Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 39 od 39

Tema: pijana [bljak]

  1. #31
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Da nije mozda i ova slatkisica ,ahhahahhaahah neljuti se sekic salim se ali ne da sam se iznasmijala joj slike su kraj neviceno nesto--MA DOBRO JE STO NISU SE POSRALE,NEGO SU SE ISPISKILE ,HAHAHA AJ SAD NEKA NEKO PRIZNA DALI SE NEKAD DOVEO U NEKU SLICNU SITUACIJU,A ?

  2. #32
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Ova e zalno, jas ne bi se smeel na vakvo nesto, moze samo da kazam deka e greota devojkata......

  3. #33
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    Ova e zalno, jas ne bi se smeel na vakvo nesto, moze samo da kazam deka e greota devojkata......
    EEE BAS GREOTA

  4. #34
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    Da nije mozda i ova slatkisica ,ahhahahhaahah neljuti se sekic salim se ali ne da sam se iznasmijala joj slike su kraj neviceno nesto--MA DOBRO JE STO NISU SE POSRALE,NEGO SU SE ISPISKILE ,HAHAHA AJ SAD NEKA NEKO PRIZNA DALI SE NEKAD DOVEO U NEKU SLICNU SITUACIJU,A ?
    hhahahhahaha jok.. nisam to bila ja...

    i et prva cu da ti odgovorim na pitanje.. posto vidim drugi nebi da priznaju.. hahahahhaa
    kad smo bile na party do jutra ja i moja seka, krenem ja pravo na poso... i piski mi se uzasno..
    kazem ceci, ne mogu vise da izdrzim..a nema zive duse nigde... sidjemo mi na stanici gde smo znale da ima wc, kad ono zatvoren... e reko ja cu pored boli me uvo i onako smo same.. hahahahhahhaa
    al vam mogu reci da nisam bila jedina koja je piskila tamo.... hahhahahahaha
    bilo je jos tragova..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #35
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    uhhhh slika je haos zasto ja nepijem nikad nisam ni ukusio alkohol mozda cudno al istinito

    nisam jel kad sam video jednu pijanu curu pre pijanstva bila ko kraljica ljepa iu zgodna al kad se napila uhhhhh Katastrofa nije ni malo licila na ona cura od pre nekoliko sati i sam sebi postavio pitanje zar cu ija tako izgledat kad se napijem ???

    ne necu piti

  6. #36
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    ja bre isto izgledam i pre i posle.. samo sto mi se posle vise piski.. hahhahahaha
    i sto sam pijana duplo ludja... al to se kod mene skoro i ne primecuje posto sam ja luda i bez alkohola..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #37
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    kod tebe se nema sta promjenit ti si uvjek ko karamela a to dasi luda citao sam ja o tebi dosta i video ( Luda ) u pozitivnom smislu

  8. #38
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    sto pije mala kad joj skodi hehehehe

    ali greota

  9. #39
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano


    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •