Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 188

Tema: sta ste lepo(ruzno)sanjali?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nocas sam bio u pravom kosmaru , kao i mnogo puta do sada . Sva zbivanja unazad , ostavila su traga , pa covek nekada bez mogucnosti da na to utice dozivljava u snu sve te neprijatne situacije .

    Sticem utisak , da je sve to u snu , mnogo jace nego sto je na javi bilo .

    snovi znaju da poremete celi dan ...
    to se i meni cesto desava,,
    mada u zadnje vreme samo neke perverzije sanjam
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sinoc je bila mirnija noc , verovatno zato , sto sam bio preumoran , i zaspao sam kao jagnje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    hehe i ja sam lepo spavala
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Valjda ce ova noc biti bar malo nalik na prethodnu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #15
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    retko sanjam, mozda i sanjam al se ne secam. i kad sanjam uvek neke konfuzne snove

  6. #16
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Sinoc nisam nista sanjala

  7. #17
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sanjao sam jednu predivnu zensku , koja je nazalost predaleko od mene , da bih joj ispricao taj svoj vatreni san .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #18
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Došla sam do njegovog stana, pomalo preplašena. Smjestio me na trosjed, ušuškao u dekicu jer sam bila smrznuta i ponudio masažu mojih smrznutih stopala.



    Dok je meni moj unikat masirao stopala pitam ja njega jel' se sjeæa one zgode od prije skoro 2 mjeseca?
    On se nasmije i poljubi me, kaže, zanijeli se malo.... al' bilo nam je lijepo.
    Da zanijeli se, napili se ko zvijeri i poševili u autu, u šumarku na putu do moje kuæe, moj unikat i ja.

    I da ne okolišam, velim ja njemu kao iz topa: trudna sam!

    A njemu se osmjeh razvuko od uha do uha, mazi me po trbuhu, sretan kao malo dijete.
    Imat æemo bebu, moj unikat i ja. Smijemo se, kao zabavlja nas to jako.
    Moj trbuh raste na oèigled, smijem se i mazim se po toj ogromnoj napetoj tvorevini što strši ispred mene.... izgledam kao da sam progutala ogroman balon!
    Pupak mi se sav razletio, ne možeš više prst u njega nagurat. Samo velika mrlja nasred tog tvrdog i napuhanog trbuha! A imala sam tako lijep pupak...

    I onda se napokon probudim, proðu mi neki tanki trnci kroz kièmu. Uhvatim se za trbuh, uh!
    Unikat moj...
    Brrrr.... naježim se još jedanput od same pomisli. Oblili me graškiæi znoja.

    Sad æe sigurno neki analitièari naæi duboko skrivenu poentu moga sna, ali ja sam samo u išæekivanju da èujem jel' još neko imao slican san i je l' nekome taj trbuh poèinje rasti u snovima?! Sva sreæa, samo u snovima... :P

    Odavno sam prestala analizirat snove...bilo je svega i svaèega, hehehe samo ponekad preprièavam i divim se što moj neotkriveni dio mozga smisliti može...

    Idem do YuCafe, kafa mi treba, jaka, dupla za oporavak.

  9. #19
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    a bogte ... sanjam i ja sex ali nisam jos trudna bila ... samo sto se kod mene desava u sumi a jezero pokraj i dva stapa za pecanje ...

  10. #20
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kako bi lepo bilo kada bi nam se uvek ostvarivali nasi snovi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •