Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 42

Tema: Sta znaci za vas momak - mafijas?

  1. #11
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Pa neeeeznam,moja tetka koja ima 28 godina,zabavlja se sa nekim mafijasem i super joj se,on je super covjek bar prema meni,pazljiv je i kupuje mi svashta........i ja bih voljela da se zabavljam sa mafijasem....pogotovo sa zgodnim mladim kakkav je mommak moje tetke.....!
    hoces ti i da primis metakcic u glavu

    znam ja zasto ti hoces mafijasa da se kurcis pored njega pa da i ti budes neki kurac posto sad nisi niko i nista jel tako ako je od tvopje tetke mafijas posalji de ga da vidim koga zna u becu ako je jak mafijas trebo bi znati glavne likove beca ako nezna onda joker ne mafijas
    a za take reci koje ti izgovaras mafijasi bi ti osjekli jezik.... Nisu losi ljudi samo rade svoj biznis hehehe

  2. #12
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Znaci po vama, mafijasi su najgori ljudi i ne dolazi u obzir skupni zivot sa njima?
    Nevjerujem u to mackice moja svako ide i zivi svojim sivotom nemora tebi niko govorit kako da ti zivis pa cak i ako se zabavljas sa mafijasem ni on ti nemoze reci sta da radis.... Vjeruj mi... Ja mislim da svako ima misljenje o Mafijasima, da ima ih losi ali nemora se govoriti da su svi losi...

  3. #13
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Pa neeeeznam,moja tetka koja ima 28 godina,zabavlja se sa nekim mafijasem i super joj se,on je super covjek bar prema meni,pazljiv je i kupuje mi svashta........i ja bih voljela da se zabavljam sa mafijasem....pogotovo sa zgodnim mladim kakkav je mommak moje tetke.....!
    hoces ti i da primis metakcic u glavu

    znam ja zasto ti hoces mafijasa da se kurcis pored njega pa da i ti budes neki kurac posto sad nisi niko i nista jel tako ako je od tvopje tetke mafijas posalji de ga da vidim koga zna u becu ako je jak mafijas trebo bi znati glavne likove beca ako nezna onda joker ne mafijas
    a za take reci koje ti izgovaras mafijasi bi ti osjekli jezik.... Nisu losi ljudi samo rade svoj biznis hehehe

    jeli curo a zasto bi meni mafijasi osekli jezik sta sam ja lose za njih reko ja sam dosta posla imo sa mafijasima nisam ja reko da su mafijasi losi ljudi ali mogu ti reci da mafijas nikad nece biti dobar sa zenskom ko sa muskarcemto ti garantujem

  4. #14
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Zeze varas se. Znaju oni izgubiti glavu zbog zenske, veruj mi ...

  5. #15
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Zeze nemas pojma koliko se varas da znas kakvi su mafijasi znao bi da bi ubili covjeka ako bi im djevojku pipnuo il lose pogledao....

  6. #16
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Mozda Zeks misli, sto se tice njihovog posla; ne puste da se zenske mesaju, gde im nije mesto.

  7. #17
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Mozda Zeks misli, sto se tice njihovog posla; ne puste da se zenske mesaju, gde im nije mesto.
    vako cim on izgubi glavu zbog zenske odma prestaje sa mafijaskim poslovima radio sa sa mafijasima nemoj te mene uciti

  8. #18
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Mozda Zeks misli, sto se tice njihovog posla; ne puste da se zenske mesaju, gde im nije mesto.
    vako cim on izgubi glavu zbog zenske odma prestaje sa mafijaskim poslovima radio sa sa mafijasima nemoj te mene uciti

    hej mafijas , ne uci tebe niko bre, samo izmjenjujemo misljenja. Ja sto pisem, pisem iz vlastitog iskustva i ono sto ja vidim i cujem. Zivim u takvom okolisu i oko mene su takvi ljudi, da znam o cemu pricam. Mozda je kod vas tako, ja znam kako je kod nas. Nemoj odma da dizes paniku breee

  9. #19
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    :P ali kazem ako mafijas izgubi glavu odma izlazi iz tih jebeni poslova znam ih dosta sadzive normalno imaju zenu decu itd

  10. #20
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    hahahah, a ja bash nijednog neznam, da je ostavio "biznis" zbog zene i dece. Kod nas oni zaradjuju a zene trose. Sitna riba ce ostaviti sve skupa ali ove kao malo vece face nikako. Nisu oni svi losi, samo zavisi, cime se ko bavi.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •