Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 113

Tema: Volite ga-je ali...nemozete biti zajedno..

  1. #101
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    haha sreco sekina pa njemacka i makedonija to je jos blize nego slovenija i makedonija..hehehe...samo utjehu ti dajem...hehe...pa ja mislim seko ako se volite moze on biti u japanu a ti na antarktiki pa cete uspiejti u zivotu..znaci ne gubi nadu nikad..jer ljubav je treba cuvati svaki dan i njegovati...i zelim ti ama bas svu srecu na ovom svijetu da konacno dozivis da budes sa svojom dragom i voljenom osobom...samo nada i pamet..i bice sve ok

  2. #102
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od annela Pogledati poruku
    haha sreco sekina pa njemacka i makedonija to je jos blize nego slovenija i makedonija..hehehe...samo utjehu ti dajem...hehe...pa ja mislim seko ako se volite moze on biti u japanu a ti na antarktiki pa cete uspiejti u zivotu..znaci ne gubi nadu nikad..jer ljubav je treba cuvati svaki dan i njegovati...i zelim ti ama bas svu srecu na ovom svijetu da konacno dozivis da budes sa svojom dragom i voljenom osobom...samo nada i pamet..i bice sve ok
    MA PAMET NEMAM PAMET HAHHA,ALI NADE DA IMAM UVJEK PA CU DA VAM PRICAM AKO ISPADNE NESTO ZA LETOS NADAM SE

  3. #103
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Exclamation

    Ma volim jednu curu i ona voli mene zajedno smo uvek, al nejna keva ne da da ona bude samnom posto ja nisam po njejnom ukusu(kevinom)
    MISLIM STA RECE

  4. #104
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    Ma volim jednu curu i ona voli mene zajedno smo uvek, al nejna keva ne da da ona bude samnom posto ja nisam po njejnom ukusu(kevinom)
    ma caki pusti kevu na strane i uzivajte vas dvoica tako sam se ja jednom zeznula slusajuci mamu ali protiv moje volje i tako da nemojte da slusate nikog ako se volite uzivajte

  5. #105
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Talking

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    ma caki pusti kevu na strane i uzivajte vas dvoica tako sam se ja jednom zeznula slusajuci mamu ali protiv moje volje i tako da nemojte da slusate nikog ako se volite uzivajte

    tako je jelena ,al nesto mi u ovom tvom sto si napisala zapade za oko pa me nasmija"""""vas dvoica """"..............
    hehehhehehe sorry al morala sam ovo napisat nasmijala sam se kao nikad heheheheeh
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #106
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    tako je jelena ,al nesto mi u ovom tvom sto si napisala zapade za oko pa me nasmija"""""vas dvoica """"..............
    hehehhehehe sorry al morala sam ovo napisat nasmijala sam se kao nikad heheheheeh
    ma dobro bre caki mi zemljak pa ce da razume nas jezik a ti se samo smej hahahha

  7. #107
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ja mislim kad je ljubav jaka uvek nadje put do voljenog bez obzira na sve...

  8. #108
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    Ma volim jednu curu i ona voli mene zajedno smo uvek, al nejna keva ne da da ona bude samnom posto ja nisam po njejnom ukusu(kevinom)
    caki ja kad sam se udala za mog muza imala sam tad nepunih 17 godina i zivela kod strica pre no sto sam fakticki pobegla za njega iz jedne drzave u drugu tj iz Ch za Austriju imala sam tad 16 godina i nisam imala pojma o zivotu moji roditelji su odobravali jer u biti su se brinuli sami za sebe i imali dosta sami svojih problema cak i sami se razveli...Moj stric i strina nisu odobravali nasu vezu,trebalo je dosta vremena proci da razumem njihove stavove i danas kada sam majka dvoje maloletne dece mogu da opravdam i razumem njihovu brigu i ponasanje jer otisla sam u zemlju gde nisam imala nikakvog oslonca osim muza i njegovih roditelja koji su me prihvatili kao rodjeno dete.Cak i kada sam imala problema velikih to je bilo nesto sto me teralo da uspemo.Nekako sam im kao mlada zelela dokazati da su pogresili..itd...

    Danas je drugacije vreme sve pokaze , danas moj stric i strina cene i vole moga muza kada smo zajedno na godisnjem uvek provedem vreme s njima ja im to sve sto je bilo sam uzela tako sto sam svesna da su samo zeleli mi dobro!
    Tako da njena keva ce sigurno popustiti nekada...

    Kako bi se vi ponasali da vam maloletno dete iz bliske familije o kojem se brinete jednostavno ode za nekim muskarcem bez vaseg blagoslova?
    Izmenio/la nepoznatamrki; 14.09.2008 u 13:42.

  9. #109
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Uh ali pitanje seko bas gaca u srce bre

    nemam poima znam samo da bi patila za njega a tekom vremena bi svatila sta se desva ipak bice mi krivo ,srcea sto sam na neki nacin malo sa sirokim pojmova u mome zivotu ali ipak bre boli sve kad ti je dete u pitanje

  10. #110
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ah sekano ja od srca gadjam u srce..hmm

    al ne mozes nikoga sprecit ni u cemu pogotovo u tim godinama...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •