Pogledati rezultate ankete: Šta od make upa najèešæe koristite?

Glasača
20. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • MASKARA

    4 20,00%
  • SJAJ ZA USNE

    1 5,00%
  • PUDER

    0 0%
  • RUŽ ZA USNE

    0 0%
  • OLOVKA ZA OÈI

    2 10,00%
  • RUMENILO

    0 0%
  • OLOVKA ZA USNE

    1 5,00%
  • SAMO KREMU ZA LICE

    2 10,00%
  • NAIME..IZNAD SVE NAVEDENO

    9 45,00%
  • NISTA SEM IZVORSKE VODE

    1 5,00%
Strana 15 od 19 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 189

Tema: Sminka...

  1. #141
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Diskretna sminka zna prikriti po neki trag . Recimo neprospavane noci , neraspolozenja , ili pak ljutine .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #142
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ma kad sam ja ljuta nema te sminke da mi okice sakrije ...............vatra izbija i frkti na sve strane
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #143
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Znam , ali napisah to da vidim reakcije . Nemoze sminka prikriti trenutno raspolozenje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #144
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    istina da ne moze jer kada sam ja ljuta uh vidi se hahhahahahhahahah
    moj spasitelj__________________________

  5. #145
    Junior Member **jo.la._the_sweety** avatar
    Datum registracije
    16.11.2006
    Lokacija
    lost
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    puder, maskara i sjaj.... jednostavno, a lepo...
    a kad se izlazi to je onda druga pricha
    sinoc sam sanjala da sam ljubila te strasno,
    danas te sa drugom vidim sad je za nas kasno...
    ...zelim, zelim da te imam, samo jednu noc...

  6. #146
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dnevno-veèernja šminka za tinejdžerke


    Èule ste veæ da postoje dnevna i veèernja šminka, kao i to da je veèernja šminka upadljivija od dnevne i kao takva znak lošeg ukusa ukoliko je nosite danju. Opet, dešava se da nakon dnevnih obaveza izaðete uveèe, a nemate vremena da menjate kompletan izgled. Šta tad? Da li ipak postoji neka varijanta koja funkcioniše i danju i noæu, a da sve vreme super izgledate - i da se uveèe ipak vidi da ste nešto promenile, a ne da ste samo dotrèale u istom izdanju u kome ste bile celog dana? Na vašu sreæu, postoji.

    Suština je u vašim godinama (ne, nemojte nas ujesti zbog toga). Radi se o tome da je vaš glavni adut vaša mladost (to je uvek "in"), pa vam je u suštini potrebno veoma malo šminke kako biste se istakle. Ako budete imale suviše šminke na sebi, izgledaæete napadno; uz malo šminke istaæi æete svoj glavni adut i izgledati zaista privlaèno. Zato, da poènemo.

    Prvo se stavlja podloga; u vašem sluèaju, to je puder u boji što približnijoj prirodnoj boji vašeg lica. U zimskim danima, èak i ako mislite da ste suviše blede, ne treba se igrati tamnijim puderima - normalno je da ljudi zimi imaju svetliji ten, pa bi tamniji puder izgledao neprirodno. Zaboravite na savete "pametne drugarice" da svako treba da vidi da ste našminkane; najbolja šminka je ona neupadljiva - tako se neæe videti da ste našminkane, nego da ste lepe.

    Oèi: roze senka je super. Pored toga što je "in", roze veoma odgovara vašim godinama; uz to se ne vezuje za garderobu - možete se uveèe na brzinu presvuæi, a da ne morate da menjate šminku. Blago nanesite senku preko gornjeg kapka, od unutrašnje strane ka spoljašnjoj. Najbolje je ako imate "trikolor" senku, koja je sastavljena od najsvetlije nijanse (još bolje, bele) ka tamnije roze nijansi. U takvom sluèaju, najsvetliji ton je u unutrašnjem uglu kapka. Ako želite da vam oèi izgledaju krupnije, na unutrašnju ivicu kapka belom olovkom iscrtajte liniju; može i ispod donjih trepavica. Obavezno stavite i maskaru (ali ne preterujte s kolièinom, inaèe æe maskara potpuno odvuæi pažnju s vaših oèiju i onaj slatki deèko neæe umeti da kaže ni koje su boje) - može crna, a može i braon (time se umekšava pogled).

    Usne: u vašim godinama sjaj za usne najbolje (èitaj: najprivlaènije) izgleda. Ako baš želite, možete koristiti sjaj za usne u boji. Pre nanošenja sjaja, usne uokvirite olovkom za nijansu tamnijom od prirodne boje vaših usana.

    Rumenilo: nanesite ga sasvim malo, u boji što sliènijoj prirodnoj boji vašeg lica. Prvo ga nanesite na jagodice (usnama uvucite lice da bi vam se jagodice jasnije istakle), a zatim, ako želite, nanesite malo na èelo, bradu i nos.

    To je bila dnevna varijanta, uz odeæu koju ste nosili u školi i podignutu kosu (može i uz zanimljivo upletene kikice). Uveèe promenite garderobu (ukoliko ste u prilici) i kosu nosite puštenu, išèešljanu ravno. Zvuèi kao sitna razlika? Možda, ali æe vam dati potpuno drugaèiji i atraktivniji izgled - definitivno æete biti primeæene. To se i traži, zar ne?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #147
    Senior Member karo avatar
    Datum registracije
    01.12.2006
    Poruke
    124

    Podrazumevano kiki

    da koristim sminku svakoga dana ali pomalo skoro da se nevidi ali zato kada idem na neku zabavu onda se sminkam u detalju ma lepo je sminka ti se ali ne previse izgleda cooool i sexi 8)

  8. #148
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ako se zensko zna nasminkati , onda sminkanje ima smisao .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #149
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    je umetnost
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #150
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    neznam kako za koga al sminkanje za mene prestavlja nesto vise od samog puderisanja,ja licno je koristim svaki dan,to mi obaveza uz prvu jutarnju kaficu neznam da bih mogla izaci na ulicu a da nisam nasminkana,naravno da i u tome ima razlike,nekada malo manje nekada vise,sve zavisi gde idem,jednostavno nevolim vidjeti da zensko nije dotjerano i nasminkano,iz svog licnog iskustva znam da zena mora uvjek i u svako doba da bude dotjerana i hmmm..sredjena...sve zavisi,ja licno obozavam da se sminkam jer sam tad pre svega sebi ljepsa a za druge me bas i neinteresuje toliko bitno je da se to meni dopada.hehhe a vidim i drugima.. hehe
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •