Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 37 od 37

Tema: izgled

  1. #31
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DaRk_RiDeR
    le le,pa dobro
    je znas kako se kaze...½½otrov se cuva u malim bocicama½½

    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    SCG-Kos.MiTRoVicA
    Poruke
    557

    Podrazumevano

    xe
    Im one horseman of the APOCALUPSE

  3. #33
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ja sam tinejdzerka...meni je u ovim godinama veoma bitan izgled....i ne bi nikad mogla da budem sa nekim ako je ruzan.....medjutim ja evo gledam kroz mog brata.....veoma je zgodan i djevojke jure za njim stalno.....dok je bio mladji bio je sa ljepotichama a sad onako.........njegove djevojke mi se uopshte ne svidjaju....ja mu to kazem a on na to meni odgovori"milena.....nje vazan spoljashni izgled....vazno je ono shto covjek nosi iznutra"i ja se uvijek tu sa njim posvadjam meni je obrnuto....meni je ustvari sve vazno.....prava premija bi bila da je zgodan........dobar i pametan.........daj boze da takvog nadjem.........
    Da nastavim..........i eto tako........moj brat voli dobre djevojke koje nisu neke tamo.koje su pristojne iz dobrih porodicha mile.....i sve shto ide uz to.....mada evo zadnja djevojka mu je prelijepa..i predobra voljela bih da ostane sa njom do kraja neznam da li che da nadje josh neku takvu koja je preprelijepa,pametna i dobra.........neznam da li tako misle i drugi mushkarchi........meni je too gloopooo....a mozda sam ja nezrela i moj brat je u pravu..........
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  4. #34
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Svi ste vi vec zreli i sadmislite tako ali tinejdzeri... i svi mi u to sam ubedjena smo u tim godinama barem par puta gledali decke ili bili sa onima koji lepo izgledaju. Zasto zene gledaju za nekim muskarcima i obrnuto, pa kazemo jao sto je dobar, sto ima lepe oci, a tek...necu dalje.
    Bitno je da nismo s nekim samo zbog lepote i da se ne obaziremo na ono sta drugi misle, jer su kao sto je vec receno, ukusi razliciti. Bitno je da se nama svidja i da je nama dobro.
    Ako je neko duze vreme u nekoj vezi i njegov partner ne izgleda vise kao nekad (mislim na figuru), ako ga jos uvek voli nece se stideti da sa njim seta ulicom iako ljudi gledaju cudno. Jer, covek se moze iz vise razloga ugojiti, ne samo od hrane i sedenja vec i od bolesti, raznih lekova i jos puno drugih stvari koje ne mozemo izbeci.
    Nadam se da me niste pogresno razumeli, tek sad vidim koliko sam toga napisala, ali ja stvarno tako mislim.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  5. #35
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja sam pisala o osobama koje su vec zrele, ili bi trebale vec uveliko biti. i o tome dal vam je bitno sta drugi kazu za vaseg decka/devojku.
    uf, naravno da volim pogledati dobro tipa. i ne kazem da nikada ne bih bila sa nekim lepim tipom. jednostavno ne razumem da je nekim osobama bitna samo spoljasnost i to sta ce drugi reci za njega/nju.

  6. #36
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Lepota je prolazna stvar, padam na lepotu ali nije me sramota da se setam po gradu sa neka sto nije lepota, i ja sam ruzan za neke osobe, se zavisi do ukusa ljudima, ne interesuje me sta drugi mile zato sto ja sam sa ta osoba, ja zivim i uzivam sa ta osoba, a ljudi oko mene....ako ti nesto znaci imam 28 godina i meni ne znaci lepota vise od lepota u dici, nadvoresan izgled se menja, dusa ostaje
    Pozzzzzzz

  7. #37
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa jeste lepota prolazna svi znamo i svi starimo deformisemo se itd...al ima ljudi kojima je bitno..recimo meni je bitna higijena ..kako ces biti s nekim ako ne voli da se kupa haha...ima muskraca kojima je bitno da je zena depilirana pa ima pak drugi koji vole da nije ..nije to stvar voleti il ne voleti ..ipak je to prvo sto vidis itd ..

    Sad svako je za nekog lep neb bilo ni dobro da je samo jedan muskarac ili jedna zena za sve jednako ..ima osoba koje su meni jako lepe a drugima i nisu...lepota dolazi iznutra moze neko da bude maneken a kad otvori usta sva mu lepota propadne na dno...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •