Strana 4 od 33 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 322

Tema: voleti....

  1. #31
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    kako ste lakoverni


    ponekad se pitam dali sam te bar malo upoznala..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    opet me nisi razumela...

    nisi sam se obratio tebi..

    ali nema veze, tripuj ti samo... nemam ja nista sa tim...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #33
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    ne, ne.... samo si me doveo do boljeg razmisljanja...
    upravu si ti...
    lakoverna sam ja..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #34
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    tripuj ti samo tripuj...

    al ovaj...kapiram sad i ja... mislim da znam sta mislis...

    tj siguran sam da znam sta mislis....

    al oke, trip ostaje trip... necu da se mesam tu...

    poz
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #35
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Po cemu se moze prepoznat da te neko stvarno voli?

    Citirati Originalno postavljeno od Ljubavnik1
    Koji je najbolji dokaz ljubavi?

    ni sama nisam svesna ali ako neko zna neka mi sapne
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  6. #36
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano Re: Po cemu se moze prepoznat da te neko stvarno voli?

    Citirati Originalno postavljeno od Ljubavnik1
    Koji je najbolji dokaz ljubavi?
    SRCE ,DUSA, TELO SVE MI GOVORI DA JE TAKO ..............I NIKAD SE NISAM PREVARILA U TOME ZA SADA ..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #37
    Senior Member icecream avatar
    Datum registracije
    16.01.2005
    Lokacija
    BeOgRaD ... ´´´MiRiJeVo```
    Poruke
    612

    Podrazumevano znash li da te volim ?

    Mnogo je stvari koje se bojimo priznati sebi i drugima, i to jednostavno zato što se bojimo loših iskustava. Jedno od, èini se, najtežih priznanja je "Volim te."

    Ironièno, zar ne? Ne bismo li upravo o ljubavi trebali prièati na sva zvona i deliti svoju radost sa ljudima oko nas? To æemo uèiniti tek u trenutku kada se naše dve skrivene ljubavi formaliziraju u vezi, kada obe strane nekako uspeju da naprave onaj prvi korak i priznaju najskrivenije misli. I koji su to uopšte naèini na koje ljudi danas iskazuju oseæanja? U ne tako davnoj prošlosti damama su pod prozorom zaljubljeni momci svirali serenade kako bi izrazili svoju ljubav. U seoskim sredinama devojkama prema kojima su gajili oseæanja mladiæi bi poklanjali jabuke, u nešto novije doba i finansijski bolje potkovanim sredinama damama zaljubljeni momci šalju cveæe, nakit ili èak i neke skuplje poklone. Odlazi se na veèere, izlete i slièno.

    U svetu tinejdžera najslaða su priznanja u okrilju mraènih kutaka nekog disko kluba, zabave ili sliènih grupnih okupljanja.

    Nekima je problem priznati svoje oseæaje jer su po prirodi introvertni. Drugima je pak teško jer su imali loših iskustava koje ne žele ponoviti, ili nisu uopšte imali iskustava pa se boje rezultata. Na primer, ukoliko ste jednom nekome rekli da ga volite, a ovaj vas je iznenaðeno pogledao misleæi da ste samo prijatelji, situacija postaje napeta i neugodna. Osoba kojoj je priznanje upuæeno verovatno se oseæa na neki naèin obaveznom i dužnom jer ne oseæa isto što i vi, neugodno joj je jer smatra da vi oèekujete neki potez, i u krajnjoj liniji, shvata da vaše prijateljstvo prelazi u neku drugu dimenziju u kojoj više neæe moæi da funkcioniše. Mnoga su prijateljstva zbog toga propala, iako ima i onih koja su ostala podjednako èvrsta, još bolja, ili se pretvorila u ljubavnu vezu. Ipak, èešæa su ona koja rezultiraju odvajanjem.

    Kako æemo nekome reæi da ga volimo, zavisi od trenutne situaciji u kojoj se nalazimo. Hoæemo li to tiho šapnuti pred kuænim pragom nakon dobrog izlaska, vrištati pod prozorom ili napisati kao poruku, stvar je izbora i prikupljene snage. Nije lako reæi "Volim te", jer te obiène dve reèi koje u vezama tako èesto ponavljamo, kada ih nekome izgovaramo prvi put, zvuèe teže i ozbiljnije. Ne znam koliko se vas može setiti trenutaka u kojima su im drage osobe izjavile ljubav.

    Moramo li da budemo sigurni u oseæanja druge strane da biste joj mogli reæi "Volim te", ili je i to rizik kao sve drugo u životu? Treba li muškarac biti taj koji æe napraviti prvi korak, i je li njima manje neugodno? Naravno da ne! Neki æe reci da su muškarci oseæajniji od žena, i da æe izjaviti ljubav tek tada kada sigurno budu voleli, a žene su te kojima reèi ne znaèe mnogo. To baš i nije taèno, iako je nekako u društvu zaista uobièajeno da žena oèekuje udvaraèe, ne da se i sama udvara. To je stvar osobnosti i odgoja, jer neki su spremniji reæi svoje mišljenje bez obzira na posledice, a muškarcima nije ništa lakše samo zato što su muškarci. Najgora stvar koja vam se može dogoditi je laganje; kada nekome kažete da ga volite iz milion razloga koji su sve samo ne ljubav, pa u tu kategoriju ulazi i ono "Ne bih ga/ju želela povrediti". Neistina je nešto što æe povrediti najviše, pa onda je lakše podneti i neke sitne poraze – samo da smo sigurni u istinu. Stoga je rizik izjavljivanja pravih oseæanja daleko manji od rizika kojem podležemo ako živimo u laži.
    ¤…´oLja`…¤

  8. #38
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    tesko zavolim nekoga, al kad zavolim ne pada mi tesko da kazem toj osobi da je volim.. mislim da se nikada ne moze isplanirati kada se tako nesto moze reci.. to dodje spontano.. u nekom prelepom trenutku, kad te preplavi bujica emocija i kad jednostavno ne mozes zadrzati u sebi... naravno da ja najlepse kad je ljubav obostrana i iskrena...

  9. #39
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Kao sto Vrapche rece tesko se zaljubim ali kad se to desi onda se sva predam i nije mi tesko da kazem da ga "Volim" ali ne volim da koristim rec "Volim te" previse a pogotovo ako nije istina. :P :P :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #40
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    koristim je samo za moju cerkicu jel nju iz srca volim ona mi je sve na svatu..
    ne pamtim kada sam nekoga toliko volela kao nju
    znaci samo njoj mogu da kazem da je volim i da znam da je istina
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •