Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 42

Tema: Sta znaci za vas momak - mafijas?

  1. #21
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    eee Zezi nek si se ti bavio sa njima... a ja izlazim sa jednim hehehehe koji je upoznao one Glavne!!!! Pa sad vidi hehehe

  2. #22
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    de mi recite sta je za vas mafijas sta radi mafijas ajd da cujem

  3. #23
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Znaci po vama, mafijasi su najgori ljudi i ne dolazi u obzir skupni zivot sa njima?
    Svaka cast njima, jedno je sigurno... poznavajuci sebe, takvi tipovi se definitivno ne uklapaju mom profilu.

    "Nije zlato sve sto sija"

  4. #24
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    de mi recite sta je za vas mafijas sta radi mafijas ajd da cujem
    hahahahahah, da ti kazem nesto; za moje roditelje i njima slicni misle, da je momak vec mafijas ako ne ustaje ujutru u 6, odradi svoj "siht", ne dodje kuci u 14 casova i nije u krevetu vec u 9 ...

    Po mom misljenju, neka se svak snalazi kako zna i neka zaradjuje svoj kruh, vazno da ne ubija okolo ljude. Ako ce se baviti drogom, oruzjem, ilegalom; njegova licna odluka. Onaj, sto se bavi kradjom i ostalim sitnicama, za mene nije "mafijas" nego obicna fukara. Dok covek preko noci stvori pare a nije vazno na koji nacin, odma je mafijas. Ljudi moji, cime se sve zaradjuje sem onoga sto sam nabrojala, kukuuu ... Nisu svi siledzije, reketashi i budalashi.


    Svak sam sebi bira svoj put, kako ce i sta kroz zivot. Ako voli ustajati ujutru u 6 i doci kuci u 14 h - nek` izvoli, ako se neko snalazi na neki drugi nacin - nek` izvoli.

  5. #25
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    de mi recite sta je za vas mafijas sta radi mafijas ajd da cujem

    Pa ovako zete,ti sigurno znas ali eto da dam svoje misljenje ...............
    Dosta njih je zgodnog stasa, nabildan (premda nisu svi takvi ima onih koji izgledaju ko da neznaju ni 2 nacrtane kokoske da cuvaju na papiru a kamoli sta drugao ali ipaku su sposobni),markiran sa garderobom,tu su skupe blindirane limunzine sa soferima,pa onda 4 grmalja svaki mu ide sa jedne strane,a tek da ne pricam o tome da samo kad se tusira ide bez pancira....
    A sad jos gora strana stranaa ko ima decu oni neznaju sta je autobus,tramvaj ili metro jer se samo voze u blindiranim automobilima,pa onda nemaju sirok krug drugara sa kojim mogu mirno da se igraju u parku,a zene iako imaju para da trose koliko hoce ipak nisu srecne jer zive u vecitom strahu da joj neko ne ubije decu ili kidnapuje ...
    A to cime se bave svi mi dobro znamo pa ne bi bas da nabrajam ali ovo gore navedeno je za velike ribe a ne male sitne tapkarose koji misle ako je prodao jedan paketic droge ili ukrao auto skupe marke i okitio se sa lancem zlatnim debljine da se priveze jedna krava i po mogucnosti stavio prstenje na svaku ruku pa misli da je mafija .......
    Eto to je u kratkim crtama nista nemam protiv takve vrste ljudi ali eto ne bi bila sretna da mi se kcerka jednog dana zabavlja ili uda za takvog jednog.
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Sta znaci za vas momak - mafijas?

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Eto, to mi palo na pamet posle citanja par poruka. Sta je po vama muskarac; mafijas? Znaci, mafijas je samo ako nosi utoku ili ...?

    neznam kako bi definisala mafijasa
    ali znam da rec mafija:nije nista pozitivno
    jedna ruzna rec...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #27
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    de mi recite sta je za vas mafijas sta radi mafijas ajd da cujem


    A sad jos gora strana stranaa ko ima decu oni neznaju sta je autobus,tramvaj ili metro jer se samo voze u blindiranim automobilima,pa onda nemaju sirok krug drugara sa kojim mogu mirno da se igraju u parku,a zene iako imaju para da trose koliko hoce ipak nisu srecne jer zive u vecitom strahu da joj neko ne ubije decu ili kidnapuje ...
    da ti kazem zbog tog navedenog razloga vecina mafijasa prestaju sa mafijaskim poslovima

  8. #28
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ebo vas vise mafijoza hehehe .... evo ti sta znaci na engleskom pa ko zna nek procita mrsko mi prevodit


    "A secret criminal organization of Italian origin operating in the United States and engaged in illegal activities such as gambling, drug-dealing, and prostitution."

    ahahahahahah

    Covjek koji se bavi kriminalstvom da bi prezivio u ovom ebenom svetu... bavi se ilegalnim stvarim, od prodaje droge do prostitustva... pa cak i ubistvo...

  9. #29
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Covjek koji se bavi kriminalstvom da bi prezivio u ovom ebenom svetu...
    sta dalje reci ...

  10. #30
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Covjek koji se bavi kriminalstvom da bi prezivio u ovom ebenom svetu...
    sta dalje reci ...
    Ja moram jos nesto dodati.. he he he

    Sad mi je jasno zasto su nadjini svi u familiji Bogati.. Tetka joj ima mafijasa koliko se secam.. znaci tako se lako stize do bogatstva.. he he he
    Definitivno postajem i ja mafijasica..

    P.S. Nadjice nemoj se naljutit ovo je mala sala .. hi hi morala sam ..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •