Strana 17 od 19 PrvaPrva ... 71516171819 PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 188

Tema: sta ste lepo(ruzno)sanjali?

  1. #161
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E ja sam sanjala sinoc neko musko bice kao ja sam posla do doticnog,medjutim da bih stigla do njega morala sam proci kroz Crkvu koja se renovira na sve strane ..i tako sam nekad stigla . Kada sam stigla na to mesto bili su njih dvojica skoro pa identicni samo sto je drugi bio mnogo razvijen kao "div" ,celo vreme se igralo dete necije na podu to je kao bila sestra od tog "diva" iz snova...i odjednom me ljubio taj div toliko jako da su nam se usne zalepile da je postalo i neugodno ..jedva smo se odlepili sve u svemu odjednom sam se vracala i bila sam u toj istoj Crkvi koja je izgledala kao tunel (ljudi su je sredjivali na sve strane) ....nisam mogla da se spustim niz nekakve merdevine od drveta da mi je neko strano lice priteklo u pomoc ...povodom toga sam slucajno pogledala na sat i videla da je 13h i da cu zakasniti na posao ,odjednom sam obukla belu bluzu preko neke majice sto sam imala tada na sebi ..toliko sam zurila da stignem jer se nebo pomutilo i spremala se kisa...tada sam odjednom cula moju decu kako se smeju u decijoj sobi...

  2. #162
    Junior Member
    Datum registracije
    03.10.2007
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Cesto puta sanjam svoju kucu,mozda zato sto sam je izgubila...kad sanjam kucu celog dana sam, tuzna i vraca mi se proslost na koju se nerado secam

  3. #163
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    pa ja neznam gledat u snove nit verujem u njihova znacenja mada cesto sanjam u poslednje vreme...al Maricaid verovatno u podsvesti nisi racstila s tim...sto i nije jednostavno

    Sanjam i ja cesto kucu u kojoj sam odrasla ...a u mojim snovima je bas sve kako je bilo kad sam bila dete-devojcurak ,svaki kamen,svako drvo,cesma ispred kuce koje vise nema,zeleni pejzazi..(eto ja i budna sanjam)

    Nakon deset godina kada sam videla tu istu kucu nista nije bilo isto..neki drugi ljudi,druga deca,sve zaraslo u trnje i korov i kamenje se nekako smanjilo pa cak i prozor sa kojeg sam pala nije vise izgledao tako visoko..jedino groblje je izgledalo uredno sto me zaista iznenadilo bar sam mogla u miru upaliti svece onima koji su se zrtvovali za mene...

    naime svece sam palila prvenstveno mojoj baki nju ne sanjam cesto ali kad god mi dodje na san kao dodje da me vidi, svaki san se svodio da je dosla u posetu cak sam sanjala jednom da sam i ja bila kod nje..(pomislit cete da haluciniram)..

  4. #164
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Sinoc sam sanjala jednog tipa sa chata.Bili smo kao na nekom putovanju zajedno,cak smo i ljubav vodili.Vidjela sam ga potpuno golog..haha..odlican prizor!Bilo nam je super zajedno,ali bas nisam o tome razmisljala ,ne znam odakle mi to da sanjam!

    Da li neko zna sta znaci vidjeti golu osobu u snu,ja sam cula da to znaci da dugujes nesto toj osobi.Da li je to istina?

    Hmm...moracu ga pitati da li sam mu nesto ostala duzna?!
    ............

  5. #165
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Smile

    HAHAHAA,NELA dobar san joj ali sam se iznasmijala,bas smesno ej da sanjas nekoga kolog iz chata(znam da ce da se nesto ta osoba stidi od tebi-koliko sto znam za snove)ali ipak bilo ti sigurno smesan san kad si se probudila seko,hahaha...

    e ja sam pa sanjala kako sam cirkuzant a sto znaci to,joj ja i cirkus stomak me boli haahhahahha

  6. #166
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    E hvala Jelo za odgovor,bolje on da se stidi nego da ja njemu nesto dugujem...

    Ali u svakom slucaju san je bio odlican!

    Evo i tebi odgovora:
    CIRKUS
    Vidjeti cirkus - bit ćeš osramoćen. Prazan cirkus - izvući ćete se iz teškoća. Nastupati u cirkusu - čuvajte se svojih prijatelja.
    Izmenio/la Nela; 21.03.2008 u 18:59.
    ............

  7. #167
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja sam sinoc sanjala da sam kupila stan i nekakve zidove boje breskve (verovatno sto mi takve boje spavaca)

    A Nela sanjati ljude sa chata znaci da ce ti se san ostvarit po tom redosledu sna...haha zavisi u kom si kontekstu sanjala joooooj masta radi svasta al evo par...znacenja...

    Vidjeti mnogo ljudi - čuvajte se nesreće. Vidjeti poznate ljude - očekuje vas sreća. Veseli ljudi - ostvarit će vam se neka nadanja. Žalosni ljudi - na poslu vas očekuju neprilike. Ljudi obučeni u crninu - bit ćete tužni. Ljudi da se svade - imat ćete posla sa sudom. Vezani ljudi - netko vas mrzi. Zli ljudi - mučit će vas teške brige. Vidjeti nepoznatog čovjeka - dobit ćete neočekivani poklon. Ako je čovjek kojeg vidite debeo - očekuje vas veliko veselje. Ubijeni čovjek - očekuje vas veliki dobitak.

    Sanjati o ljubavi - usamljeni ste i čeznete za društvom, ali ćete biti sretni zbog ispunjenja vaše velike želje. Voditi ljubav - očekuju vas veliki, unosni poslovi. Izjaviti nekome ljubav - osoba koju želite nije vam sklona. Ako netko vama izjavi ljubav - razočarat ćete se.

    Ljubiti se s prijateljem ili s voljenom osobom - znak sreće, sloge u braku, pomirenja. Ljubiti se sa svojom ženom ili mužem - doći će uskoro do svadje u kući. Ljubiti se sa nepoznatom osobom - očekujte svadje u braku ili u obitelji. Ljubiti se s neprijateljem - pomirit ćete se sa starim prijateljem. Ljubiti se s mrtvima - predznak smrti. Ljubiti tudju ženu ili muža - očekuje vas napredak. Ljubiti zemlju - doživjet ćete poniženje. Gledati druge kako se ljube - očekuje vas žalost u kući.

    Odlučiti se na putovanje - sklopit ćete važan, ali nesiguran posao. Putovati u poznata mjesta - očekuje vas ugodno iznenadjenje. Putovati u nepoznata mjesta - vaš pothvat će neuspješno završiti.

    Ako ste vi goli - očekuje vas žalost, sramota, veliki gubici i siromaštvo. Ako ste goli u društvu - propast će vam planovi. Vidjeti gole ljude - doći će vam neiskreni rodjaci. Goli muškarac - primit ćete glas o smrti. Gola žena - uspjeh i dobitak.

    itd...

  8. #168
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    sta znaci da sanjas pokojnog covjeka,kako smo sedili i pricali dugo u njegovom kucom,bio mi je dobar prijatelj i drug,ako neko zna nek mi kaze

  9. #169
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    oooo haha sad cu da postanem prorocica snova...

    Vidjeti mrtvaca - slobodne očekuje vjenčanje, a oženjene očekuje svadja sa supružnikom. Vidjeti sebe mrtvog - očekuje vas dobro zdravlje, ali i veliki novčani gubitak. Mrtve vidjeti i s njima razgovarati - očekuje vas sreća u daljnjem životu. Mrtvi da ožive i ustanu - očekuje vas ugodan i sretan doživljaj. Mrtvog nositi - ne nastavljajte započeti posao! Mrtvog pokopati - uspješno ćete riješiti sve probleme.

    Evo Jelo expresno ...

    Verujete li u znacenje snova?

  10. #170
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Hvala nepoznata za odgovor!

    Ja bas i ne vjerujem u znacenje snova,ali ko zna mozda u tome ima i istine,jer u mom snu ja sam vidjela golog muskarca i zaista par dana nakon tog sna primila sam vijest o smrti.

    Mozda je to slucajnos bila ,a mozda i nije...
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •