Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 34

Tema: Batine

  1. #11
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    seko ti isprica celu svoju zivotnu pricu hehehe sam nema vremna sve da procitam LOL

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    ok,ja sam dobio batine cime se moglo udarati (stablo od ruze,covece,kako to podmuklo boli,kais,burmom,papucom,visoko naponskim kablom,znaci malim parcetom itd.),ja sam da se sa decom razgovar i ubedjuje,ali to mora da ima podlogo,inace dzabe!

    ne kaze se za dzabe BATINA JE IZ RAJA IZASLA
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  3. #13
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    eee seko ja tek sada procita ovo tvoje hehhe.... a za decu sto kazes da si rekla da ih nikad neces tuci to i ja sada kazem i nadam se da necu.... al ebiga kao se desi desi se... Al cu se cisto cuvat toga hehe
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  4. #14
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    ja moram reci da sam cesto dobivo batina :P ali razumem svoju mater da je ipak bila u pravu mnogo sam sranja pravijo dobro udarala me po dupetu itd ali po glavi nikad

  5. #15
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    po guzi meni nije uopste strasno, kad se klapne par puta umereno. strasno je kad tuku svuda po telu, i to kaisem, pruticem, kablom.. uff. takvima treba decu oduzeti

  6. #16
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po guzi meni nije uopste strasno, kad se klapne par puta umereno. strasno je kad tuku svuda po telu, i to kaisem, pruticem, kablom.. uff. takvima treba decu oduzeti
    znaci mojoj mami su mene trebali davno da oduzmu hehehhe... Posto ja se secam kad me god udari bilo gdje ostane mi otisak njene ruke ili kajisa i jos mi to otekne prilicno po nogama i uvjek me udarala samare i natjeravala krv na nos... i sada se sjecam svoji masnica kako su bile crvene i nateknute koda je pegla pala na nogu bogte nabubrilo...
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  7. #17
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Nebi da komentarisem o ovom bar ja vec me sve boli kad vidim rec batine
    A decu izbegavam da tucem jer znam kako je , iskusio sam na svojoj kozi , mada poneki put moram malo i da udarim al to nije ono pravo , jjjjjoooooojjj neeceem viiiisssee...

  8. #18
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po guzi meni nije uopste strasno, kad se klapne par puta umereno. strasno je kad tuku svuda po telu, i to kaisem, pruticem, kablom.. uff. takvima treba decu oduzeti
    znaci mojoj mami su mene trebali davno da oduzmu hehehhe... Posto ja se secam kad me god udari bilo gdje ostane mi otisak njene ruke ili kajisa i jos mi to otekne prilicno po nogama i uvjek me udarala samare i natjeravala krv na nos... i sada se sjecam svoji masnica kako su bile crvene i nateknute koda je pegla pala na nogu bogte nabubrilo...
    SELE saosecam sa tobom uhhhhhhhhhhhhhh i ja ne volim batine, a ni decu ne tucem nekad ih dohvatim onako neki samarcic ali nista vise od toga ali zato samo im drzim predavanje nekad i sama sebi dosadim a tek kako li je njima
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #19
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    po guzi meni nije uopste strasno, kad se klapne par puta umereno. strasno je kad tuku svuda po telu, i to kaisem, pruticem, kablom.. uff. takvima treba decu oduzeti
    znaci mojoj mami su mene trebali davno da oduzmu hehehhe... Posto ja se secam kad me god udari bilo gdje ostane mi otisak njene ruke ili kajisa i jos mi to otekne prilicno po nogama i uvjek me udarala samare i natjeravala krv na nos... i sada se sjecam svoji masnica kako su bile crvene i nateknute koda je pegla pala na nogu bogte nabubrilo...
    SELE saosecam sa tobom uhhhhhhhhhhhhhh i ja ne volim batine, a ni decu ne tucem nekad ih dohvatim onako neki samarcic ali nista vise od toga ali zato samo im drzim predavanje nekad i sama sebi dosadim a tek kako li je njima
    hehe sekic ja prezivila bwe nije nista tolko lose mada me mentalno iscrpila nevalja decu uvdjek da se mlate nit da se dere na njih to ja znam Ja sam toliko ljuta u sebi dace to jednog dana da izadje iz mene nadam se heheheh ima da uzmem onu vrecu i da je pocnem da mlatim bolje nego na svoju decu hihihihihih
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  10. #20
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    jel ti mama bacila peglu na nogu??

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •