Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 31

Tema: strahovi iz detinjstva:)

  1. #21
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Strucnjaci kazu da majke rode decu sa dva straha a to su od pada i zvuka

    drugi su nam nakaceni na neki nacin...al ova dva poseduje svako..

  2. #22
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sto manje stresova to zdravije dete .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #23
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da da bas tako...

  4. #24
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kazu strucnjaci da se svi stresovi koje buduca majka prezivljava , vrlo lako mogu preneti na jos ne rodjeno dete .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    03.10.2007
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Nisam strahovala kao ,dete ni ti se icega bojala...stahovala sam pre 8 god,nazalost ostale posledice ali zivot ide dalje ...

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    strahovala jesam a i jos uvjek strahujem od necega..ali neznam zbog cega...moji roditelji mi nikad nisu kao dijete neke take stvari govorili kao evo sad ce doci neka baba da te ukrade il bilo sta..nisu mi to radili..ali imam strah pred jednim muskarcem kojeg sanjam ponekad i bojim se da izvinete i na wc otici jer mislim da je tamo i da me ceka...hehe...nekima je mozda smijesno i meni je ponekad ali opet strah neki postoji iako mi roditelji kazu da je sve uredu...hmmm pa sad sta da si mislim...
    Izmenio/la annela; 17.05.2008 u 22:51.

  7. #27
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Hmm..onda si ti sebi to u podsvest stavila nekad da se i ne secas...ti se u stvari plasis neceg nevidljivog/imagniranog sto zivi u tvojoj podsvesti...Moras nauciti da se nosis s tim..gadno je kad strah uzme maha..uuu



    al strah zna da bude i predosecanje samo ga moras prepoznat (nemoj sad da se uplasis)

    Zamisli sebi u takvim situacijama sta ce biti bice ja na wc moram...

    Ja sam se plasila mraka/tame..i sad mi naleti ponekad jednostavno se nelagodno osecam u tami ..al kao sto sam pisala moj strah je bio opravdan ne zelim da navodim razloge..pomogao mi je jedan prijatelj da se oslobodim toga..

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    razumijem te potpuno seko,i da ti kazem da i dan danas ja nocu na wc vrlo tesko odem..ponekad znam i mamu pozvati da mi otvori vrata i upali svjetlo jer imam jos uvek strah u sebi...ali ja mislim da nisam sama sebi tu osobu umislila vec da sam je vidjela i imao je tako strasno lice i onaj njegov pogled i sad ga vidim...pa nemogu da ga izbijem iz glave i imam strah pred njim..nedaj boze da bi ga jos kad vidjela na cesti...

  9. #29
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    imam neki strah od samoce nemogu da sam sama jos bez muzike ili tv ,to je jedino od straha

  10. #30
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja osecam nelagodu u tami ..al bez obzira uvek idem kroz nju..ali ipak kad je mracno nekako mi je tesno..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •