Strana 7 od 33 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 322

Tema: voleti....

  1. #61
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po meni jedan pogled pun ljubavi i neznosti moze vise reci nego hiljadu reci...
    ....
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  2. #62
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lane
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po meni jedan pogled pun ljubavi i neznosti moze vise reci nego hiljadu reci...
    ....
    ....

  3. #63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po meni jedan pogled pun ljubavi i neznosti moze vise reci nego hiljadu reci...
    da, ako si sa voljenom osobom zajedno onda to jeste ali ako ti je voljena osoba stotine km od ociju onda je to malo teze tj nemoguce

  4. #64
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po meni jedan pogled pun ljubavi i neznosti moze vise reci nego hiljadu reci...
    da, ako si sa voljenom osobom zajedno onda to jeste ali ako ti je voljena osoba stotine km od ociju onda je to malo teze tj. nemoguce. ...gledam te jer zelim da te vidim, cujem te jer zelim da te slusam, vjeruj mi da te voli neko mada si daleko
    Voljeti nekog a ne biti s njim isto je kao biti osudjen a ne biti kriv!!!!

    Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce, mjesto gdje stanuje ljubav.

    Naravno, ovo se odnosi i za muski pol.

  5. #65
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Eh pa eto npr.momak u kog asam zaljubljena nikako ne bi to mogao da primjeti,ja se tootalno pravim nezainteresovana,eto ja ga vooolim a on to ne vidi ja ga cak pitam hoce li da ga smuvam sa nekom eto kakav sam kreten,i eti znaci vi mozete da mislite po ponasanju enkog momka ili djevojke da je zaljubljen u vas a on i ne misli o vama kao o momku ili o djevojki.......ili mozete da mislite o nekome da je potpuno neizanteresovan za vas a on vas VOLI...
    !
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  6. #66
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po meni jedan pogled pun ljubavi i neznosti moze vise reci nego hiljadu reci...
    da, ako si sa voljenom osobom zajedno onda to jeste ali ako ti je voljena osoba stotine km od ociju onda je to malo teze tj nemoguce
    ali do tog pogleda jednom ipak dodje....a onda.....ne postoji niko osim vas dvoje....oci govore sve...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  7. #67
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano Re: Po cemu se moze prepoznat da te neko stvarno voli?

    Citirati Originalno postavljeno od dacaBL
    Citirati Originalno postavljeno od Ljubavnik1
    Koji je najbolji dokaz ljubavi?
    najbolji dok ljubavi je taj kad te partner postuje,voli,ceni,kad se trudi oko tebe,kad je ljubomoran,...

    Pogledaj te ovo i znace te heehe :P Za mene je ovo sve istinito... I ako je neko daleko Mafija sve je moguce ako te neko postuje i kaze da re voli ako vidis da te ceni i trudi se oko tebe... za ljubomoru to moze biti svako ljubomoran ali ako nekoga volis ti ces se trudit oko njega ili nje da je zadrzis i cenices je/ga i postovat kakv/a je...

  8. #68
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ili se osjeti ili ne osjeti ... prava ljubav nema zaborava a sve drugo je prolazno

  9. #69
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Tako i ja mislim
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  10. #70
    Junior Member letmarebrmbarove avatar
    Datum registracije
    15.09.2005
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    Eh pa eto npr.momak u kog asam zaljubljena nikako ne bi to mogao da primjeti,ja se tootalno pravim nezainteresovana,eto ja ga vooolim a on to ne vidi ja ga cak pitam hoce li da ga smuvam sa nekom eto kakav sam kreten,i eti znaci vi mozete da mislite po ponasanju enkog momka ili djevojke da je zaljubljen u vas a on i ne misli o vama kao o momku ili o djevojki.......ili mozete da mislite o nekome da je potpuno neizanteresovan za vas a on vas VOLI...
    !
    Nevjerovatno, ti bas propustas neke stvari u zivotu, je li ?

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •