hvali...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  6. #116
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Novac kvari ljude . Znam to licni iz svog iskustva .

    Imao sam prijatelja iz detinjstva i bili smo kao braca . Spavali smo i jeli jedno kod drugoga . Zavrsili skupa skolu , a dalji sled dogadjaja je uslovio da se dugo vremena nismo videli . Otisao je sa roditeljima davnih sedamdesetih godina u Australiju . Stekao je tamo enormno bogatstvo . Pre par godina se pojavio u kraju gde smo ranije ziveli . Pozeleo sam da se vidimo posle svih tih godina . Nije se mnogo promenuo likom , sem sto smo oboje "omatorili" . Pricali smo o svemu i svacemu i zakljucih da to vise nije onaj Slobodan sa kojim sam odrastao .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #117
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    cika borafe u 17 godina se covek moze mnogo da promeni vjeruj mi.... a vjerujem da pare kvare mnoge ljude
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  8. #118
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    svaki deo zivota ostavlja tragove na nama vidljive ili ne
    ali sa godinama i zivotnim putem mnoge se stvari menjaju
    a novac mislim da mnogo posebno u danasnje vreme utice na promenu ljudi -po mom misljenju uglavnom na goree

  9. #119
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nikada nisam bio ljubomoran na niciji uspeh . Medjutim iznenadjuje me koliko se ljudi okrenu i otudje od nas obicnih smrtnika .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #120
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    istina ali stace.... ja se tako bojim da se ne promenim... zelim da budem kakva jesam uvjek i hocu da me neko osmarai ako se okrenem na drugu stranu hahhahaha
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •