Strana 6 od 170 PrvaPrva ... 456781656106 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 1691

Tema: Stihovi

  1. #51
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Najdrazi moji,

    Sama sam. Vec satima sjedim nepomicno i razmisljam. Slusam neku muziku koja i onako ne dopire do moje svijesti, samo se provlaci kroz moje usi. Nedostatak vijecni obicno nadoknadjuje cutanjem. Zatvorim oci i pokusam da razumijem. Zasto? Zasto me toliko strah od ljudi i zivota? Strijepim od svega sto je izvan mene. U tudjim ocima ne pronalazim razumjevanje, tako da sve cesce obaram pogled prema zemlji.
    Zar vise nema postenja?
    Zar vise nema prijatelja?
    Bezbroj je pitanja koja se sama namecu, a odgovora nigdje. Danas mi je jedan poznanik reko da ljubav nepostoji, da su je izmislili siromasni da bi se imali cime tjesiti. Samo jedan pomisao na tebe, i znala sam cak i da svi ljudi na svetu misle isto. Ja u to nebi mogla povjerovati. Ipak... Zastala sam u pola rjeci, u pola koraka ne zasto sto je on poljuljao moje povjerenje, nego zato sto me je iznenadila cinjenica da neki ljudi tako razmisljaju. I sam znas da je mene oduvjek bilo strah da izgovorim one dvije rijeci koje bi trebale prestaviti ljubav. Ne govorim ih tako cesto bojeci se da ti gubim carobni dio njihove magicnosti. Ljubav je najljepsa kad se procita iz pogleda, kad nas sagori samo jednim dodirom. I ma koliko ta nasa ljubav bila opravdana, uvjek se stidim sopstvene ljubavi. Iako sam cesto tuzna sto nisamo zajedno, ponekad pomislim da sam najsrecnija osoba na svetu. Srecna sam sto postojis i sto znam da me volis. Tvoja ljubav je moj jedini izvor samopouzdanja. Ona me odrzava u zivotu, u ovim teskim vremenima. Ti si sve ono sto ja nisam, sto zelim a ne smijem da budem. Ja sam sve ono sto ti volis i zelis od zivota. Ne zasluzujem tvoju ljubav. Ipak... Srecna sam sto postojis i sto znam da me Volis.

  2. #52
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    jaoo sekiiiiiii...


    Iako sam cesto tuzna sto nisamo zajedno, ponekad pomislim da sam najsrecnija osoba na svetu. Srecna sam sto postojis i sto znam da me volis. Tvoja ljubav je moj jedini izvor samopouzdanja. Ona me odrzava u zivotu, u ovim teskim vremenima. Ti si sve ono sto ja nisam, sto zelim a ne smijem da budem. Ja sam sve ono sto ti volis i zelis od zivota. Ne zasluzujem tvoju ljubav. Ipak... Srecna sam sto postojis i sto znam da me Volis.
    ovaj mi je deo najlepsi.. nalazim se i ja u njemu na neki nacin..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #53
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Drago mi je da ti se svidja seko

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Izvinite stp na trenutak prekidoh ove izlive neznosti . Nastavite dalje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Prosla jedna ljubav povratka joj nema,
    ostao jedan datum kao teska uspomena.
    Niko nezna sta smo hteli, niko nezna sta smo bili.
    Al ipak ostajemo dobri prijatelji.

  6. #56
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ja i sipdey ovdje jedini koji pishemo stihove heheh

    Sam tako spidermann :P

  7. #57
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Odlicni ste sekic...

    Spider ovaj zadnji ti je genijalan.. bas po mom ukusu.. hahaha :P

    Cek dok pocnem i ja..
    Samo da sakupim malkice energije i koncentracije.. posto mi je to momentalno ispod nule..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #58
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    hehehe st ati radis ovdje lol ajd valjda i tebi nesto padne na pamet heheh
    cmokic sekiccccccc

  9. #59
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nemam inspiracije za dopisivanje u stihu . Radije sednem kad mi dodju "lutke" i napisem nesto .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #60
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nemam inspiracije za dopisivanje u stihu . Radije sednem kad mi dodju "lutke" i napisem nesto .
    Nemoras ti pisat glomazne stihove mozes nesto nakratko ko spiderman heheh a isto tako mozes i price da pises kao eto sto sam ja jednu napisala... A isto tako mozes da uzivas i da citas i dajes komentare to ti je najlakse hiihih

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •