Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 37

Tema: izgled

  1. #11
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    drago mi je da je tako, ja poznajem previse ljudi kod kojih nazalost nije tako
    Ebiga kod svakoga je drugcije zato se razlikujemo od jedno drugih.

  2. #12
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    To je sve do ljudskog karaktera. Sta koga briga, kako ko izgleda. Jel moj momak lep jel tvoj ili njen ... Ako sam zajedno sa njim, znaci lep mi je. Ako mi je drugarica sa momkom (koji je ruzno receno ruzan ko pas), a vidim da je sa njim sretna i da se vole; ko sam ja, da joj idem pricati kakvog momka ima? Tesko je danas sacuvati svoj obraz i karakter ...

    Jednom su neki poceli "srati" oko nekih stvari ali tu se je i zavrsilo, posto sam za takve stvari zmaj. Najvise problema sam imala u vezi drugarica. Ljubomorne jedne na druge i ajmo udri ... vidi, kakva je, kako mozes sa njom da izlazis, bolje da te ne vide sa njom i bla bla ... uhhh

  3. #13
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    e ovako....
    da budem bukvalan.....
    ti ako sretnes neku osobu koja ti se nesvidja na ulici ili bilo gde ti toj osobi neces ni prici....
    ali nemogu da razumem kad naprimer neko ima partnera koji se tokom veze ugijio ili promenuo izgled i neko onda raskine sa tom osobom zato sto ti se nedopada izgled....valjda si upoznao toliko dobro tu osobu da necenis samo izgled.....
    nemozem reci da uopste negledamo na izgled...ipak ima vaznosti.....tek kad upoznamo osobu pocinjemo da cenimo i druge stvari na njoj....
    valda ste me razumeli...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #14
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    To je sve do ljudskog karaktera. Sta koga briga, kako ko izgleda. Jel moj momak lep jel tvoj ili njen ... Ako sam zajedno sa njim, znaci lep mi je. Ako mi je drugarica sa momkom (koji je ruzno receno ruzan ko pas), a vidim da je sa njim sretna i da se vole; ko sam ja, da joj idem pricati kakvog momka ima? Tesko je danas sacuvati svoj obraz i karakter ...

    Jednom su neki poceli "srati" oko nekih stvari ali tu se je i zavrsilo, posto sam za takve stvari zmaj. Najvise problema sam imala u vezi drugarica. Ljubomorne jedne na druge i ajmo udri ... vidi, kakva je, kako mozes sa njom da izlazis, bolje da te ne vide sa njom i bla bla ... uhhh
    eee macik bas tako

  5. #15
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Kad se upoznajem sa novim prijateljima, nije mi bitan izgled, nego ponasanje i karakter.

  6. #16
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Kad se upoznajem sa novim prijateljima, nije mi bitan izgled, nego ponasanje i karakter.
    pa dobro dali ces se ti upoznati sa osobom koju ugledas i ta osoba izgleda ocajno....ako smo iskreni ti neces ni prici toj osobi....ne samo ti...nego svi mi....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #17
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    foli bre, pa ne prilazim strancima na cesti u nadi da ih upoznam. Ljudi se najvise upoznavaju, kad su u grupi. Drustvo izadje i uz njih upoznajes ljude. E sad, nedam ruke nekome, ko je ruzan ili debeo ...? Znas, da nije tako ...

  8. #18
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Kad se upoznajem sa novim prijateljima, nije mi bitan izgled, nego ponasanje i karakter.
    pa dobro dali ces se ti upoznati sa osobom koju ugledas i ta osoba izgleda ocajno....ako smo iskreni ti neces ni prici toj osobi....ne samo ti...nego svi mi....
    Zbog prijateljstva da ne pridjem??? Ja pricam o prijateljstvu celo vreme a izgleda vi svi o nekim vezama ... nismo se uhvatili

  9. #19
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    foli bre, pa ne prilazim strancima na cesti u nadi da ih upoznam. Ljudi se najvise upoznavaju, kad su u grupi. Drustvo izadje i uz njih upoznajes ljude. E sad, nedam ruke nekome, ko je ruzan ili debeo ...? Znas, da nije tako ...
    pa dobro nemislim bukvalno strangera na ulici....nego dobro upravu si...vazan je i karakter osobe....ali nemozemo reci da je izgeld skroz nebitan....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  10. #20
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    foli bre, pa ne prilazim strancima na cesti u nadi da ih upoznam. Ljudi se najvise upoznavaju, kad su u grupi. Drustvo izadje i uz njih upoznajes ljude. E sad, nedam ruke nekome, ko je ruzan ili debeo ...? Znas, da nije tako ...
    pa dobro nemislim bukvalno strangera na ulici....nego dobro upravu si...vazan je i karakter osobe....ali nemozemo reci da je izgeld skroz nebitan....
    naravno, slazem se. Nesto mora da te privuce ka toj osobi. Mozda neka rec, pokret, sta bilo ...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •