Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 37

Tema: izgled

  1. #1
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano izgled

    e ja sad trazila onu temu gde smo nekada pisali dal nam je izgled kod suprotnog pola bitan i nisma je nasla.. il sam je previdela il je izbrisana.. ne znam.. al posto je tamo i veca svadja bila, nema ni veze

    elem.. danas sedim sa ortakinjom i pricamo u vezi jedne poznanice i njenog momka, kad ce ortakinja meni.. joj kako ona prica da voli njenog momka, a taj bas nije nikakav na izgledu.. i zamisli, rekla je cak da joj se moj momak ne svidja. samo sam odgovorila da je nebitno dal je nama lep, vazno je daj je toj devojci lep

    ceo dan mi je taj razgovor danas u glavi i pitam se dal je moguce da toliko nas gleda na izgled.. okay, ja ne bih mogla biti sa nekim od dvesta kila.. al meni je bitno da ta osoba ima neko zracenje, da je pametna, da mozemo pricati o svemu.. i nije ovo prvi put da sam cula ovako nesto.. i najvise mrzim kad me neko pita jel lep moj momak? sta kazes za njega? mislim.. zar je to bitno?? ako kazem ne, oce li ga ostaviti.. uf ja se raspisa, al ovo me danas bas zamislilo, jer se ne radi o tinejdzerima ovde,.. moje drustvo su svi od 25 pa na dalje.. a mnogi razmisljaju ovako..

  2. #2
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Joj vrapce znam nasta mislis, posto je tako meni. Kome god kazem da imam moka uvjek pitaju jeli lep niko nepita dali je dobar prema meni... Moja tetka kad je ovdje bila prija ga uvjek zezala da nije nesto fin a tako i ostali iz moje rodbine i sada kad je bila tu u septembru kaze ona meni "mnogo je lepsi uzivo vako nego na slici" pa se i ja uvjek mislim kako da je svetu uvjek na izgled bitniji nego ponasanje i dobro coveka... A ta tetka je od mene mladja godinu ima 2 dece i tetka koji je od mene stariji mesec dana nije ni on neki maneken, ali ipak nije da sam rekla da je ruzan il tako nesto, ali je ipak moj momak mnogo bolji od njega i nije sada da se falim mozda neko misli i drugacije... To je meni tako glupo i nema mi nista mrze... Nije lepotan ali nije niko perfektan!!! Zato za sve ostale koji zajebavaju u vezi toga drzi se svoji reci jer mozes sa jos nekim gorim da zavrsis nego ta osoba o kojoj pricas! I to je moje misljenje :P

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Stvarno lep topic,navodi na razmisljanje.Mislim da je situacija kod mnogih ljudi na svetu,ne samo kod nas,da se najvishe stvari vrti oko izgleda.Ima jedna tacna izreka: "Lepi ljudi bolje prolaze u zivotu".U ljudkosj je prirodi da te privuche nesto lepo,ali onaj ko se opekao zna da izgled nikad nije presudan u zivotu.Vrapche slazem se sa tobom da mozda ne bih mogao da budem sa nekim od 200kg,ali ponekad mi dodje da se zamislim,mozda mi je bolje biti sa manje lepsom devojkom,jer one ce se uvek truditi vishe od mnogo lepsih cura,da to nadohnade na drugi nacin(naravno ovo nije u 100% slucajeva).Bitan mi je spoljni izgled,ali jos bitniji onaj iznutra,unutarnji je oduvek bio presudan.Mada moram priznati kako vreme ide curama je sve manje bitan izgled muskarca,dok momcima izgled suparnica postaje vrlo bitan faktor u zivotu.takodje moram navesti primer ovde da se u zadnje vreme zenksa populacija bas povecala i da je u svakom gradu vishe cura nego momaka.Mozda bas to pravi ovu podelu oko izgleda,jer je izbor mnogo veci.Kako opisati grad ,dajem samo primer,gde ima 14 cura na jednog momka.Moglo bi se zvati musko carstvo ili grad lezbosa,ako taj broj nastavi da se uvecava.
    Ala ja lupam,idem dok mi jos neka blesava ideja nije pala na pamet.

  4. #4
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Dobro je da si presto pisat posto mi je vise bilo mrsko citat hahahaha

    Cmokic bwe

    A za lepotu joj bas valasto kazes "Lepi ljudi bolje prolaze u zivotu". To je bas tacno posto ovdje mnogo toga ima... i mnogo sam puta to videla da se desi... Npr. starija zena koja ima dosta vise iskustva u jednom poslu dodje neka mladja, zgodnija i lepsa devojka... sef ostavi ovu stariju zenu na istom poslu a ovoj mladjoj dadne tu vecu poziciju o kojoj nema pojma!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    cini mi se da sam jednom bas jasno navela da mi je vazno kako moj partner izgleda ebem mu pa nemogu nekog frankenstajna da vucem sa sobom....
    ali sto neznaci da mladic mora da bude kao oni sa filmova da bi mi se svideo
    ukusi su razliciti a meni su jako vazne lepe oci i osmeh
    volim otvorene komunikativne i pedantne muskarce
    iiiiiiiiiii da ne zaboravim lepe zube mora da ima..
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  6. #6
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Dobro Jutro mustrice E nemozes ja bas da bude neki frankestein al eto sto kazes lepe oci lep osmeh nek je lep za tebe...

  7. #7
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    sve je to okay.. da je lep za vas, da je ovo, da je ono.. al pitanje je dal vam je bitno da i drugi misle da vam je partner lep.. dal bi se zamislili kad bi vam neki rekli, pa ova tvoja/tvoj nije bas nesto.. mene kad pitaju tako nesto.. ja kazem za mene je lep, a briga me dal je vama..

    i ranije kad sam imala momke nikada ih nisam birala po lepoti.. ako je bio lep, bilo je to uvek nekako "slucajno".. imalo je momaka koji su bili lepi, devojke pizdele za njima, meni se nabacivali, a meni su bili tako dosadni.. ponavljam opet da ima stvari preko kojih ni ja ne bih mogla.. kao recimo da je predebeo.. al opet mi je bitnije da ima nesto u glavi.. cemu lepota, kad dve reci ne mozes da progovoris sa njim...

  8. #8
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ne interesuje me sta drugi misle, nit me zanima... Svako ima svoj ukus i misljenje kako se kome ko svidja.

  9. #9
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    drago mi je da je tako, ja poznajem previse ljudi kod kojih nazalost nije tako

  10. #10
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Ne nikada me nije zanimalo misljenje drugih na izgled mog partnera....jer vanjstina je vanjstina..puno je bitnije sta covjek nosi u sebi i kakav je iznutra...
    normalno je da svi imamo neke standarde preko kojih neidemo
    kod mene recimo moze biti i lijep ko slika(nije uvijet)...dobar kao kruh..ali ako je ispod 1.80 sve mu je zabadava. ..nevolim niske tipove
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •