Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 41

Tema: Kako se iskupiti za ucinjenu gresku ?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Kako se iskupiti za ucinjenu gresku ?

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Napravili ste neku gresku kod vase voljene osobe . Sta mislite , kako se najbolje iskupiti za ucinjeno i privoleti je da vam oprosti ?

    Da li je to mozda cvece , neki pokloncic , izlazak na neko intimno mesto , ili po onoj narodnoj : " Pokrivaè pomiraè "

    ma svi mi pravimo greske nekada nas partneri sami na to nateraju bilo sta da je u pitanju
    nisam od onih koja se ulize da bi se oprala i stojim iza svojih gresaka znaci nema trte mrte sta mi je tu mi je..
    naravno da bi se trudila da pricam sa partnerom o gresci i razlogu zbog toga...i reci da mi je zao(samo ako se zaista tako osecam jel mrzim lazne izjave)
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    U svemu ovome , iskrenost je najjaci adut .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    U svemu ovome , iskrenost je najjaci adut .

    tog sam misljenja..samo sam se malo drugacije izrazila....
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kako nas narod kaze "Davljenik se i za slamku hvata" , tako se svi mi dovijamo na raznorazne nacine , nebi li izmolili oprostaj za eventualno ucinjenu pogresku .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #15
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citajuci sve ove postove , videh da se ovde ima jos dosta toga reci .

    Svi smo mi ljudi od krvi i mesa , i svakome se moze dogoditi da napravi neki pogresan korak . Kada se to dogodi najlakse je reci zbogom i otici dalje . Da li je to ispravno ? Sigurno ne .

    Pokusao bih na sve nacine da nasa veza bude ono sto je bila pre no sto se tako sta dogodilo . Ako u tome ne bih uspeo , usledio bi razlaz . Savest bi mi bila mirna , jer sam sve pokusao da do toga ne dodje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #16
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano Re: Kako se iskupiti za ucinjenu gresku ?

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Napravili ste neku gresku kod vase voljene osobe . Sta mislite , kako se najbolje iskupiti za ucinjeno i privoleti je da vam oprosti ?

    Da li je to mozda cvece , neki pokloncic , izlazak na neko intimno mesto , ili po onoj narodnoj : " Pokrivaè pomiraè "
    • Ovo zadnje ne dolazi u obzir bar kod mene

      iskupiti se najbolje iskreno srcem pokazati da se kajes i ne ponavljati vise takve greske!

      Dzaba cvece ovo , ono a sutra opet ista pesma.......

  7. #17
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nismo svi isti i dobro je da je tako .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #18
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    neznam kako bi se mogao iskupiti..mozda istinom..ma koliko bolna bila...sitnice se lako rese al velike stvari ja mislim nikada se nemogu popraviti niti se bilo cim iskupiti za njih....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #19
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pitanje je kad se to dogodi , koliko smo spremni da sve prihvatimo onasko kako jeste . Ipak je bolje da stvar malo legne , pa da se onda hladne glave i bez uzburkanih strasti o svemu poprica .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #20
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ma nema tu vise price niti razglabanja...bez obzira koliko se trudili da pokusamo da sve to fino sredimo nema tu opstanka...ima da ako su neke manje stvari u pitanju...neke sitnice...al kad je nesto veliko u pitanju...mogu da prastam koliko hoces al nema sanse ni sile da to zaboravim....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •