Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 37

Tema: izgled

  1. #21
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    foli bre, pa ne prilazim strancima na cesti u nadi da ih upoznam. Ljudi se najvise upoznavaju, kad su u grupi. Drustvo izadje i uz njih upoznajes ljude. E sad, nedam ruke nekome, ko je ruzan ili debeo ...? Znas, da nije tako ...
    pa dobro nemislim bukvalno strangera na ulici....nego dobro upravu si...vazan je i karakter osobe....ali nemozemo reci da je izgeld skroz nebitan....
    naravno, slazem se. Nesto mora da te privuce ka toj osobi. Mozda neka rec, pokret, sta bilo ...
    to ti kazem....na pocetku pogldas osobu i neznas kakva je osoba....tek posle pocinjes da je upoznajes.....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  2. #22
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    malo ste vas dvoje promasili temu.. radi se o tome da imas decka.. znaci svidja ti se i sve je okay.. onda ga upoznas sa drustvom i ono ti kaze nije neki.. poenta je sto u mnogim ocima onda stvarno taj tip postane srednja zalost, iako je naravno to glupost.. naravno da od te veze onda nema nista

  3. #23
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    malo ste vas dvoje promasili temu.. radi se o tome da imas decka.. znaci svidja ti se i sve je okay.. onda ga upoznas sa drustvom i ono ti kaze nije neki.. poenta je sto u mnogim ocima onda stvarno taj tip postane srednja zalost, iako je naravno to glupost.. naravno da od te veze onda nema nista
    pomenuo sam na pocetku....pa smo tek onda presli na drugarstvo...
    upravu si....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #24
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    To je sve do ljudskog karaktera. Sta koga briga, kako ko izgleda. Jel moj momak lep jel tvoj ili njen ... Ako sam zajedno sa njim, znaci lep mi je. Ako mi je drugarica sa momkom (koji je ruzno receno ruzan ko pas), a vidim da je sa njim sretna i da se vole; ko sam ja, da joj idem pricati kakvog momka ima? Tesko je danas sacuvati svoj obraz i karakter ...
    ovo je moj prvi komentar ...

  5. #25
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    Citirati Originalno postavljeno od maca
    To je sve do ljudskog karaktera. Sta koga briga, kako ko izgleda. Jel moj momak lep jel tvoj ili njen ... Ako sam zajedno sa njim, znaci lep mi je. Ako mi je drugarica sa momkom (koji je ruzno receno ruzan ko pas), a vidim da je sa njim sretna i da se vole; ko sam ja, da joj idem pricati kakvog momka ima? Tesko je danas sacuvati svoj obraz i karakter ...
    ovo je moj prvi komentar ...
    I slazem se stobom!

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lane
    Ne nikada me nije zanimalo misljenje drugih na izgled mog partnera....jer vanjstina je vanjstina..puno je bitnije sta covjek nosi u sebi i kakav je iznutra...
    normalno je da svi imamo neke standarde preko kojih neidemo
    kod mene recimo moze biti i lijep ko slika(nije uvijet)...dobar kao kruh..ali ako je ispod 1.80 sve mu je zabadava. ..nevolim niske tipove
    e super,ja imam prodju kod mo je srecice

    sto se mene tice izgled je svakako bitan,jer bez obzira kalko osoba bila pametna,plemenita i da ne duzim,nebi mogo da se zaljubim u nju ako je neka kalastura ili mozda lepa ali od 1oo kg. a da ne pricam na duge staze
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  7. #27
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DaRk_RiDeR
    Citirati Originalno postavljeno od lane
    Ne nikada me nije zanimalo misljenje drugih na izgled mog partnera....jer vanjstina je vanjstina..puno je bitnije sta covjek nosi u sebi i kakav je iznutra...
    normalno je da svi imamo neke standarde preko kojih neidemo
    kod mene recimo moze biti i lijep ko slika(nije uvijet)...dobar kao kruh..ali ako je ispod 1.80 sve mu je zabadava. ..nevolim niske tipove
    e super,ja imam prodju kod mo je srecice

    sto se mene tice izgled je svakako bitan,jer bez obzira kalko osoba bila pametna,plemenita i da ne duzim,nebi mogo da se zaljubim u nju ako je neka kalastura ili mozda lepa ali od 1oo kg. a da ne pricam na duge staze
    ma ljubi tebe tvoja srecica.....

    i samo da ti kazem..nemam 100 kg...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    super a kolko si visoka
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  9. #29
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    hah...dzepno izdanje.....1.57...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    le le,pa dobro
    Im one horseman of the APOCALUPSE

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •