Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 72

Tema: Zdravlje i Zanimljivosti

  1. #31
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ženama svaki deseti seks produži život


    Nauènici su izraèunali da svaki orgazam produžava život za 15 minuta, a svaka cigareta smanjuje ga za 11. Muškarci koji puše opet su na dobitku, no ne i žene kad se uzmu u obzir istraživanja o ženskom orgazmu.

    Prema nekim statistikama, 80 posto žena u deset polnih odnosa doživi samo jedan orgazam, a tek svaka deseta žena nije nikad odglumila orgazam.

    Druga istraživanja pokazuju kako su ženski polni organi izuzetno osjetljivi. Ženski klitoris sadrži oko 8000 živèanih završetaka, baš kao i penis, a 30 posto žena može doživjeti orgazam ako im se samo stimuliraju grudi.



    U èemu je onda problem? Vjerojatno u glavi, kako u njenoj, tako i u njegovoj. Možda je potrebno samo malo više dobrih, uzbudjivih misli s obje strane da zajedno dožive "malu smrt", kako Francuzi tepaju orgazmu.

    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #32
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Izvini , ali znam neke koje bi , da je tako , bile besmrtne .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #33
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    sad mi je jasno zašto su žene pored mene tako dugoveène
    tiha voda breg roni

  4. #34
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Eskobar
    sad mi je jasno zašto su žene pored mene tako dugoveène


    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #35
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Eskobar
    sad mi je jasno zašto su žene pored mene tako dugoveène


    ebem ga sad ti sad prede i u narciseeeeeeeeeeeeee moram ja to da proverim kod tvoje zenice
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  6. #36
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ima decko pravo da masta . Decija masta moze svasta .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #37
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    svako ima pravo da se uveri, naravno ako je suprotnog pola,ne lajem na mesec
    tiha voda breg roni

  8. #38
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    ŠTA JE BOLEST?

    To je svako ono stanje organizma koje odstupa od normale u strukturi ili funkcioniranju stanica, tkiva, organa ili cijelog tijela, a koje se manifestira karakteristiènim znakovima ukljuèujuæi i one koji se ne vide prostim okom...

    Zdravlje je kapital poklonjen od Boga i roditelja, koji u pravilu ne znamo cijeniti sve dok ozbiljno ne doðe pod znak pitanja. Bolesnici od raka, AIDS-a, srca, artritisa, paralize i brojnih drugih bolesti,spremni su platiti bogatstvo za povratak u prvobitno normalno stanje. Ako je tako, moramo se upitati što je sve potrebno za dobro zdravlje i tada dolazimo do porazne èinjenice da je to prije svega - znanje!
    Vi sami možete uèiniti vise za svoje zdravlje od bilo kojeg lijeènika, bilo koje bolnice i bilo kojeg lijeka. Èovjek treba nauèiti što se to u njemu zbiva i kako sprijeèiti pojavu ozbiljnih problema. U namjeri da po prvi puta pomognemo on-line korisnicima, dajemo ovdje sva relevantna znanja. To nije lijeènièka ordinacija, niti bolnica, niti "doktor u kuæi" gdje se barata samo struènim izrazima; ovdje vas potièemo da pomognete sami sebi na bazi postojeèih struènih znanja i vještina iz cijelog svijeta.
    Premda je broj informacija o zdravlju ogroman (od migrene do uporabe lijekova i od zaèepa do psylliuma), ovdje je izvršena selekcija na ono što ima praktiènu korist u svakodnevnom životu. Mi smo otvoreni kako za struèni tako i za alternativni pristup tj. za sve dobronamjerne kritike, sugestije i prijedloge.
    Svrha WEB-a je praktièna edukacija, informacija i promocija o svemu što je direktno ili indirektno vezano uz zdravlje..

    Tesko je vjerovati, ali 8 od 10 zdravstvenih problema mogu se rješiti kod kuæe! Da bismo to mogli ostvariti, potrebno je prije svega znanje! Stoga, svrha ovih stranica je krajnje jednostavna:

    1./ osvjetliti i istražiti zdravstveni problem,
    2./ razraditi taktiku kako ostati zdrav,
    3./ kako pomoæi sebi i bližnjima u nevolji,
    4./ kako i kada tražiti lijeènièku pomoæ,
    5./ kako se pripremiti za lijeènièki pregled

    Slogan "znanjem do samopomoæi" ovdje je proveden do kraja. Sva prezentirana saznanja bazirana su iskljuèivo na stavovima i pogledima suvremene znanosti i praktiènih iskustava. Alternativa je uvažena u mjeri koliko zaista može pomoæi ublažavanju ljudske boli i patnje.
    Od problema prehlade djece pa do intoksikacija hranom, ovdje možete naæi sve što vas zanima. Nudeæi i takvu moguænost on-line korisnicima, pozivamo zainteresirane na suradnju, prihvaæamo sugestije a sponzorima nudimo mjesto i priliku za ukljuèivanje u ovaj sustav edukacije
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #39
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    kopy paste ne èitam to
    tiha voda breg roni

  10. #40
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Daj onda nesto iz tvoje pametne glavice . Mozda kao ono za sminku . Mislim da si jedan obican provokator .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •