Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: muskarci sponzorushe:D haha

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano muskarci sponzorushe:D haha

    da li mislite da i muskarci imaju interes?
    Kad kazem interes mislim na materijalni deo
    Da li ce biti sa devojkom koja je bolje situirana od njih samo zbog toga,a ne zbog nje kao osobe?
    Ili taj deo spada samo na devojke zvane sponzoruse.
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    naravno da ima i takvih muskaraca. pa znas i sama da se ovde u austriji mnogi ozene samo zbog papira, a zene im ubedjene da ih oni vole.to je samo jedan primer

  3. #3
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ja znam jednog isto kod nas. Devojka iz bogate familije a on cigan. Nekako je uhvatio na pricu. Na pocetku se gotivili, trosili pare, izlazili. Ona mu cak kupila audija itd itd. Kad su njeni roditelji rekli da je dosta; morali su ici privatno stanovati i sad frajer taksira sa kabriom ...

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ja mislim isto da i muskarca ima koji gledaju na kintu
    ne svi naravno da njosh uvek ima dobrih momaka ali dosta njih gledaju da se uvucu u neciji stan ili da srede svoje papire ili slicno tome...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  5. #5
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Re: muskarci sponzorushe:D haha

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    da li mislite da i muskarci imaju interes?
    Kad kazem interes mislim na materijalni deo
    Da li ce biti sa devojkom koja je bolje situirana od njih samo zbog toga,a ne zbog nje kao osobe?
    Ili taj deo spada samo na devojke zvane sponzoruse.

    Ima ima, kako nema takvih osoba...
    Ah kako negdje neki od nas izjavise.."ljubav je slijepa, ljubav ne poznaje granice.. ljubav ovo, ljubav ono". Ovo se u mojim ocima odnosi bas na one veze tzv. jednosmjerne ljubavi. Ona financijski situirana, voli ga slijepo, zavoljela njegov šarm, pricu njegovu a on lopina, primjetio prvo njenu materijalnu stranu, kucu, auto, tata neki funkcionar i tako to, pa onda nju ili je nacuo kroz pricu o njoj... zaljubio se u njeno dobrostojece stanje, ONA vidi samo njeg i nista vise (obicno ovakvim djevojkama nesto fali, ma ima neke falinke kod nje da ga ‘ebes) a ON vidi sve oko nje pa onda nju, njene falinke mu ne smetaju, bitno mu je da ostvari ono o cemu je samo mogao da fantazira... ili ga je ona prihvatila iz osvete, razocarenja od svoje predhodne relacije ili da se roditeljima sveti a njemu dobro doslo, ma sjelo k’o kec na desetku. Bem ti takvo stanje, uh!

    Onajjjj.... primjetih reakciju naseg cika boraf na drugom topic-u i pozeljeh je ovdje prikaciti povodom moje sledece izjave.
    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nikada nisam povezivao ljubav i materijalnu stranu . Ko to dvoje spaja , nema pojma o pravoj i iskrenoj ljubavi .

    Ja to kazem jednom rijecju.. ne bi trebali da se zanosimo sa gore izjavljenim frazama o ljubavi..
    Amaaaan glavo luda, odluci jednom da zdravo razmisljas a cuvaj i njeguj osjecaj koji si donekle razvio/la prema toj osobi. Co'jek se zaljubi i to je prirodna pojava, ma cista normala a onda se bacas na zdravo razmisljanje poslije par mjeseci, da pored emocija, nizanje nasih osjecaja k'o biseri na lancu, vrijeme da predjemo i na nas razum, da krenemo sa zdravim razmisljanjem. Da nesto osjecamo jedno prema drugome nam postaje jasno k'o dan i noc ali je li dovoljno samo tó, ovo sad mislim na momenat kad primjera radi ja osjetim da nam je zelja obostrana da nastavimo sa razvijanjem nasih osjecaja jedno prema drugom. Onda mi ne smeta da i on pocinje da razmislja o mojoj materijalnoj strani, mojim sposobnostima i mnogo cemu .. tad pocinjemo da analiziramo sebe i partnera, naime pocinjemo da vagamo nase trenutno materijalno stanje i sposobnosti nase, oh da, nasi interesi, nase sposobnosti, koliko mozemo doprinijeti jedno drugo nasoj zajednickoj buducnosti. Ne kazem ja sad da on treba da bude isto toliko situiran koliko i ja, ali mi je bitno da ga dovoljno poznajem, znaci bitno mi je da kol’ko-tol’ko uh.. ma da prilicno poznajem njegove sposobnosti, njegovo razmisljanje, gledanje o mnogo cemu da bi obadvoje dosli do zakljucka da smo napokon nasli svoje polovine koje bi cinile jednu cjelinu, odnosno nasa sreca, nas zivot, nase sve.

    Ebiga tako razmisljam JA, svjesna da mi to ne daje garanciju sretnog braka ali ako pocnem od sebe, da vjerujem u sebe, svoje sposobnosti, sta sam sad i sta mogu jos da dám, pridonesem i ako partnera svog kol’ko-tol’ko poznajem onda cu da prihvatim taj rizik bez te neke garancije pa makar ON djelovao u ocima drugih da je sponzorusu safato.

    Ipak kako rekoh gore u mom prvom odlomku za jednosmjernu ljubav.. cuj mozda je ONA ipak sretna donekle sa njim i ako je mozda On bas taj koji je nju birao kao sponzorusu, mozda ce i ON nju da vremenom zavoli.. vrijeme ce da pokaze rok trajanja takve ljubavi.

    ... ili ce jednog dana na chatu da izjavi da njoj ili njemuj DJ ispuni muzicku zelju:
    "Kad vreme ucini svojeeee pa ljubavi dooodje kraaaj, otici cu negde dalekooo da te zaboraaaavim... jer TI mi bese sve, jer TI mi bese istina, u koju se nekad davno zaklinjah JA"

    Uh, o ovome bi se moglo nagadjati, pricati hi_ha_haaaj

  6. #6
    Junior Member Lutkicabg avatar
    Datum registracije
    20.12.2005
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ovo je super tema! Samo se govori o devojkama kao sponzorusama, kao da muskarci nisu isti. Oni se kao razlikuju. Yeah right!



    Potpis izbrisan by Srna!

  7. #7
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    1000:1 1000 zenski jedan muskarac

  8. #8
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ZeZe
    1000:1 1000 zenski jedan muskarac
    e znam da nema veze sa temom ali....
    zeze smanji malo potpis majke ti....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #9
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Za prostovoljnu vezu je potrebno dvoje ljudi. Svak moze da izadje iz te veze, kad god hoce i dok su obadvoje sretni u toj vezi, nemozemo pricati o iskoristavanju. Ako je neko uporan u takvoj vezi, iako nije sretan; ima za to dobre razloge, koji prevazidju tu nesretnost. Ili je jednostavno glup ...

  10. #10
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Kako da ne, nazalost je sve vise takvih muskaraca tome doprinosi ova ekonomska situacija u zemlji i delom u evropi........,mada to im je jedno vreme zanimljivo mozda cak i neophodno i kad tad se upustaju u potragu za srodnim bicem ili jednostavno nalete na nekoga tako da sve to dodje u drugi plan , nije ni muskarcima lako.........

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •