Strana 16 od 26 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 253

Tema: Da li je flert prevara ?

  1. #151
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ma jeste prevara je,ako nekog volis i ako ti je stalo do njega neces flertovati,nego ko zeli da flertuje neka dobro razmislii neka izabere flert ili ljubav i jedno i drugo nemozeeeeeeeeeeeeeee
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #152
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Ma sta znam ja ne bih tako rekla..nije skroz prevara ako zakocis na vreme...

    hmmmmmmm jeste zakocis,ali koliko je to pravedno prema tvome partneru,ovo nije nista osobno svi mi na neki nacin volimo malo tamo vamo hahhahahhaha ali ipak kada se sve sabere na neki nacin si prevario
    moj spasitelj__________________________

  3. #153
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    pa nije ako je to samo trla baba lan da joj prodje haha..ako si vec ulozio emocije u taj flert e onda nije pravedno...

  4. #154
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ma uopce nije bezazleno flertovati i nije pravedno,ja ne zelim da tu vrstu prevare umotam u sjajni papir i da to nenazovem prevarom
    moj spasitelj__________________________

  5. #155
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Stara izreka je de ima dima ima i vatre..opet cu da se ponovim iz predhodnih postova da kazem to je put ka prevari ali ako je pocelo i zavrsilo se sve na recima,komplimentima,slucajnom dodiru rame od rame nije bas prevara...

  6. #156
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ma uopce nije bezazleno flertovati i nije pravedno,ja ne zelim da tu vrstu prevare umotam u sjajni papir i da to nenazovem prevarom
    Slazem se i mislim da nije pravedno,mozemo reci da je to jedna vrsta prevare al nije prava,pravcata prevara ako uopste postoje vrste prevare ...

  7. #157
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Mislim da je flert prevara ili uvod u prevaru....
    U svakom slucaju varamo svog partnera samo nam se mozda u tom trenutku cini da je to obicno ispitivanje kako na pocetku rece cika Boraf,sve na pocetku izgleda kao igra dok shvatimo da je vrag odneo salu...
    Ne bih se slozio sa nekim komentarima jer time zelimo da sami sebe,pred svojom savescu opravdamo.Jer ipak smo prekrsili jednu od 10.Bozjih zapovesti..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  8. #158
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    To da smo prekrsili zapovesti..jesmo u svakom slucaju ali niko nije ostecen s tim u stvari da ne pricam globalno vec u svoje ime onda sam ja po tom pitanju prekrsila sve granice ipak nije to prevara samo uvod kako rece kolega al Bogu nije milo neodgovorno je na kraj krajeva i besmisleno sto znaci..cisto se zezas sa nekim a znas da je to samo zezanje izigras osobu na taj nacin,napravis nade koje se nece ostvariti i povuces se. Flert je jedan od glavnih faktora izazivaca ljubomore..Dosla sam do zakljucka kad sve svedem da uopste nije pametno flertovati.

  9. #159
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    To da smo prekrsili zapovesti..jesmo u svakom slucaju ali niko nije ostecen s tim u stvari da ne pricam globalno vec u svoje ime onda sam ja po tom pitanju prekrsila sve granice ipak nije to prevara samo uvod kako rece kolega al Bogu nije milo neodgovorno je na kraj krajeva i besmisleno sto znaci..cisto se zezas sa nekim a znas da je to samo zezanje izigras osobu na taj nacin,napravis nade koje se nece ostvariti i povuces se. Flert je jedan od glavnih faktora izazivaca ljubomore..Dosla sam do zakljucka kad sve svedem da uopste nije pametno flertovati.
    hahahaah ljubi mica svoju pametnicu
    moj spasitelj__________________________

  10. #160
    Member
    Datum registracije
    30.04.2006
    Lokacija
    Zemlja :-P
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Ma ja se uopshte ne slazem da je flert prevara tj zavisi ko shta pod naziv "flert" podrazumeva,mali smeshak,pogled od -do nije nikakva greska ,i to je to...mali dokaz da smo josh uvek u formi zavodjenja...hajde de po ovom shto chitam ovde sve sami andjelchici hihihiihih.....
    Ja to nisam
    Slike u prilogu Slike u prilogu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •