Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Ah te suzice...

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Ah te suzice...

    da li ste skoro ono iz srca za necim ili nekim zaplakali?
    da li cesto placete?
    i zbog cega najcesce ? da li ste ranjiva osoba ili se trudite da svoje osecaje sabijate i cuvate u sebi duboko?
    pozdrav i dobro dosli
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #2
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Davno nisam plakao , mozda kad sam izgubio dva dobra poznanstva , nekog vrsta priljatelja ko su mi verovatno vise znacilo nego sto sam mislio ....
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    tesko zaplacem, tesko uopsteno pokazujem osecanja

  4. #4
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Mene je lako raspalakat hehe zadnji put sto sam iz srca zaplakala je kad mi je se tetka vracala nazad za svicarsku... Inace se rasplacem kad mi se roditelji uvjek deru na mene ili kad mi moja ljubav pomogne i kad je uvjek tu za mene i kad mi kazem koliko me voli..

  5. #5
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Vjerovali ili ne, ja sam u dusi mala placipi'ka, suza me lako izda.
    Suze radosnice obicno izrone kad me draga osoba da l' moj dragi ili familija, prijateljica/prijatelj, iznenade lijepim gestom ili lijepim rijecima iznenade a suprotno tome su to moje suze zalosnice kad me ti isti u svom meni ne zeljenom ponasanju iznenade. Dalje... rijeci u pjesmi, knjizi, na TV-e gledajuci akcije, humanitarna pomoc drugom, onom ili onima koji su u nevolji, mala djeca i starije bake i dede su mi slaba tacka, spajanje familije; kad tako nesto gledam na TV-e onda mi suze polete. Rastanak u bilo kom obliku kod mene ili kod drugih ako to gledam, isto mi suze izrone.
    Jednom rijecju, suza me lako izda, poznajem licno suze radosnice i suze zalosnice.

  6. #6
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Vjerovali ili ne, ja sam u dusi mala placipi'ka, suza me lako izda.
    Suze radosnice obicno izrone kad me draga osoba da l' moj dragi ili familija, prijateljica/prijatelj, iznenade lijepim gestom ili lijepim rijecima iznenade a suprotno tome su to moje suze zalosnice kad me ti isti u svom meni ne zeljenom ponasanju iznenade. Dalje... rijeci u pjesmi, knjizi, na TV-e gledajuci akcije, humanitarna pomoc drugom, onom ili onima koji su u nevolji, mala djeca i starije bake i dede su mi slaba tacka, spajanje familije; kad tako nesto gledam na TV-e onda mi suze polete. Rastanak u bilo kom obliku kod mene ili kod drugih ako to gledam, isto mi suze izrone.
    Jednom rijecju, suza me lako izda, poznajem licno suze radosnice i suze zalosnice.
    Joj sekic jesi ti osjetljiva bwe... cmokim okice Evo ti malo cveca


  7. #7
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Hvala lily .. mokim i ja tebe.

  8. #8
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Nema na cemu sekic


  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Ah te suzice...

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    da li ste skoro ono iz srca za necim ili nekim zaplakali?
    da li cesto placete?
    i zbog cega najcesce ? da li ste ranjiva osoba ili se trudite da svoje osecaje sabijate i cuvate u sebi duboko?
    pozdrav i dobro dosli


    pa da odgovorim i ja pored svih ovih mojih sensibilnih user-a
    ja ponekda znam da placem satima....jednostavno dodje mi tako.... dovoljno je da pogledam neki zalosni film i vec sam sva u suzama....
    nekada mi cak dodje da vristim ali stegnem srce i isplacem se u sebe...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  10. #10
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Uopste nevolim suze , i kad vidim da drugi place , ili se nekako udaljim odatle , ili pridjem nebi li nekako pomogao . Mnogo puta zavrsimo placuci zajedno . Sta da se radi , kad sam takav covek , pun emocija i saosecam sa svakim .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •